فرق اسب پونی و اسبچه خزر

hormoz

Member
سلام
خواهش میکنم فرق اسب پونی و اسبچه خزر را بگوئید و از کجا تفاوت این دو را میتوان فهمید
لطفا با تصویر نشان دهید و اگر قیمت یه اسب پونی را بفرمائید ممنون میشم و همینطور بفرمائید برای خریدن نر بهتره یا ماده

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
کلمه اسب پونی غلطه

نزادهای اسب و پونی مشخص هستند.
غیر از کاسپین که یک نزاد اسب هست و در پونی ها دسته بندی میشه(استثنا)
این از دید نگاهی

از دید ورزشی اسبهای زیر 150 قد در دسته بندی پونی در مسابقات شرکت داده میشوند (خارج از ایران)

کلمه اسب پونی غلطه

این از دید نگاهی

از دید ورزشی اسبهای زیر 150 قد در دسته بندی پونی در مسابقات شرکت داده میشوند (خارج از ایران)

امیر آخرش شد ۱۵۰ یا ۱۴۰؟:winksmiley02:

hormoz

Member
کلمه اسب پونی غلطه

این از دید نگاهی

ممنون از ارسال جواب
متاسفانه بعلت مبتدی بودن در امر اسب و اسب داری خیلی طول میکشه که مطالب شما رو بفهمم
فقط در مورد قیمت هم بفرمائید و چند عکی رو هم بذارید که مثلا من اسبی دیدم بفهمم که چه نژادی هست

و کلا چون من اضافه ورن دارم خواهش میکنم در مورد سوار کاری و شیوه آن توضیح دهید و آیا در مورد باشگاه شکی شما اطاعات دقیقی دارید یا نه اگه کمکم کنید ممنون میشم

سلام
خواهش میکنم فرق اسب پونی و اسبچه خزر را بگوئید و از کجا تفاوت این دو را میتوان فهمید
لطفا با تصویر نشان دهید و اگر قیمت یه اسب پونی را بفرمائید ممنون میشم و همینطور بفرمائید برای خریدن نر بهتره یا ماده

فرق اصلی‌ پونی و اسب به جز کوتاهی قد: دست پاها در اسب متناسب با بدن اما در پونی متناسب با بدن نیست.و زیر ۹۰ سانت قد رو هم اسب مینیاتور میگن و جزو پونی‌ها قرار نمی‌گیره

hormoz

Member
فرق اصلی‌ پونی و اسب به جز کوتاهی قد: دست پاها در اسب متناسب با بدن اما در پونی متناسب با بدن نیست.و زیر ۹۰ سانت قد رو هم اسب مینیاتور میگن و جزو پونی‌ها قرار نمی‌گیره

بابا ایول همه اینجا استادن فقط منگولشون منم

خوب چیکار باید کرد دیگه

پس استاد لطفا بیشتر منو راهنمایی کنید

ممنون میشم

بابا ایول همه اینجا استادن فقط منگولشون منم

خوب چیکار باید کرد دیگه

پس استاد لطفا بیشتر منو راهنمایی کنید

ممنون میشم

استاد رو خوب اومدی هرمز جان:laughingsmiley:
این قسمتها رو نگاه کن شاید کمکت کنه

باشگاه شکی‌

این قسمتو هم ببین عکسها و توضیحات زیادی در مورد پونی هست

hormoz

Member
استاد رو خوب اومدی هرمز جان:laughingsmiley:
این قسمتها رو نگاه کن شاید کمکت کنه

باشگاه شکی‌

این قسمتو هم ببین عکسها و توضیحات زیادی در مورد پونی هست

یه سئوال داشتم
باشگاه شکی برای یه سوار کارمبتدی که 105 کیلو وزن داشته باشه اسب داره و کلا به من آموزش میدن

بالا