عکس مسابقات زیبایی اسب اصیل

عکس مسابقات زیبایی اسب اصیل را بر انداز کردم مدتی است دیگر از مسابقات برگذار شده کسی عکسی نمیگذارد یا چند تایی در تاپیک مسابقه مربوطه دوستان میگذارند و تمام .
اقای قاسمی بعد از مسابقه سال 89 اهواز که آنجا در میدان دورادور زیارتشان کردیم دیگر گویا است به هیچ مسابقه ای در کشور برای عکاسی نرفته اند و دوستان عزیزی که در یکی از مسابقات برگذاری در هر شهر حضور داشته است اما از مسابقه هیچ عکسی نمیگذارد

یک سوال داشتم : چرا ؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
در زیبایی 89 اهواز هم عکس و هم پوشش خبری تلویزیون با من بود. ولی نتیجه خوبی نگرفتم از این همه زحمت و دردسر و هزینه
قبلش در زیبایی کرمان هم همینطور
و بعد هم زیبایی کردان

دلایل دیگری هم هست البته :
1: اسب خوب جدیدی برای عکاسی نیامده و کره هستند
2:تا زمانی که من بگذارم همه میبینند و خوششان میاد زیرشم نظرات داده میشه. ولی کسی حال ایستادن وسط میدون ,خاک خوردن و خستگی و سوختگی پوست رو نداره. ترجیح میدن دست روی کیبورد تکون بخوره فقط.
3:مدتهاست اسبهای خوب به میدان اورده نمیشوند و اکثرا اسبهای فروشی هر شهر در زیبایی همان شهر شرکت داده میشوند براش فروش.
4:برای شخص خودم هیچ جذابیتی وجود نداره دیگه, رفتارهای زشت و دور از انتظار زیادی پشت زیبایی ها دیده میشه.

فربود

Active member
اتفاقا خیلی از اسب ها معرفی شدند .
تقریبا بیشتر اسب ها تاپیک دارند بغیر از کره های جدید که اون هم معمولا بچه های همون شهر اونها رو معرفی میکنن.
من خودم تا اونجایی که شده سعی کردم مسابقاتی که رفتم عکس هاش رو بزارم مثلا مسابقه زیبایی آبادان، تبریز،یزد و شیراز
البته دلایل امیر حسین هم به نوبه خودش قابل تامل هست

بالا