فدک

امید زمانی

Active member
کره مادیان 1 ساله

پیوست ها

• IMG_0364 copy.jpg
    IMG_0364 copy.jpg
    82.6 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • IMG_0364 copy.jpg
    IMG_0364 copy.jpg
    82.6 کیلوبایت · بازدیدها: 50
  • IMG_0367 copy.jpg
    IMG_0367 copy.jpg
    95 کیلوبایت · بازدیدها: 69
  • IMG_0367 copy.jpg
    IMG_0367 copy.jpg
    95 کیلوبایت · بازدیدها: 56
  • IMG_0368 copy.jpg
    IMG_0368 copy.jpg
    81.4 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • IMG_0368 copy.jpg
    IMG_0368 copy.jpg
    81.4 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • IMG_0371 copy.jpg
    IMG_0371 copy.jpg
    91 کیلوبایت · بازدیدها: 46
  • IMG_0371 copy.jpg
    IMG_0371 copy.jpg
    91 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • IMG_0379 copy.jpg
    IMG_0379 copy.jpg
    80.9 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • IMG_0379 copy.jpg
    IMG_0379 copy.jpg
    80.9 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • IMG_0385 copy.jpg
    IMG_0385 copy.jpg
    80.8 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • IMG_0385 copy.jpg
    IMG_0385 copy.jpg
    80.8 کیلوبایت · بازدیدها: 48

امید زمانی

Active member
مادرش از مادیانهای عرب خوزستان بوده که اگه اشتباه نکنم از پدر رد شده . پدرش هم از بصره اومده . تا دلتون پر خون ! سر و دم هم که مشهوده!!!!

آخرین ویرایش:

kassra

New member
omid joon agemishe esme pedar va madaresh o begoo...man ba shahrekord ziyad saro kar daram...savariam ke to axe bayad agha jaliil bashan...nakone in hamooon koreye jaliil jooone???

kassra

New member
خب امید جون این که نشد دلیل...تمام اسبهای مهندس بنیطالبی هم رد شدن!!!یعنی اون دو خونها هم از کتاب جا ماندند؟!!!!چیزی که هست این مال ردیه...حالا هرچقدر که سر و دم مشهود باشه...!!!

امید زمانی

Active member
خب امید جون این که نشد دلیل...تمام اسبهای مهندس بنیطالبی هم رد شدن!!!یعنی اون دو خونها هم از کتاب جا ماندند؟!!!!چیزی که هست این مال ردیه...حالا هرچقدر که سر و دم مشهود باشه...!!!
اسب ردی با اسب دو خون متفاوت است .سر و دم رو هم چون دوست داشتم گفتم دمش خیلی خوبه . در ضمن از همون اسبهای مهندس بنی طالبی یه سری تایید شدند !

hesam.a

New member
امید جون بنده نگفتم که دو خون با ردی یکی هستن...من گفتم اسبی که رد شده دیگه رد شده مگر اینکه پدرش شناخته بشه و dna تایید بشه بعد از اون تازه اسب رو میشه شناخت.....!!!در مورده اسبهای مهندس هم باید بگم تا العان که چیزی تایید نشده فقط دولفین و 2000 میکروچیپ شدن و در کورس عربها در تهران دویدن که نتیجه ای جز آبرو ریزی برای استان چهارمحال و بختیاری نداشت...!!!
البته مهندس یک کره از اسبهای مرحوم جناب سرهنگ رضوی خریداری کردن...به جز این اسب اگر اسب تایید شده ایی دارن خوشحال میشم شما به منده معرفی کنید...!!!

hesam.a

New member
امید جون شرمنده تهران منزل یکی از دوستان اسب دوست بودم ایشون با نام کار بری خودشون توی سایت بودن و من هم متوجه نشدم فکر کردم با نام کار بریه خودم اومدم...kasra

