كره قاطر

سلام دوستان...
چند وقت پيش يه ماديون كم سن و سال (فكر كنم عرب) از پدرم يه كره قاطر (امان از دست خر همسايه!!) به دنيا آورد...
رو بدنش خط هاي محوي داره اما روي پاهاش و زانوهاش اين خط ها مشخص تر هستن

27062010005.jpg

27062010004.jpg

27062010003.jpg

27062010002.jpg

فربود

Active member
این ها به نظرم خطوط گورخری هستند . من خطوط رو تو نژاد اسب دره شور دیدم

ببین همشهری . خر هم عواطفی داره .
قاطر هم برای صاحبش عزیزه .
من قاطر و استر دوست دارم . میخوای امتحان کنی بیا پای معامله .

مرسی‌ علی‌ آقا...:laughingsmiley:
یه پیشنهاد. امیر حسین عزیز، پیشنهاد میدم یه بخش کوچولو برا تک سمیان دیگه باز کنی‌ و انواع نژادهای الاغ قاطر و گورخرها و گور اسبهای دنیارو معرفی‌ کنیم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
مرسی‌ علی‌ آقا...:laughingsmiley:
یه پیشنهاد. امیر حسین عزیز، پیشنهاد میدم یه بخش کوچولو برا تک سمیان دیگه باز کنی‌ و انواع نژادهای الاغ قاطر و گورخرها و گور اسبهای دنیارو معرفی‌ کنیم

در کدام قسمت؟

عربی

Member
مادیون عرب رو هم آزاد میکنید خرای همسایه.... یا اینکه به مهتراتون گفتید خر دیدین با تفنگ بزنن...

عربی

Member
مرسی علی آقا... ؟ من اگه جا شما بودم چند تا قاطر حاضر میکردم آی خان آتیش زده به مالش...

سامان حسینی

Active member
هرخری که بامادیون جفت نمیشه فقط خری که شیرمادیون خورده بامادیون جفت میشه.
درقدیم کره مادیون رو میکشتند وپوستشو میکشیدن رو کره خر تامادیون قبولش کنه وبهش شیر بده. این کره خر بزرگ که شد میشه سیلمی برای تولیدقاطر.

عربی

Member
در ضمن بهتره عواطف رو با روابط نامشروع ...مخلوط نکنیم مادیون آبستن کرده گذاشته رفته اثری ازش نیست این شد عواطف قربان.....

ramazoon

New member
اگر مادیان اصیل باشد بر جماعت خران عشوه گری و طنازی نمیکند و همبستر نمیشود پس دو فرض محتمل است

یا اینکه خر رندی و طراری نموده سر و دمی برافراشته خودرا اصیل زاده جلوه نموده ودامن اصالت را ننگین کرده است
یا اینکه برخی از اسبان عرب در ضمیر خود با خران خویشی دارند و به عرعری دل به معشوق میسپارند

بالا