قزوین در سوارکاری

ehning

New member
شما میتو نید فیلم مسا بقه رو ببینید البته شراگیم رو نمیدونم ولی اقای جمشیدخانی بنام قزوین شرکت کردند.
راجع به اتحاد هم باید بگم ما در باشگاه البرز تونستیم این کارو انجام بدیم و با شرکت کردن در کلاسهای اقای جمشید خانی هم سطح سواری خودمون و هم اسبهامون رو بالا ببریم . و اطمینان دارم که روز به روز بهتر هم میشه . ما تونستیم که امسال با اسبهای کم تجربه در مسابقات تهران شرکت کرده و نتیجه نسبتا خوبی بگیرم. میبینید که فقط حرف نبوده. اما بعضی ها همین مسابقات رو هم نتونستند شرکت کنند.:tonguesmiley:

حرفاتون در مقام حرف قشنگه ولی فقط حرف مخصوصا قسمت اتحاد و همدلی:dodgy::biggrin:

اول باید عرض کنم که روز مسابقه جام عارف بهتر بود حواستون رو به مسابقه میدادید و متوجه می شدید که کی از کجا شرکت کرده.....!:wacsmiley::confused:
قسمت اتحاد و همدلی هم برای شما باید خنده دار باشه و کسی به این حرف نمیخنده من با ehning موافقم ، ما این اتحاد رو الان تو باشگاه البرز داریم ، این رو سر کلاس آقا مازیار نشون دادیم و همین روند رو ادامه میدیم و کسانی هم تو باشگاه بودن که حاشیه درست می کردن و الان دیگه نیستن و باشگاه البرز جو مناسبی پیدا کرده...
به امید پیشرفت سوارکاری قزوین و باشگاه البرز.

آقایان حبیبی و جمشیدخانی بصورت نمادین از قزوین اعلام شدن ولی رسما از تهران شرکت کردن چون اصلا نمی توانستند از استانی که سابقه فعالیت در آن ندارند شرکت کنند، که جا دارد از هردو این عزیزان تشکر کرد.

اول باید عرض کنم که روز مسابقه جام عارف بهتر بود حواستون رو به مسابقه میدادید و متوجه می شدید که کی از کجا شرکت کرده.....!:wacsmiley::confused:
قسمت اتحاد و همدلی هم برای شما باید خنده دار باشه و کسی به این حرف نمیخنده من با ehning موافقم ، ما این اتحاد رو الان تو باشگاه البرز داریم ، این رو سر کلاس آقا مازیار نشون دادیم و همین روند رو ادامه میدیم و کسانی هم تو باشگاه بودن که حاشیه درست می کردن و الان دیگه نیستن و باشگاه البرز جو مناسبی پیدا کرده...
به امید پیشرفت سوارکاری قزوین و باشگاه البرز.
اتفاقا من چون حواسم به مسابقه بود به حواشی دقت نکردم پویا جان :winksmiley02:
شما مثل اینکه خیلی خوش خنده شدی من گفتم قشنگ نه خنده دار
من هم کلاسهای آقا مازیار رو میپسندم امیدوارم همتون موفق بشید من هم اگر فرصتشو داشتم حتما تو کلاساشون شرکت میکردم
منم خوشحالم که شما بی حاشیه میتونید به ورزش بپردازید براتون آرزوی موفقیت میکنم

شما میتو نید فیلم مسا بقه رو ببینید البته شراگیم رو نمیدونم ولی اقای جمشیدخانی بنام قزوین شرکت کردند.
راجع به اتحاد هم باید بگم ما در باشگاه البرز تونستیم این کارو انجام بدیم و با شرکت کردن در کلاسهای اقای جمشید خانی هم سطح سواری خودمون و هم اسبهامون رو بالا ببریم . و اطمینان دارم که روز به روز بهتر هم میشه . ما تونستیم که امسال با اسبهای کم تجربه در مسابقات تهران شرکت کرده و نتیجه نسبتا خوبی بگیرم. میبینید که فقط حرف نبوده. اما بعضی ها همین مسابقات رو هم نتونستند شرکت کنند.:tonguesmiley:
روی صحبتم با شما نبود رامین جان یا اینکه شما عامل به گفتتون نیستید منظورم جو سوارکاری قزوین بود
امیدوارم که شما و همه سوارکارای قزوین عامل به گفته شما باشن وشرایط رشد برای همه فراهم بشه
انشاالله

ehning

New member
زنده باشی امین جان من هم برای شما و همه کسانی که در این رشته فعالیت میکنند ارزوی موفقیت میکنم .
منهم روی صحبتم با کسانی هست که همین زحمات بچههارو به تمسخر میگیرند.:smilingsmiley:

ehning

New member
به امید روزی که همه سوارکارا و دست اندرکاران این استان بدون کینه و غرض برای بهبود و ارتقای این رشته دست به دست هم بدند.:smilingsmiley:

به امید روزی که همه سوارکارا و دست اندرکاران این استان بدون کینه و غرض برای بهبود و ارتقای این رشته دست به دست هم بدند.:smilingsmiley:
دوست عزیز قطعآ خواست شما خواست همه است و فکر نمی کنم موردی برای کینه و غرض وجود داشته باشد. وقطعأ اصلی ترین رکن پیشرفت دوری جستن از حاشیه های بیهوده است.

دوست عزیز قطعآ خواست شما خواست همه است و فکر نمی کنم موردی برای کینه و غرض وجود داشته باشد. وقطعأ اصلی ترین رکن پیشرفت دوری جستن از حاشیه های بیهوده است.

وبهترین کار تمرکز کردن هرکسی بروظیفه خود وارائه بهترین اجرا از جایگاه وموقعیت خود می باشد .