قالب جدید

reihaneh

Member
به نظر منم برای تنوع خوبه فقط چند تا مورد بود که در اونها به شخصه قالب قبلی رو ترجیح میدم
- تو قسمت آخرین ارسال های صفحه اول قبلا، عنوان،انجمن مربوط ،شخص و تاریخ در چهار ردیف کاملا جدا بود و خیلی راحت تر میشد در یک نگاه و بر اساس یکی از اونها موضوع دلخواه رو انتخاب کنی البته الان هم خوبه ولی گاهی چشم یه کم خط ها رو قاطی می کنه
- انجمن های زیر گروه وقتی جدولی نوشته می شن بهتره و فکر می کنم چشم و مغز هم در زمان کمتری اطلاعات رو دریافت کنند
- قرمزشم میشه یه کم یواش تر بشه

OJANG

Member
reihaneh گفت:
به نظر منم برای تنوع خوبه فقط چند تا مورد بود که در اونها به شخصه قالب قبلی رو ترجیح میدم
- تو قسمت آخرین ارسال های صفحه اول قبلا، عنوان،انجمن مربوط ،شخص و تاریخ در چهار ردیف کاملا جدا بود و خیلی راحت تر میشد در یک نگاه و بر اساس یکی از اونها موضوع دلخواه رو انتخاب کنی البته الان هم خوبه ولی گاهی چشم یه کم خط ها رو قاطی می کنه
- انجمن های زیر گروه وقتی جدولی نوشته می شن بهتره و فکر می کنم چشم و مغز هم در زمان کمتری اطلاعات رو دریافت کنند
- قرمزشم میشه یه کم یواش تر بشه
خانوم گل گفتی و در ....

M

mrezap

Guest
baradar گفت:
امیر حسین جان بنظر من زیبا و جالبه و متنوع. هر از گاهی تنوع خیلی خوبه. من که خوشم میاد :)
من هم موافقم
این طوری بهتر از یکنواخت بودنه

narges

Member
لوگوی قبلی کاملا مشخص می کرد که این یه فرم مربوط به اسبه البته اینم خوبه
اما من به شخصه با اخرین قسمتش که مربوط به اخرین ارسالهاست مشکل دارم
قالب قبلی به صورتی بود که هم فونتش درشت تر بود هم به دلیل جدول بودن این قسمت به راحتی و سرعت بیشتر می شد یک نگاه کلی انداخت و موضوع مورد علاقه رو باز کرد

این قالبم خیلی زیباست. اگه یه نشان اسب و اسم انجمن مثل قبل بالای صفحه باشه بهترم میشه.

عاطفه

Member
منم قالب قبلی رو بیشتر دوست دارم ولی
به این شدت که بعضی از دوستان میگن هم فکر نکنم بد باشه. :)
به نظر من تنها بدی این قالب رنگشه چون قرمزش خیلی جیغه. :p
اگه ملایم تر بشه بهتره.

پاسخ : قالب جدید

تو قسمت عنوان ایراد داره
مثلا    قالب جدید(جدید *)
منظورمو گرفتی امیر حسین

مثلا قالب جدید (جدید *) ^1 2 3 نظرات IDEAS
وقتی یه عکسی لود نمیشه یه پنجره چهار گوش باز میشه و یه ضربدر توشه جلوی قالب جدید یا همون عنوان ها این حالت هست

OJANG

Member
صابر گفت:
مثلا قالب جدید (جدید *) ^1 2 3 نظرات IDEAS
وقتی یه عکسی لود نمیشه یه پنجره چهار گوش باز میشه و یه ضربدر توشه جلوی قالب جدید یا همون عنوان ها این حالت هست
فکر کنم اینم کار هیات سوار کاری کرمانشاه باشه!منم همین مشکل رو دارم.

kahar

Member
مثل اینکه آقای رییس بسیار تنوع طلب هستند.

البته بد نیست اما هر کدوم از قالبها یک عیبی دارند.

اگر مبنا بر بهتر شدنه باید از یک قالب تاپ وبی نقص استفاده بشه .

من لگوی این قالب رو نپسندیدم.

narges

Member
کنستانتین گفت:
فکر کنم اینم کار هیات سوار کاری کرمانشاه باشه!منم همین مشکل رو دارم.

گفتم بهتون مواظب باشید
منم که کرمانشاه نیست شناسیی کردن مشکل من هم مثل شما و صابر ه

بالا