قدم خیر ( مبارک * آهو )

جناب اصفهانی فکر کنم این اخلاقشو از مادرش به ارث برده آخه قدم خیر هم خیلی پرخون و تنده ... واقعا سواری باهاش بلدیت میخواد :winksmiley02:

ماشاالله چیزی برا اصلاح نداره. اما ترکیبش با خون marwan alshaqab جواب میده . بنظرم با es seraj کره ی maraaj خیلی عالی جواب میده .:smilingsmiley:

ماشاالله چیزی برا اصلاح نداره. اما ترکیبش با خون marwan alshaqab جواب میده . بنظرم با es seraj کره ی maraaj خیلی عالی جواب میده .:smilingsmiley:
ممنون مهرزاد جون .. منم به is seraj فک کردم ایشالا واسه گزینه های بعدی تو فکرشم ... حالا باید ببینیم اولین کرشو چطور میده .... من به سیلمی munir al zobeir خیلی فک میکنم نظر تو چیه ؟

دمت گرم داش پویای خودم ... ایشالا یه مادیون خوب بده که منم به آرزوم برسم :rolleyessmileyanim:
به امید خدا 2تا مادیان خوب امسال به دنیا میاد:
یکی از قدم خیر واسه آقا مجید گل:blushsmiley:
یکی از شبنم بانو واسه من:blushsmiley:
منم آرزو دارم کره مادیان به دنیا بیاد پس واسه تو هم آرزو میکنم
راستی از این مادیان زیبا عکس جدید بذار خسیس نشو مجید جان:dodgy:

به امید خدا 2تا مادیان خوب امسال به دنیا میاد:
یکی از قدم خیر واسه آقا مجید گل:blushsmiley:
یکی از شبنم بانو واسه من:blushsmiley:
منم آرزو دارم کره مادیان به دنیا بیاد پس واسه تو هم آرزو میکنم
راستی از این مادیان زیبا عکس جدید بذار خسیس نشو مجید جان:dodgy:
مرسی پویا جون ایشالا که همینطوره که تو میگی ...:blushsmiley:
راستی شبنم بانو از چی پره ؟؟
چشم گویا جان ایشالا در اسرع وقت عکس میذارم ازش ... :happysmiley:

ممنون مهرزاد جون .. منم به is seraj فک کردم ایشالا واسه گزینه های بعدی تو فکرشم ... حالا باید ببینیم اولین کرشو چطور میده .... من به سیلمی munir al zobeir خیلی فک میکنم نظر تو چیه ؟

ایشاالله زایمان کنه ببینیم نقطه قوت کره اش تو کدوم قسمت های بدنش هست . بعد با توجه به کره اش میشه تصمیم نهایی رو گرفت. شما موافقی؟

مهرزاد جون من با آقای سعید شایعی تماس گرفتم واسه as seraj .. این کره نریون هنوز 2سال و خورده ای داره فک نمیکنی واسه کشش هنوز خیلی زود باشه آخه اینطور که من شنیدم سیلمی بهترین کره هاشو بین 4 تا 10 سالگی میده ...

بالا