فدک

امید زمانی

Active member
بله من کاملا با شما هم عقیده هستم...اینجا جای یادگیری و استفاده از تجربیات پیشکسواتان هست البته برای افراد کم تجربه ایی مثل من که 4تا 5 ساله که اسبی شدم...برادر و دایی های شما هم مثل پدر و عمو های من 100% واقا با تجربه هستن. در این زمینه که باید از این ها استفاده کرد...ولی در عین حال باید اطلاعات درست رو هم در اختیار علاقمندان قرار داد...!
کاملا درسته ! من شما رو نمی شناسم . اگه ممکنه بیوگرافی اسبی خودتون ( یعنی خانوادتان ) ر. بفرمایید .

kassra

New member
به به...!!!
امید جون درسته که رابطه همه کار میکنه توی ایران...ولی خدا اون بالا نشته...خدا رو شکر رحمش پاره شده وگرنه یک خیانت بزرگ به اسب ایران میشد...!
امید جون پس شما که میدونید دیگه این مادیان و اسب های اینچنین رو تایید شده به حساب نیاریید.................................!!!!!

امید زمانی

Active member
به به...!!!
امید جون درسته که رابطه همه کار میکنه توی ایران...ولی خدا اون بالا نشته...خدا رو شکر رحمش پاره شده وگرنه یک خیانت بزرگ به اسب ایران میشد...!
امید جون پس شما که میدونید دیگه این مادیان و اسب های اینچنین رو تایید شده به حساب نیاریید.................................!!!!!
ما و هر کسی که با اسب عرب سر و کار داشته باشه می دونه این اسبها اسبهای تایید شده اند و اسمشان در stud book ثبت خواهد شد و جزء عربهای ایران به حساب می آیند مثل زرافه . میشه گفت عرب نیستند اما نمیشه گفت تایید نشده اند !!!!!!

kassra

New member
امید جون شما چه تاکید ویژه ای دارید بر تایید شدن اسبهایی مثل هانییه؟؟؟
شما اگر تصمیم به خرید یک کره عرب می گرفتی!!! کره اینچنین مادیانی رو خریداری می کردی؟؟؟یا کره یک مادیان اصیل و خالص رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی امید جون چند تا از کامنت های من توی این تاپیک ناپدید شده!!!!که چند تا از دوستان خ با من تماس گرفتن که افرادی از بنده سوالاتی داشتن!!!!شما خبری نداریین؟!!!!!!!

امید زمانی

Active member
امید جون شما چه تاکید ویژه ای دارید بر تایید شدن اسبهایی مثل هانییه؟؟؟
شما اگر تصمیم به خرید یک کره عرب می گرفتی!!! کره اینچنین مادیانی رو خریداری می کردی؟؟؟یا کره یک مادیان اصیل و خالص رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی امید جون چند تا از کامنت های من توی این تاپیک ناپدید شده!!!!که چند تا از دوستان خ با من تماس گرفتن که افرادی از بنده سوالاتی داشتن!!!!شما خبری نداریین؟!!!!!!!
من یک کره اصیل می خریدم . تاکید ویژه هم ندارم . از اونجا که قبلا در این مورد تو انجمن زیاد بحث شده و حتی در مورد هانیه و دلفین و ... توضیح بیشتری لازم نمی بینم . ارسالهاتون پاک شده ؟ چه ارسالی ؟ اگه پاک شده توسط مدیر بوده . تخلفی کردید .

kassra

New member
امید ببین من کاری به بحث های قبلی ندارم من دارم میگم نباید اطلاعات غلط نوشت مثلا در مورد عرب بودن و خالص بودن هانیه و...!!!
تخلفی هم از من سر نزده...ارسالم در پاسخ سوال شما در رابطه با پیشینه اسبی پدرم و خانوادم بوده....!!!
اهمیتی هم نداره برام...!!!
البته خودت حدودا 10 بار من رو از نزدیک دیدی و خیلی هم بحث کردیم...هم توی اصفهان هم توی شهرکرد...!!!

امید زمانی

Active member
امید ببین من کاری به بحث های قبلی ندارم من دارم میگم نباید اطلاعات غلط نوشت مثلا در مورد عرب بودن و خالص بودن هانیه و...!!!
تخلفی هم از من سر نزده...ارسالم در پاسخ سوال شما در رابطه با پیشینه اسبی پدرم و خانوادم بوده....!!!
اهمیتی هم نداره برام...!!!
البته خودت حدودا 10 بار من رو از نزدیک دیدی و خیلی هم بحث کردیم...هم توی اصفهان هم توی شهرکرد...!!!
من شما رو نمیشناسم . 1000 تا اسب معرفی میشن و روشون بحث میشه . و کسی هم خصومتی با کسی نداره .نهایتا اینه که همه به این نتیجه میرسن که اسبی دوخونه مثل زرافه و هانیه و ... ارسالهای شما رو مدیر حذف کرده که اگه ازش بخواهید دلیلش رو بهتون میگه . من اصلا ندیدم ارسالتون رو اتفاقا می خواستم بشناسمتون!!! خودتون رو معرفی کنید . من شما رو نمیشناسم بعد باهاتون بحث کردم ؟

امید زمانی

Active member
خرداد 89
ماشالله . خیلی پر خون است این مادیان

پیوست ها

• fadak.jpg
    fadak.jpg
    153.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • fadak1.jpg
    fadak1.jpg
    156.6 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • fadak2.jpg
    fadak2.jpg
    144.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • fadak3.jpg
    fadak3.jpg
    134.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • fadak4.jpg
    fadak4.jpg
    138.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • fadak5.jpg
    fadak5.jpg
    140.6 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • fadak6.jpg
    fadak6.jpg
    139.6 کیلوبایت · بازدیدها: 10

sohrab

Active member
مگه اصالت چیه؟!! چه یابو هایی که داغ رو گردن دارند و اینها.... همین بهتر که داغ ندارند باید فرق داشته باشن!

امید زمانی

Active member
این اسبها عشق بازی دارند . که دلت می خواد ولشون کنی و بشینی یه ساعت نیگاهشون کنی ! مادیان 2 ساله آدم رو 2 ساعت محو خودش می کنه !

khosro.a

Member
این اسبها عشق بازی دارند . که دلت می خواد ولشون کنی و بشینی یه ساعت نیگاهشون کنی ! مادیان 2 ساله آدم رو 2 ساعت محو خودش می کنه !

ولی انصافا عجب استیل و گردنی داره. داغ نداره که نداره فدای سرش. عوضش اسبیت داره و از خیلی اسبهایی که داغ دارن سرتره. ماشا...

این مادیان الان کجاس؟ قدرشو میدونن یا نه اونجایی که هست براشون داغ مهمه؟ ماشالا خیلی عالیه. به نظر من سوار داغش که نمیخوایم بشیم! مهم سر و دم گیری و حرکته که داره تیپش هم خوبه

بالا