قهرمانی استان زنجان سال89

سلام به همه دوستان.
به امید خدا در 23/7/89 مسابقه قهرمانی استان زنجان برگزار میشه

بعد از برگزاری مسابقه نتایج رو در اختیارتون میزارم.

واقعاً عذر میخوام پاک یادم رفته بود زنجان فعلاً تا به این مرحله درساژ به طور حرفیه ای کار نمیکنه ولی این مسابقه پرش قهرمانی استان

شرمنده این تاپیک رو اوردم بالا ولی این مسابقه ای که اعلام کردم برای شمالغرب بود نه قهرمانی استان
به لطف خدا قهرمانی استان در14/8/89در استان زنجان برگزار میشه.هنوز محل دقیق برگزاری تعیین نشده

سلام.
بازم شرمنده مسابقه قهرمانی استان زنجان به جمعه این هفته یعنی21/8/89موکول شد.
فعلاً اطلاعات دقیقی از طراح مسیر و پارکورچین و داور ها ندارم

وحید جان به نظر من هرچی که بوده باشه شما نباید میرفتین.
این که تو اهداء جوائز حضور نداشتین امکان محرومیت رو داره ولی در هرصورت کار شمام اشتباه بود......

وحید جان به نظر من هرچی که بوده باشه شما نباید میرفتین.
این که تو اهداء جوائز حضور نداشتین امکان محرومیت رو داره ولی در هرصورت کار شمام اشتباه بود......

میتونید این اتفاق رو بزارید واسه نظرسنجی
کدوم مسابقه دیدید داور بعد اعلام کردن نتیجه تجدید نظر کنه ؟؟؟
این اولین بار نبود که اینجور مسایل پیش میومد
البته از داوارایی که هنوز نمی دونن وقتی سوارکاری در طی پارکور مسیر گم میکنه و پشت اسب به مانع میشه 4 خطا داره و اگه کسی در مانز تمرین مانعی رو برعکس بپره باید بهش تذکر بدن و یا جریمه ی نقدی بکننش نه اخراج !!!!!!!!
به هر حال ما بهترین کارو کردیم و دیگه هم پامونو زنجان نمیزاریم اگه با همین وضع پیش بره
باز هم تاسف تاسف

میتونید این اتفاق رو بزارید واسه نظرسنجی
کدوم مسابقه دیدید داور بعد اعلام کردن نتیجه تجدید نظر کنه ؟؟؟
این اولین بار نبود که اینجور مسایل پیش میومد
البته از داوارایی که هنوز نمی دونن وقتی سوارکاری در طی پارکور مسیر گم میکنه و پشت اسب به مانع میشه 4 خطا داره و اگه کسی در مانز تمرین مانعی رو برعکس بپره باید بهش تذکر بدن و یا جریمه ی نقدی بکننش نه اخراج !!!!!!!!
به هر حال ما بهترین کارو کردیم و دیگه هم پامونو زنجان نمیزاریم اگه با همین وضع پیش بره
باز هم تاسف تاسف

حق رو به شما میدم میدونم که اونا نباید بعد از اعلام نتیجه اون کار رو میکردن.
ولی حداقل میموندین و نمیرفتین همه بیشتر از یهو رفتن تون ناراحت شدن ولی من در این مورد با شما موافقم البته نه تنها من خیلی ها هستیم که تو باشگاه کار داوری رو اشتباه میدونیم.
در ضمن یه سری یه مسابقه بود اسب من که سوارش یکی دیگه بود پشت به مانع کرد 4 خط به حساب اوردن پس نگید که نمیدونن اون روز شما نموندین ولی وقتی محسن علیاری با سرآمد داشت تو بزرگسال می پرید مسیر رو گم کرد و 4 خطا براش نوشتن.وقتی خبر ندارین قضاوت نکنید.
ممنونم

