غزل(ببرک*جهیله)

vahid_m63

Member
نام: غزل
پدر : ببرک
مادر: جهیله

پیوست ها

• ghazal1.jpg
    ghazal1.jpg
    120.8 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • ghazal2.jpg
    ghazal2.jpg
    107.8 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • ghazal3.jpg
    ghazal3.jpg
    128.7 کیلوبایت · بازدیدها: 63

khosro.a

Member
آقای میر صالحی غزل مادیون زیبایی هست. درنا هم اسب زیبایی هست ولی بنظر شما نباید غزل با سیلمی زیباتر از درنا بکشید؟ زیباتر از درنا تو تبریز زیاده.

vahid_m63

Member
آقای میر صالحی غزل مادیون زیبایی هست. درنا هم اسب زیبایی هست ولی بنظر شما نباید غزل با سیلمی زیباتر از درنا بکشید؟ زیباتر از درنا تو تبریز زیاده.

خسرو جان میشه لینک بزاری و معرفی کنی؟ممنون میشم

khosro.a

Member
خسرو جان میشه لینک بزاری و معرفی کنی؟ممنون میشم

وحيد جان سليقه ها متفاوتن. شايد شما از درنا خوشت اومده و اسبهايي كه من اسم ببرمو اصلا خوشت نياد. ولي بهرحال اينا يه پيشنهاده و صاحب اختيار شمايي.
دژ به نظر من خيلي زيباس. يه اسبي هم تو سهند هست به اسم جوشن كه كره (مبارك* نيني انسياتور) اونم زيباس. يكي ديگه هم تو باشگاه ستارخان هستش به اسم (حجاز) كه بايد از نزديك ببينيش. بازم ميگم درنا اسب بدي نيست و خيليم پر خونه.

vahid_m63

Member
دژ رو دیدم ، یکی از گزینه هام برای جهیله هست ولی متاسفانه جوشن رو ندیدم ، امروز حتما میرم میبینمش ، مالکش کیه؟

sohrab

Active member
وحيد جان درنا رو از نزديك ديدم. دو سال پيش جشنواره زيبايي اصفهان. پارسال هم كلاس داوري زيبايي دكتر يانگ اوردنش توي ميدون. تيپ خوبي داره. حركتش هم نسبتا خوبه. ولي اشكالاتي هم داره. كره اي ازش نديدم ولي من اگر مجبور بودم اين ماديان را ازش بكشم دعا ميكردم كره شبيه مادر بشه!
براي اين ماديان بايد جفت بهتري پيدا كرد.
البته بايد ديد سليقه و هدف شما چيه. از روي عكس سخته كه نظر داد ولي شما ميتونيد اين ماديان را با مادرش مقايسه كنيد. آيا اونقدر كه از مبارك در اين كره اثر ميبينيد از ببرك كه پدرش هست مي بينيد؟ من فكر ميكنم با وجود خون ايراني زيادي كه داره خيلي تيپ مصري شده. يعني اينكه اگر در اين جهت اصلاح بشه جالب تره.

آخرین ویرایش:

khosro.a

Member
وحيد جان درنا رو از نزديك ديدم. دو سال پيش جشنواره زيبايي اصفهان. پارسال هم كلاس داوري زيبايي دكتر يانگ اوردنش توي ميدون. تيپ خوبي داره. حركتش هم نسبتا خوبه. ولي اشكالاتي هم داره. كره اي ازش نديدم ولي من اگر مجبور بودم اين ماديان را ازش بكشم دعا ميكردم كره شبيه مادر بشه!
براي اين ماديان بايد جفت بهتري پيدا كرد.
البته بايد ديد سليقه و هدف شما چيه. از روي عكس سخته كه نظر داد ولي شما ميتونيد اين ماديان را با مادرش مقايسه كنيد. آيا اونقدر كه از مبارك در اين كره اثر ميبينيد از ببرك كه پدرش هست مي بينيد؟ من فكر ميكنم با وجود خون ايراني زيادي كه داره خيلي تيپ مصري شده. يعني اينكه اگر در اين جهت اصلاح بشه جالب تره.

سهراب جان فکر کنم شما اون درنا خالص ایرانیو میگی. اینی که وحید میگه کره مبارکه ها!

kamyab

Member
دژ رو دیدم ، یکی از گزینه هام برای جهیله هست ولی متاسفانه جوشن رو ندیدم ، امروز حتما میرم میبینمش ، مالکش کیه؟
من ميشناسم
مالكش آقاي بنيامين نجيبي باهر هستن
و فردا اسبشون در گروه 7 سال به بالا با اسباي خالص خارجي و خون وارداتيهاي خودمون به ميدون ميره
واقعا" اسب زيبائي هست و كره دهي خوبي هم داره
گندم شفيع كره دژ و خورشيد اصفهان كه فردا تو مسابقه زيبائي هست و در باشگاه سهند ميتونيد ببينيدش يه نمونه از كره هاش هست

vahid_m63

Member
من فكر ميكنم با وجود خون ايراني زيادي كه داره خيلي تيپ مصري شده. يعني اينكه اگر در اين جهت اصلاح بشه جالب تره.

سهراب جان منتظر نظرت بودم ، ممنون از راهنماییت ، منم دقیقا به دنبال همین مساله هستم ، درنا که بحثش هست خون خارجی داره ، شما با اون یکی درنا اشتباه گرفتین

vahid_m63

Member
اگه بتونم فردا از جهیله هم چندتا عکس میگیرم
راستی سهراب یه چیزی برام جالبه اونم اینه که بعد 4 سال مهر و محبت مادری جهیله نسبت به غزل هنوز ادامه داره ، چند لحظه که از هم دورشون میکنم مصیبتی میشه:dodgy:

پیوست ها

• ghazal4.jpg
    ghazal4.jpg
    110.6 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • ghazal5.jpg
    ghazal5.jpg
    154.4 کیلوبایت · بازدیدها: 26

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
حیفه این مادیان با را با آت آشغال پر کنی. این جلو و عقب میتونه چیز خوبی بده

vahid_m63

Member
از درنا کشش شد(دیروز اولین کشش انجام شد)
ممنون از راهنمایی همه دوستان

بالا