قرار چت

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
حالا که چت درست شده میشه قرار چت دست جمعی گذاشت و اعضا در یک ساعت مشخص تو انجمن باشند تا روی موضوعات مختلف صحبت کنیم
چطوره؟

خوبه فقط زمان وموضوع راازقبل مشخص کنید.
حتی اگه در موضوعاتی بشه online حالت کنفرانسی داشته باشه وبشه عکس وویدئوارائه کرد عالیتر هم میشه. اونوقت دیگه از فضای چت روم بالاتر هم می رود.

حالا که چت درست شده میشه قرار چت دست جمعی گذاشت و اعضا در یک ساعت مشخص تو انجمن باشند تا روی موضوعات مختلف صحبت کنیم
چطوره؟

خیلی‌ خوبه،اما باید مضوعات خوبی انتخاب کنیم تا بحث چتیمون مفید و با ارزش در بیاد،اولین قرار رو شما خودت بگو امیر جان، مضوعش رو هم خودت بگو، منتظر موضوع و زمانیم...

vatan

Member
خوب خیلی خوبه چون این پیشنهاد را من به امیر حسین دادم ولی مهمتر از دادن پیشنهاد این هست که با یه اختلاف زمانی خیلی کم روی سایت اومد و موضوع مطرح شد.
هدف خودم هم این بود که بچه ها یه جایی دور هم جمع بشند که چون خیلی کم میتونستند بیاند گفتم که از طریق چت باکس بچه ها یه زمانی حرفهاشون را بگند و اگه کدورتی ایجاد شده که نشده!!! و اگه کسی راهکاری یا انتقادی یا هر حرفی در مورد نحوه اداره فروم داره ارائه بده تا از این طریق بشه هر چه قویتر کار را ادامه داد .
و این جا یه فرصتی هست که دوستان خیلی قدیمی با دوستان قدیمی و دوستان جدیدی و خیلی جدیدی !!!آشنا بشند .
تقاضای من از دوستان پایه انجمن و صاحب سبک!! مثل سهراب و محمدرضا و امید و احسان و خود امیرحسین و دکتر غفاری و مرضیه خانم که به هر حال صاحب کسوتند!! در انجمن که در این بحث شرکت داشته باشند.
در ضمن متن گفتگو ها ذخیره بشه و توی یه تایپیک اعلام بشه تا دوستانی که نتونستند توی بحث شرکت داشته باشند از متن گفتگو ها اطلاع داشته باشند.

خوب خیلی خوبه چون این پیشنهاد را من به امیر حسین دادم ولی مهمتر از دادن پیشنهاد این هست که با یه اختلاف زمانی خیلی کم روی سایت اومد و موضوع مطرح شد.
هدف خودم هم این بود که بچه ها یه جایی دور هم جمع بشند که چون خیلی کم میتونستند بیاند گفتم که از طریق چت باکس بچه ها یه زمانی حرفهاشون را بگند و اگه کدورتی ایجاد شده که نشده!!! و اگه کسی راهکاری یا انتقادی یا هر حرفی در مورد نحوه اداره فروم داره ارائه بده تا از این طریق بشه هر چه قویتر کار را ادامه داد .
و این جا یه فرصتی هست که دوستان خیلی قدیمی با دوستان قدیمی و دوستان جدیدی و خیلی جدیدی !!!آشنا بشند .
تقاضای من از دوستان پایه انجمن و صاحب سبک!! مثل سهراب و محمدرضا و امید و احسان و خود امیرحسین و دکتر غفاری و مرضیه خانم که به هر حال صاحب کسوتند!! در انجمن که در این بحث شرکت داشته باشند.
در ضمن متن گفتگو ها ذخیره بشه و توی یه تایپیک اعلام بشه تا دوستانی که نتونستند توی بحث شرکت داشته باشند از متن گفتگو ها اطلاع داشته باشند.
این چت و صحبت میتونه هیچ محدودیتی نداشته باشه، اگه ادامه پیدا کنه تاثیرش به مراتب بیشتر می‌شه،اصلا باید جا بیفته، وطن و امیر حسین جان بی زحمت زمان رو اعلام کنید،

fatima

Member
نمیشه روزا بذارینش؟ چون بعضی ها شبا براشون سخته که بیان. از اونجایی که شاغل هستیم بعدازظهر خسته از سرکار برمیکردیم و مشغول کارای دیگه میشیم تو خونه یا زود خوابمون میبره!

نمیشه روزا بذارینش؟ چون بعضی ها شبا براشون سخته که بیان. از اونجایی که شاغل هستیم بعدازظهر خسته از سرکار برمیکردیم و مشغول کارای دیگه میشیم تو خونه یا زود خوابمون میبره!

هر ساعتی که باشه،با وقت همه مچ نمی‌شه،باید یه ساعتی باشه که اکثریت آنلاین هستند

با اجازه بزرگترای انجمن، به نظر من ۵شنبه همین هفته(۲۸/۸/۸۸)،ساعت ۱۰ شب، میتونه وقت مناسبی باشه، لطفا نظرتون رو ابراز بفرمائید،به نظر من اولین قرار چت باید بزرگایه انجمن حضور داشته باشن(مدیر انجمن،سهراب،محمد رضا،ناشناس،الویرا،مرضیه.وطن و بزرگایه دیگه، اگه بخوام اسم ببرم زیاد می‌شه...)
لطفا در مورد این پست نظر بدین. امیر جان خواهش دارم نظرتون رو در مورد این تاریخ و ساعت بفرمایید

sima

New member
:tonguesmiley:چی شد قرار چت گذاشتین؟!؟!

فکر کنم چت کردن هم ممنوع بشه!!! مثل سایر چیزهایی که ممنوع شد!:tonguesmiley::biggrin: