كوهيار ( بينظيرآبادان * رومينا )

این نریان بسیار زیبا متعلق به اقای دکتر ابوالقاسمی در رفسنجان است ازنزدیک چندبار دیدمش واقعن زیباس ونماینده به حق تیره عبیان شراک است رنگ زیبا وسر وگردن خوب وزیبایی داره و باحرکت منحصر به فردش تماشاچی رو مسحور میکنه .عکساشم هست میفرستم .سیلمی شراک سال اینده ...

کوهیار در مسابقات زیبایی یزد 1391 شرکت میکنه در گروه کره نریانهای 3 ساله . اگه میخاین یه حرکت ناب از اسبای اصیل خوزستان رو ببینید روز 13 اردیبهشت کوهیار رو ببینید ...:confused:

کشش از کوهیار پارسیا شروع شد . کششهای ابتدایی با شرایط بسیار ویژه مخصوص مادیانهای خالص ایرانی

چشم این دفعه که رفتم ببینمش حتما عکس ازش میگیرم میزارم . ولی حیف که امکان قرار دادن فیلم وجود ندارد والا یک سواری زیبا ازش میگذاشتم که لذت ببرید .....

سینا جان هنوز کشش نداشته و با توجه به شجره و فنوتیپ و حرکت استثنایی اش انشاا... کره های خوبی هم میدهد . کشش های ابتدایی با شرایط بسیار ویژه صورت میگیرد . شاید اگه اماده بشه مسابقات زیبایی اصفهان بیاریمش ولی انشاا... در کرمان 100% میاید .

سلام محمد جان . بله در کردان قهرمانی کشور یک شد در یزد و اصفهان در گروه خودش دوم شد . محمد جان فکر کنم توی اصفهان بهت نشونش دادم یا اشتباه میکنم .!؟

بالا