لجام باریان {دبی پاشا&غزال ایساتیس}کره نریان

اقا ابوذر عکس لجامو ببین یه نظر بده از اون دفعه فرق کرده دستوراتتون اجرا میشه:ph34r-smiley::ph34r-smiley:

صفحه قبلی تقریبا عکسهای جدیده ندیدی اقا ابوذر از عکسهایی که بحث سگ هم شد یادته دیگه به ما سر نزده:blushsmiley::blushsmiley:

ابوذر

Member
سلام به همه دوستان.جلال جان ما از دور ارادت داريم خدمت شما.امسال سال بسيار گندي براي منه.اينقدر مشكلات از همه نوعش رو سرم ريخته كه ديگه حال و حوصله و توان ندارم.شرمنده آه و ناله كردم.باورت نميشه اينقدر داغونم امسال فقط يك بار رفتم سر به ماديانم زدم.بخاطر نبودنم معذرت خواهي ميكنم

سلام اقا ابوذر داداش گلم ما دلتنگت شدیم انشالله که مشکلاتت حل بشه و امسال از اینجا به بعدش برات اومد داشته باشه کمکی از دستم بر بیاد من در خدمتم از اینکه سر زدی خیلی خیلی ممنون

ابوذر

Member
نوكرتم داش جلال.فقط تو اين ماه مبارك دعام كن.اسب خوبي داري و بهش برس كاري هم به حرف من و ديگران نداشته باش.زماني كه من كرشمه رو ديدم عاشقش شدم.هركسي حرفي ميزد ولي برام مهم نبود.مهم عشقيه كه بهش دارم شماهم لجام رو خيلي دوست داري و اين از هرچيزي مهم تره.ايشاا... خيرشو ببيني داداش

فدات شم داداش گلم بمب روحیه هستی ایشالا به احترام این ماه همه مشکلاتتون به زودی حل بشه ممنون از راهنمایت خدا کرشمه زیبا رو برات نگه داره

meshkatian

Member
جلال جان خیلی زیباست
انشااللا خدا براتون نگهش داره
مقام زیبایی چند تا داره ؟

مشکاتیان جان لطف داری عزیز چشماتون زیباست زیبا میبینه متاسفانه تا حالا قسمت نشده اینو ببریم مسابقه!!!!:blushsmiley::blushsmiley:

محمد جان چند روزه بهش سر نزدم کار داشتم نتونستم برم انشالله اولین فرصت چشم داداش با غیرتم:winksmiley02::winksmiley02::winksmiley02:

بالا