فرا رسیدن سال 1393 پیشاپش بر دوستان انجمن اسب اصیل مبارک باد

من هم سال جدید رو پیشاپیش به شما و دیگر دوستان عزیز تبریک میگم امیدوارم سال خوب و خوشی را داشته باشید و برای شما و خانوادتون آرزوی سلامتی میکنم.
:biggrin: :biggrin:

من هم سال جدید رو پیشاپیش به دوستان عزیز تبریک میگم امیدوارم سال خوب و خوشی را داشته باشید و برای شما و خانوادتون آرزوی سلامتی میکنم.و البته برای کسایی که توی انجمن مثل من اسب ندارن امسال سالی باشه تا بتونن اسب بخرن و همه ی ارزوهایتون براورده بشه.....:biggrin:

پیشاپیش سال 1393 را به تمامی دوستان گرامی تبریک می گویم و امیدوارم سالی همراه با موفقیت پیش رو داشته باشید و از خداوند منان طلب پیشرفت و تعال

بسم الله الرحمن الرحیم
والعادیات ضبحا * فالموریات قدحا * فالمغیرات صبحا * فاثرن به نقعا * فوسطن به جمعا * (آیات 1 تا 5) سوره مبارکه عادیات

قال رسول الله (ص) الخیل معقود بنواصیها الخیر الی یوم القیامه و المنفق علیها فی سبیل الله کالباسط یده بالصدقه لا یقبضها
رسول اکرم (ص) فرمودند در پیشانی اسبان تا روز قیامت خیر حک شده است و کسی که در راه خدا آنها را نگهداری و تیمار کند
همانند کسی است است که دست خود را برای صدقه گشوده و هرگز نمی بندد (یعنی فقیر نمی شود )

درباره ی خرید اسب گل گفتی علی جان...
من از بهار دوباره سواری رو شروع می کنم تو باشگاه آریاسب احتمالا یه اسب هم بخرم.

Jadoo

Member
منم به نوبه خودم سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سالی پربرکت همراه با شادی و ارامش برای همه مخصوصا اسب داران و اسب دوستان عزیز باشه.امیدوارم همه در همه زمینه های زندگی موفق باشن

hosein.m

New member
فرارسیدن نوروز این میراث با ارزش ایرانیان را به همه دوستان بعدا تبریک میگم الان زوده:smilingsmiley:

سایه حق __سلام عشق __سعادت روح __سلامت تن __سرمستی بهار __سکوت دعا __سرور جاودانه
این است هفت سین زندگی
نوروز بر همه اسبدارن و اسب دوستان مبارک باد

hosein.m

New member
امیدوارم سال خوبی داشته باشید و
سالاقتصاد و فرهنگ را به شما تبریک میگم:smilingsmiley:

mohammadd

Member
من هم سال 1393 رو که سال اسب هم هست به همه برو بچه های انجمن تبریک میگم و سالی پر از سرعت زیبایی و استقامت رو برای همه مخصوصا دوستداران اسب اصیل آرزو می کنم.

بالا