فایر

سنا

Active member
baradar گفت:
دستت درد نکنه سنا جان مدتها بود که اسبهایی به این زیبایی رو ندیده بودم. همه دوستان میتوانند با دقت روی هر کدوم از عکسها پی به خیلی مسائل ببرند!!!
خواهش ميكنم برادر جان
وظيفه ست :)

علی واحدی

Active member
*معین* گفت:
اسم و رسم و اطلاعاتی راجع به این زیبا اسب نمیدین به ما جناب برادر،عکس بازم بزبرین .
معین جان این نریان آنگلو عرب کره یک عربه بنام خیام که اهدایی مرحومه قره گوزلو به سردار رودکی بوده و مادرشم آیناز بوده که یک تروبرد تقریبا 90 درصد بوده اسمشم fire (آتش) مالکشم خدای مهربونه.

سنا

Active member
واي فاير دوست داشتني :-* :-*
ايشالله هميشه سالم بمونه كه واقعا قهرمانه ;) :-*

علی واحدی

Active member
*معین* گفت:
اسم و رسم و اطلاعاتی راجع به این زیبا اسب نمیدین به ما جناب برادر،عکس بازم بزبرین .
اینم یه الهکلنگ دیدنی از فایر پدر سوخته :eek: ;) :eek:

پیوست ها

• IMG_0233a.jpg
    IMG_0233a.jpg
    188.6 کیلوبایت · بازدیدها: 127
  • IMG_0233a.jpg
    IMG_0233a.jpg
    188.6 کیلوبایت · بازدیدها: 105

علی واحدی

Active member
.SANA. گفت:
واي فاير دوست داشتني :-* :-*
ايشالله هميشه سالم بمونه كه واقعا قهرمانه ;) :-*
اینم تقدیم به شما سنا جان :) ;) :)

پیوست ها

• IMG_0233b.jpg
    IMG_0233b.jpg
    138.5 کیلوبایت · بازدیدها: 113
  • IMG_0233b.jpg
    IMG_0233b.jpg
    138.5 کیلوبایت · بازدیدها: 110

علی واحدی

Active member
*معین* گفت:
فایر چند سال داره ؟ متعلق به شماست جناب برادر ؟ در رشته ی ورزشی خاصی هم شرکت و فعالیت میکنه ؟
میشه بگید قدش چند سانته ؟
معین جان فایر 9 سالشه. درساژ مقدماتی رو کاملا یاد گرفته و توی پرش هم گفتنیها هم در شیراز و هم در تهران داره. در تهران سال 1383 در دو مسابقه مهم تو رده E بزرگسالان با خودم در رده 4 و 8 قرار گرفته. مالکشم من دوست ندارم بگم مال منه یا مالکشم. دوست منه بهتره و مالکشم خداست که دوستی مثل اونو بمن داده. قدشم 158 سانته. قربانت.

ناشناس

Active member
راستی یادم رفت بگم

سوار ی کردن با فایر هم توفیقی مخصوص میخواد که نسیب همه نمیشه ( اما 1بار نسیب ما شد و لذت بردیم )

baradar گفت:
معین جان فایر 9 سالشه. درساژ مقدماتی رو کاملا یاد گرفته و توی پرش هم گفتنیها هم در شیراز و هم در تهران داره. در تهران سال 1383 در دو مسابقه مهم تو رده E بزرگسالان با خودم در رده 4 و 8 قرار گرفته. مالکشم من دوست ندارم بگم مال منه یا مالکشم. دوست منه بهتره و مالکشم خداست که دوستی مثل اونو بمن داده. قدشم 158 سانته. قربانت.
برادر عزیز خیلی دوس دارم عکسای بیشتری در حالات دیگه از فایر ببینم،دارین بزارین لطفا ؟

بالا