امید زمانی

Active member
امید جون بنده نگفتم که دو خون با ردی یکی هستن...من گفتم اسبی که رد شده دیگه رد شده مگر اینکه پدرش شناخته بشه و dna تایید بشه بعد از اون تازه اسب رو میشه شناخت.....!!!در مورده اسبهای مهندس هم باید بگم تا العان که چیزی تایید نشده فقط دولفین و 2000 میکروچیپ شدن و در کورس عربها در تهران دویدن که نتیجه ای جز آبرو ریزی برای استان چهارمحال و بختیاری نداشت...!!!
البته مهندس یک کره از اسبهای مرحوم جناب سرهنگ رضوی خریداری کردن...به جز این اسب اگر اسب تایید شده ایی دارن خوشحال میشم شما به منده معرفی کنید...!!!
خدمت شما عرض کنم اینجا هدف تخریب کسی نیست . صرفا جایی است برای یادگیری بیشتر . من شجره تمام اسبهای شهرکرد رو می دونم . ولی مادیان هانیه تایید شده .

mehran.a

New member
تا اونجا كه ما اطلاع داريم مالك اين ماديون هيچ ادعايي بر عرب بودن اين ماديون ندارن ولي خوب اقاي زماني از پيشكسوتان هستند و بايد به نظرشون احترام گذاشت .اي كاش ايشون زمان خانوم هم بودن وبهشون كمك ميكردن.

امید زمانی

Active member
تا اونجا كه ما اطلاع داريم مالك اين ماديون هيچ ادعايي بر عرب بودن اين ماديون ندارن ولي خوب اقاي زماني از پيشكسوتان هستند و بايد به نظرشون احترام گذاشت .اي كاش ايشون زمان خانوم هم بودن وبهشون كمك ميكردن.
ایشون مادیون رو داشتند می فروختند به یکی از دوستان با تاییدیه !
من پیشکسوت نیستم ! بیشتر از 4 سال هم نیست که تو دنیای اسبی هام ! اما دایی ها و داداشم خیلی ها رو اسبی کردن !!!! اونها 20 سالی هست تو کار اسبن .

kassra

New member
امید جون تا جایی که من اطلاع دارم هانیه رحمش پاره شده و چند سالی هست که کره نمیده...شما که شجره اسب های شهرکرد رو خوب میشناسید باید بدونید که هانیه کره مادیان نسیم هست...و از پدر هم کره قهرمان(اسب سفیده)...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wacsmiley:...به همین دلایل شک دارم تاییدیه گرفته باشه...در هر حال مبارک مالک جدیدش باشه مادیان خوبی و زیباییه...!!!

kassra

New member
بله من کاملا با شما هم عقیده هستم...اینجا جای یادگیری و استفاده از تجربیات پیشکسواتان هست البته برای افراد کم تجربه ایی مثل من که 4تا 5 ساله که اسبی شدم...برادر و دایی های شما هم مثل پدر و عمو های من 100% واقا با تجربه هستن. در این زمینه که باید از این ها استفاده کرد...ولی در عین حال باید اطلاعات درست رو هم در اختیار علاقمندان قرار داد...!

امید زمانی

Active member
امید جون تا جایی که من اطلاع دارم هانیه رحمش پاره شده و چند سالی هست که کره نمیده...شما که شجره اسب های شهرکرد رو خوب میشناسید باید بدونید که هانیه کره مادیان نسیم هست...و از پدر هم کره قهرمان(اسب سفیده)...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wacsmiley:...به همین دلایل شک دارم تاییدیه گرفته باشه...در هر حال مبارک مالک جدیدش باشه مادیان خوبی و زیباییه...!!!
بله این مادیان رحمش پاره شده و حتی کره ای که الان پای این مادیان هست کره این مادیان نیست به زور قبولش کرده:dodgy::dodgy: و این که می دونم کره چی هست . ولی متاسفانه با سیستمی که ما الان در ایران داریم رابطه همه کار میکنه مخصوصا این که رابطه با آقای رستگار و ... باشه . تاییدیه اش رو گرفته :sadsmiley: مادیان رو هم نخریدند مال خودشونه !

بالا