فایتر هورس

[video]<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/WO3Ik/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="320" width="569" ></iframe>[/video]

باسلام

فایتر هوس هم یکی از بهترین سیلمیهای موجود که هم چندین اولی کورس داره هم چندین اولی پرش هم استقامت هم درساژ به نظر خیلیها بهترین هست چون تو تمام رشته ها چندین اولی داره و 2 سال گذشته هر سال 80 کره داد که واقعا کره های خوبی هستند و بعضیها هم که به مسابقه رسیدن عنوان دارند واقعا هر سال 80 کره به نظر من رکرد خوبی هست و نشان از شناخت مالکان از این سیلمی و اعتقاد به خوب بودن فایتر هوس هست

دوست عزیزم جناب توسلی . باتوجه به نزدیک بودن شما به دکتر نعلبند خوشحال میشم آمار 80 کره ای که امسال بدنیا اومدن رو با ذکر مادر مرقوم کنید . از زحمتی که برای شما ایجاد خواهد شد پیشاپیش عذر میخوام .

من برای امسال را دقیقا میدونم 40 تا کشش در بهار تو روستای خوجملی گنبد کاووس داشت 20تا هم در تابستان در قیدار خدابنده زنجان بود 20 تا هم در مازندران امل باشگاه کاسپین
اگه واقعا اسامی تمام مادیونهای پرشده را میخواید رو چشم حتما اما به سیلمی که در تمام رشته ها قهرمان شده و الانشم مانع 2متری را راحت میپره شک نکن هم فیلمش موجوده هم میتونید بیاید از نزدیک ببینید قول میدم هر وقت بیاید من فایتر را در بیارم و 2 متر را بپرونم

دوست گرامی من در گفته های شما هیچ شکی ندارم . لطفا اینگونه قضاوت نکنید فقط آمار مادیونها برام جالبه که حتما شما نامشون رو محبت خواهید کرد .

silkway

Member
فیلم زیبایی بود، لذت بردم... فایتر چه رده ای را تا به حال کامل کرده و در چه رده ای در حال پرش است؟

silkway

Member
برای دیده شدن استیل پرش، لازم است فیلم برداری از کنار، یعنی عمود بر حرکت اسب، انجام شود... البته به شخصه علاقه ندارم که اسب را از روی مانعهای بلند تر از آنچه مورد نیاز جهت ترین است ببرید، خصوصا اگر ملزومات کار رعایت نشود قطعا موجب آسیب دیدگی خواهد شد. از جمله استاندارد نبودن مانژ و مانع و وسایل اسب، حرکت در مسیر اریب، پرش از کنار مانع نه وسط آن، و ...
امیدوارم در صورتی که استعداد مناسبی در اسب خود مشاهده می کنید، که این گونه هم هست، از روشهای صحیح در تربیت، تمیرین و ارتقا و شکوفایی آن، استفاده نمایید تا به حد اکثر آمادگی و بروز توانایی هایش دست یابید.

کوروش

Member
یکی از دلایل خوب پریدن دو خون بودن میباشد

بهتر اینکه منتظر تست مجدد باشین

و علت تعداد بالای کشش در گنبد شاید دلیل خون باشد که راست کار قمار بازای کورس هست

و علت تعداد بالای کشش در گنبد شاید دلیل خون باشد که راست کار قمار بازای کورس هست

ما هم منتظر هستیم تا ازمایش سیلمیها جوابش بیاد تا بد خواهان خجالت بکشن

من رو خالص بودنش شرط میبندم
اگه اسبی هم دارین که میتونه 2 متر بپره بیارید بازم رو یه عدد قابل توجه که رضایت شما را فراهم کنه شرط میبندم البته اگه مطمن هستین که میتونه این ارتفاع را بپره حالا از هر نزادی فرقی نمیکنه

