لجام باریان {دبی پاشا&غزال ایساتیس}کره نریان

ابوذر

Member
يه كم ريز نمونده؟يه كم بيشتر بهش برس حاجي الان تو سن رشده بزار بيشتر بياد بيرون بچرخه.بزار بيشتر آزاد باشه واسه خودش.راستي عجب سگي!يكي از توله هاشو واسه ما بزار!:dodgy:

مخلص حاج ابوذر هستیم حاجی لجام الان 16 ماهه شده بنظرشما ریزه مونده ؟ کنسانتره پارسه بهش میدم غذای اصلیشم بیشتر یونجه است چیز دیگه چی بدم برا رشدش خوبه؟ دارو و امپول تو این سن برا رشد چی خوبه؟ تو مقایسه با همسناش بنظر من رشدش خوبه اما حتما شما راهنمایی بفرماین من عمل میکنم سگم ببخشید ناقابله برا شما:smilingsmiley:

mohammadd

Member
طبیعی که بهتره رشد کنه زیاد هم ریز نیست میگم داش جلال قدت چنده؟؟؟:smilingsmiley:

ابوذر

Member
از دارو و آمپول اصلن و ابدن استفاده نكن تو آينده واسه حيوون مشكل ساز ميشه.گشت رفتن و تحرك داشتن باعث ميشه خوراكش و رشدش بهتر بشه.مبارك خودت باشه دادا

ممنون داداش ابوذر چشم همون کارو میکنم :smilingsmiley: داداش محمد 1.80 سرراست برا چی پرسیدی؟ :blushsmiley:

جلال جان بسیار زیباست سینه پهنی داره .چند وقته شه؟اگر اشتباه نکنم دهم است حصابی دل ماروبرده امیدارم مانند دبی برای شما مثل ستاره بدرخشد تبارک الله احسن الخالقین

شيخبهاءالدين عاملي به نقل از حديث:

بهترين اسبها، اسب ادهم (سياه) است
اسبهاي ارثم (با لب بالا و دماغ سفيد) و اقرح (پيشاني سفيد) و محجل (با ساقهايسفيد)، که از متفرعات ادهم هستند، همگي با ارزشند
پس از ادهم اسب کميت که سرخ رنگ و دمي سياه دارد بهترين است.

میلاد جان ناقابله داداشم پیشکشه والله:blushsmiley:لجام الان 16 ماهشه و سیاه خالص خالصه و بقول شما ادهمه درسته و از بابت حدیث ممنون خیلی دلنشینه :smilingsmiley:از اینکه نظر دادید ممنونم خیلی بزرگوارید

ممنونم مبلاد جان شما همیشه لطف داری هوا یه 10 روزه بارانیه و خیلی سرد شده یه کم خوب شد چشم عکس جدید میزارم:happysmiley:

295002_384917894962615_172788688_n.jpgشرمنده بخاطر کیفیت بد عکس لنز دوربین کثیف بوده نمیدونستیم بخاطر گل روی دوستای نارنین گذاشتم عکس با کیفیت انشالله بزودی شرمنده:blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley:

اقا مبلاد ما اردبیلی هستیم قدمتون رو چشم هر موقع اومدین در خدمتیم افتخاریه برا ما :happysmiley:

ashkann.m

Member
من لجام ؟رو خیلی دوست دارم ولی اینقدر کشیدن بدن و ایست اسب جالب نیست لطفا عکس از حالت عادی بذارین

ممنون اشکان خان ازلطف شما:happysmiley:اسم کامل کره لجام باریانه اینو بخاطر علامت سوالتون نوشتم عکس اخریه مال تمرینات فیگورشه که بی کیفیت هم افتاده به خاطر دوستا گذاشتم عکسهای عادیش تو صفحات دیگه تاپیک هست متاسفانه عکس خوب و جدید ندارم اما به خاطر گل روی شما دوست عزیز این چند عکس باشه در اولین فرصت هم اوامر شما دوستان اجرا میشه

قربان شما لطف دارین حتما می رسم خدمتتون اتفاقا امسال برنامه تبریز واردبیل دارم حتما شما هم به کرمان سفر کردین درخدمتیم

بالا