حق رو به شما میدم میدونم که اونا نباید بعد از اعلام نتیجه اون کار رو میکردن.
ولی حداقل میموندین و نمیرفتین همه بیشتر از یهو رفتن تون ناراحت شدن ولی من در این مورد با شما موافقم البته نه تنها من خیلی ها هستیم که تو باشگاه کار داوری رو اشتباه میدونیم.
در ضمن یه سری یه مسابقه بود اسب من که سوارش یکی دیگه بود پشت به مانع کرد 4 خط به حساب اوردن پس نگید که نمیدونن اون روز شما نموندین ولی وقتی محسن علیاری با سرآمد داشت تو بزرگسال می پرید مسیر رو گم کرد و 4 خطا براش نوشتن.وقتی خبر ندارین قضاوت نکنید.
ممنونم

ببینید داورا بی خطا اعلامش کردن (محسن علیاری) بعدش اقای حبیبی وقتی از ما شنیدن که گفتیم بی خطا اعلام کرده از مانز تمرین به داورا اطلاع دادن که 4 خطا داره پس نگید میدونن و نگید خبر ندارم .
سال پیش رو چی میگید که یهویی از آسمون چند ثانیه اومد رو زمان من و من دوم شدم . این اولین باری نبود که حق ابهری ها خورده میشد . وقتی خبر ندارین قضاوت نکنید .
کاسه ی صبر لب ریز میشه نمیشه ؟؟؟

mahsima

Member
شما با کمک به هیئتتون و پشتیبانی از اون میتونید وضع رو برا خودتون بهتر کنید وضع ما هم تو قزوین به همین بدی بود ولی سال به سال بهتر شدن فعالیت هیئت و میبینیم امسال که عالی کار کرد.

آخه مگه میشه با هیئتی که هیچ توجهی به سوارکاراش نداره همکاری کرد ؟؟؟
واسه هیئت سوارکاری زنجان تنها چیزی که مهمه اینه که به زورم که شده سوارکارای شهرستان زنجان رو با هر کاری شده اول کنه .
خداییش شما از این مسایل داشتید ؟
چرا نباید از سوارکارای ابهر حمایت نشه ؟
تا کی باید کوتاه بیایم ؟
هر چیزیم یه حدی داره

mahsima

Member
آره ما هم مشکلات زیادی داشتیم یه بار اصلا نمی گم کی ولی یه سواری که اشتباه کرده بود رو دوباره شرکت دادن تو مسابقه با همون اسب.
ما مشکلاتمون بین شهر ها نبود ولی بین باشگاه ها هیئتمون خیلی فرق میزاشت که خدا رو شکر الان یه سالی میشه مشکلات خیلی حل شده خودت مسابقات قزوین رو میای دیگه مسابقات نسبتا خوب برگزار میشه.
ما اولین کاری که بهمون کمک کرد انتقاد مستقیم از هیئت بود به خودشون نه بین سوارکارا و اونا سعی کردن به بهبود کمک کنن ولی اوضاع از بعد از انتخاب دوبارهء آقای مهرتاش خوب شد قبل اون مشکل داشتیم.

آخه جالب اینجاست ما رییس هیئت رو هم امسال تغییر دادیم ولی بازم همین مسایل پیش اومد
ما چندین بار انتقادمونو به صورت کتبی به هیئت اعلام کردیم ولی بازم همین مسایل پیش اومد

سلام.
شرمنده نبودم.
وحید خودت انصافاً بگو امسال چندمین قهرمانی استان بود؟
سومی بود ببین من نه می خوام طرف هیئت رو بگیرم نه طرف شما رو من نظر شخصیمو گفتم.
حالا هر طور که دوس داری تحلیل کن.ایشاء الله اگه یه وقتی شد من تو مسابقه میبینمت باهات صحبت میکنم.
موفق باشی

سومین قهرمانی استان که سوارکارای نوجوان و نونهال و جوانانش هر سال تو مسابقه قهرمانی کشور پریدن انصافا نباید پیشرفت کنه ؟؟؟ تا حالا دیدی کسی از زنجان به داورا اعتراض کنه ؟؟؟؟؟؟

بالا