برای دیده شدن استیل پرش، لازم است فیلم برداری از کنار، یعنی عمود بر حرکت اسب، انجام شود... البته به شخصه علاقه ندارم که اسب را از روی مانعهای بلند تر از آنچه مورد نیاز جهت ترین است ببرید، خصوصا اگر ملزومات کار رعایت نشود قطعا موجب آسیب دیدگی خواهد شد. از جمله استاندارد نبودن مانژ و مانع و وسایل اسب، حرکت در مسیر اریب، پرش از کنار مانع نه وسط آن، و ...
امیدوارم در صورتی که استعداد مناسبی در اسب خود مشاهده می کنید، که این گونه هم هست، از روشهای صحیح در تربیت، تمیرین و ارتقا و شکوفایی آن، استفاده نمایید تا به حد اکثر آمادگی و بروز توانایی هایش دست یابید.

همانطور که میدونید اریب پریدن خیلی سخت هست اما این اسب به خوبی این را انجام میدهد و حق با شماست اگر موانع استاندارد باشه راحتتر و بیشتر میپرد
این اسب قهرمان پرش ایران شد

silkway

Member
همانطور که میدونید اریب پریدن خیلی سخت هست اما این اسب به خوبی این را انجام میدهد و حق با شماست اگر موانع استاندارد باشه راحتتر و بیشتر میپرد
این اسب قهرمان پرش ایران شد

منظورم این بود که در شرایط غیر استاندارد و در ارتفاع بالا اسب آسیب می بینه، بهتره این کار انجام نشه...

در مورد قهرمانی فایتر من چیزی در اینترنت پیدا نکردم، میشه بفرمایید در کدام دوره قهرمان شده!؟

کورس 85 قهرمان کشور شد تو پرش قهرمان جام کاسپیندر سال 86و 87و88 شد جام یگانه را در سال 87 جام سرهنگ نشاطی سال 86 جام الهام قهرمانی استان قزوین قهرمانی زنجان و....

silkway

Member
کورس 85 قهرمان کشور شد تو پرش قهرمان جام کاسپیندر سال 86و 87و88 شد جام یگانه را در سال 87 جام سرهنگ نشاطی سال 86 جام الهام قهرمانی استان قزوین قهرمانی زنجان و....

تا آنجایی که بنده اطلاع دارم جام کاسپین در رده های پایین مثلا d1 , d2 در پرش برگزار شده است (یعنی مانعهای 115 و 120) و اطلاق آن به قهرمانی کشور! به نظر کمی غیر فنی و بزرگ نمایانه می باشد...
فقط در صورتی می توان گفت یک اسب در مسابقات پرش در سطح کشور قهرمان شده باشد که مسابقات قهرمانی کشور را برده باشد و یا برای اسبهای خون ایرانی در مسابقات اسبان خون ایرانی fei کاپ را برده باشد...
قابل توجه دوستان گرامی که تنها اسب دو خون ایرانی که موفق به قهرمانی کشور شده است، مادیانی به نام پاییزان است که با سوارکاری همایون وجدانی، قهرمانی و نایب قهرمانی دو دوره کشور را به دست آورده است. و پر افتخار ترین اسب ترکمن پرشی ایران مادیان ایران گل متعلق به آقای سرشار می باشد که از مادر، خواهر پاییزان می باشد و چندی قهرمانی از جمله قهرمانی fei را به دست آورده است.

بلند پریدن در فری جامپ، تنها یک فاکتور جهت قهرمانی اسب می باشد و آن چیز که از همه مهمتر است، نمایش صحیح اسب در میدان و انجام پارکور صحیح و سریع می باشد.

جناب توسلی، ضمن اینکه بنده به توانایی های نژاد ترکمن خصوصا تیره یموت در پرش، ایمان دارم، اما لازم می دانم به دور از بزرگ نمایی و هیاهو، واقعیات گفته شود تا خوانندگان بهره ببرند... لذا خواهشمندم، بفرمایید، بالا ترین رده ای که سیلمی فایتر، پریده و قهرمانی کسب نموده است، کدام رده است و در چه مسابقاتی حائز آن شده است.

با تشکر

بالا