قره خان ( هماورد * خجسته شهبازی ) ن

ایمان

Active member
نام: قرا خان مغول
پدر: هماورد ( تبوگ * وال لرستان )
مادر: خجسته ( اسد * کوثره )
رنگ: سیاه
تیره : نسمان
جنس: نریان
متولد:1386
تولید: اصغر شهباری
مالک: رئیسی -ابادان

فربود

Active member
قرا خان به بوشهر اومده و با مالکیت بنده
امیدوارم بتونم از این نریان زیبا یه سیلمی عالی برای آینده اسب های عرب خالص ایرانی بسازم
قرا خان رنگش سیاهه و بسیار نجیب و البته پرخون و با شجره ایی عالی ، البته بهتره بگم که کلکسیونی از بهترین اسب های خالص ایرانی را در شجره خود داره
قدش 160 هست

فربود

Active member
آنچه خوبان همه دارند، تو یکجا داری

پیوست ها

• seylami.jpg
    seylami.jpg
    94.5 کیلوبایت · بازدیدها: 390

فربود

Active member
شجره
اسم صحیحش قره خان هست

پیوست ها

• شجره قره خان.jpg
    شجره قره خان.jpg
    578.5 کیلوبایت · بازدیدها: 156

فربود

Active member
این هم عکس از قره خان که قولش رو داده بودم . البته عکاس ما حرفه ایی اسب نبود ولی شما به بزرگواری خودتون ببخشید:smilingsmiley: اگه عکس ها خوب نشدن
17/9/91

پیوست ها

• DSC_9304.jpg
    DSC_9304.jpg
    401.6 کیلوبایت · بازدیدها: 66
  • DSC_9305.jpg
    DSC_9305.jpg
    571 کیلوبایت · بازدیدها: 65
  • DSC_9310.jpg
    DSC_9310.jpg
    765.9 کیلوبایت · بازدیدها: 66
  • DSC_9366.jpg
    DSC_9366.jpg
    381.5 کیلوبایت · بازدیدها: 72
  • DSC_9419.jpg
    DSC_9419.jpg
    362.7 کیلوبایت · بازدیدها: 71
  • DSC_9489.jpg
    DSC_9489.jpg
    632.5 کیلوبایت · بازدیدها: 53

فربود

Active member
فعلا این مادیونها امسال از قره خان کشش میشن :
گیتا (کهکشان - صباح) عبیه شراک
گلرخ (براق - وحیده) عبیه عجیل
گیسو (فرعون - شرمن) ملیحه
شرمن ملیحه
بامداد 01 (غرور - جزلان) نسمانی
ستاره 03 (ملک النسمان - گرجی)
کمیله (خانیل - ستاره)

فربود

Active member
قره خان کجا نگهداری میشه ؟ برای کشش باید اسب را بفرستن پیش سیلمی یا سیلمی هم میتونه ارسال بشه ؟
قره خان امسال هم در خوزستان هست و بعد به شیراز میره برای کشش علی آقا اسب متعلق به شماست اگه لازم میدانید میارمش اونجا

علی اصفهانی

Active member
قره خان امسال هم در خوزستان هست و بعد به شیراز میره برای کشش علی آقا اسب متعلق به شماست اگه لازم میدانید میارمش اونجا

خیلی ممنون . لطف دارید . حالا اگر مادیانی خریدم که به این سیلمی میخورد حتما به هر ترتیب مزاحمنون میشم .

فربود

Active member
قره خان از بلندقد ترین اسبهای خالص ایرانه (شاید هم بلندترین!)

پیوست ها

• DSC_9328.JPG
    DSC_9328.JPG
    190.4 کیلوبایت · بازدیدها: 70
  • DSC_9364.JPG
    DSC_9364.JPG
    198.7 کیلوبایت · بازدیدها: 48
  • DSC_9365.JPG
    DSC_9365.JPG
    212.1 کیلوبایت · بازدیدها: 35
  • DSC_9418.JPG
    DSC_9418.JPG
    200.1 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • DSC_9463.JPG
    DSC_9463.JPG
    294.7 کیلوبایت · بازدیدها: 83

فربود

Active member
19دیماه 91

پیوست ها

• al 111.jpg
    al 111.jpg
    895.8 کیلوبایت · بازدیدها: 36
  • 4546.jpg
    4546.jpg
    563.2 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • 123.jpg
    123.jpg
    680.4 کیلوبایت · بازدیدها: 47
واسه اینکه قد اسبتونو نشون بدین از اشل (مقیاس) انسانی استفاده کنید . یعنی تو عکس یه کسیرو وایسونید کنار اسب
خب مشکل دیگه ای پیش میاد شاید قد اون انسان رو ندونیم یا در تخمینش دچار مشکل بشیم . و کلا از لحاظ بصری چیزای دیگه هم توی تخمین قد اسب تاثیر گذار باشند. مثال بزنم 2 اسب قد یکسان داشته باشند ( از سم تا شونه همون جدوگاه) اما رنگ ، طول کمر(کشال) ، اندازه و فرم گردن ، کلفتی و پهنای بدن حتی حرکت و.. ایناشون متفاوت باشه معمولا افراد این 2 اسب همقد نمیبینن. بیشتر یه مساله تجربه بوده تخمین قد اسب
آقای گنجویی شما که از عکاسان حرفه ای هستین چه خوب بود یک سری آموزشهای عکاسی و خصوصا عکاسی از اسب رو برای علاقه مندانی مثل من روی سایت بذارین مثل نور زاویه و..ا اینها که عکسهای بهتری بتونیم بگیرم. با تشکر

فربود

Active member
قره خان به خوزستان - شهر شوشتر منتقل شد21/10/1391
انشاالله در مسابقه زیبایی اهواز بهمن ماه 91 شرکت خواهد کرد

خب مشکل دیگه ای پیش میاد شاید قد اون انسان رو ندونیم یا در تخمینش دچار مشکل بشیم . و کلا از لحاظ بصری چیزای دیگه هم توی تخمین قد اسب تاثیر گذار باشند. مثال بزنم 2 اسب قد یکسان داشته باشند ( از سم تا شونه همون جدوگاه) اما رنگ ، طول کمر(کشال) ، اندازه و فرم گردن ، کلفتی و پهنای بدن حتی حرکت و.. ایناشون متفاوت باشه معمولا افراد این 2 اسب همقد نمیبینن. بیشتر یه مساله تجربه بوده تخمین قد اسب
آقای گنجویی شما که از عکاسان حرفه ای هستین چه خوب بود یک سری آموزشهای عکاسی و خصوصا عکاسی از اسب رو برای علاقه مندانی مثل من روی سایت بذارین مثل نور زاویه و..ا اینها که عکسهای بهتری بتونیم بگیرم. با تشکر

ببخشید من تازه دیدم متنتونو
درست میفرمائید که قد انسان هم نسبیه
میشه از همین استفاده کرد حتی و یه ادم با قد کوتاه رو کنار اسب وایسوند و اسب رو بلند قد نشون داد اما در مجموع بودن اشل انسانی در عکس به تصور از اون اسب بیشتر کمک میکنه.

ممنونم آقای شکاری از لطف شما
من در عکاسی اونم عکاسی اسب هنوز بیشتر کار آموزم و هر روز چیزای جدید یاد میگیرم با این وجود هر چی که بتونم کمک میکنم

بالا