فراری (ببرک * یاربانو) ن

vahid_m63

Member
اين كره كجا نگهداري ميشه؟

کامیاب عزیز این کره که اسمش هم فراری هست تو ملک شخصی مالک (حومه تبریز) نگهداری میشه ، اتفاقا چند روز پیش رفته بودم عکس بگیرم ، عکس هم گرفتم ولی متاسفانه عکسها خوب در نیومدن واسه همین نزاشتم تو سایت
ولی باید بگم شباهت زیادی به ببرک داره و الان هم 2 سالش رو تموم کرده

vahid_m63

Member
ایمان جان رنگش کهر هست
کلا نشونه ها و رنگ و یال ودم مثل ببرک هست فقط با یه تفاوت که نشونه های دست و پای ببرک بلند تر هست
عکس گرفته بودم ، متاسفانه به خاطر ایرادی که کارت حافظه دوربینم داشت عکسها خراب شدند فقط یکی از عکسهاش سالم در اومده که اونم میزارم ولی عکس خوبی نیست

پیوست ها

• ferari.JPG
    ferari.JPG
    132.2 کیلوبایت · بازدیدها: 139

amin abdian

Member
ایمان جان رنگش کهر هست
کلا نشونه ها و رنگ و یال ودم مثل ببرک هست فقط با یه تفاوت که نشونه های دست و پای ببرک بلند تر هست
عکس گرفته بودم ، متاسفانه به خاطر ایرادی که کارت حافظه دوربینم داشت عکسها خراب شدند فقط یکی از عکسهاش سالم در اومده که اونم میزارم ولی عکس خوبی نیست
وحید جان این مال شما نیست؟
لطفا عکس دیگه ای ازش بذارین!
متولد چه سالیه؟

vahid_m63

Member
امین خان نه این اسب مال ما نیست ، تا سال پیش تبریز بود ولی تا اونجایی که اطلاع دارم فروختنش و شنیدم الان خوزستان هست

علی اصفهانی

Active member
نقل از سایت اینستاگرام

عکاس : آقای سهیل غلامی
با اجازه ایشان و صاحب اسب

پیوست ها

• export_14.png
    export_14.png
    307.7 کیلوبایت · بازدیدها: 94

vahid_m63

Member
ماشاالله
از کرگی اسب رو خیلی دوست داشتم ، اونموقع ضعیف بود به هرکی میگفتم این کره اسب خوبی میشه مسخرم میکردند ، ولی ماشاالله خیلی خوب شده ، خوشحالم شدیدددد
خیلی هم شبیه پدرش هست ، امیدوارم کشش های خوبی داشته باشه
تبریک میگم به آقای شجرات
آقای اصفهانی فراری تو مسابقه شرکت داشت؟

فراری رو برا دور افتخار اوردند ماشالا خیلی خوب شده بود تا الان هم کشش های خوبی داشته اکثرا هم ماده شدند.

علی اصفهانی

Active member
ماشاالله
از کرگی اسب رو خیلی دوست داشتم ، اونموقع ضعیف بود به هرکی میگفتم این کره اسب خوبی میشه مسخرم میکردند ، ولی ماشاالله خیلی خوب شده ، خوشحالم شدیدددد
خیلی هم شبیه پدرش هست ، امیدوارم کشش های خوبی داشته باشه
تبریک میگم به آقای شجرات
آقای اصفهانی فراری تو مسابقه شرکت داشت؟

من نبودم و فقط دیدم این عکس را آقای سهیل غلامی گذاشته بودند توی سایتی که گفتم.

بالا