علی رضایی

sezar1972

Member
سلام

کدام پرشکار خارجی از روی بشکه پریده اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا اطلاعات اشتباه میدهید اخه

iq

Shabdeez

Member
یه جناب سرهنگی هم بود که قبل از انقلاب از روی تانک (لوله ی پرتاب گلوله ی تانک البته) پریده بود و رکورد خوبی هم زده بود.

اسمشو یادم نیست اما میخواستم بدونم که کسی عکسی از ایشون داره؟؟؟؟

s.parizimanesh

Active member
من کار به آقای رضایی و اسبش ندارم ولی هیچ فکر کردین که اون اسب بعد از این پرش چه فشاری رو در هنگام فرود روی دستاش تحمل کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ فکر کردین اگه خدای نکرده دست این اسب گیر میکرد چی میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کردین که بعد از یک همچین پرشی اسب زبون بسته چند قدم راه رفته یا چند بار پریده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا از کجا معلوم این پرش با موفقیت انجام شداه؟؟؟؟ شما فقط نقطه اوج این حرکت رو میبینید شاید یکم جلوتر اسب گیر کرده باشه و با سوارش خورده باشه زمین و........
پس روی چیزایی که ندیدید و از روی یک عکس قضاوتکورکورانه نکنید و تعصب بیجا خرج نفرمایید
من فقط احتمتلات رو در نظر گرفتم همین
با این سوالا نه از روی تعصب بلکه با منطق فکر کنید

پرواز گفت:
من کار به آقای رضایی و اسبش ندارم ولی هیچ فکر کردین که اون اسب بعد از این پرش چه فشاری رو در هنگام فرود روی دستاش تحمل کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ فکر کردین اگه خدای نکرده دست این اسب گیر میکرد چی میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کردین که بعد از یک همچین پرشی اسب زبون بسته چند قدم راه رفته یا چند بار پریده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا از کجا معلوم این پرش با موفقیت انجام شداه؟؟؟؟ شما فقط نقطه اوج این حرکت رو میبینید شاید یکم جلوتر اسب گیر کرده باشه و با سوارش خورده باشه زمین و........
پس روی چیزایی که ندیدید و از روی یک عکس قضاوتکورکورانه نکنید و تعصب بیجا خرج نفرمایید
من فقط احتمتلات رو در نظر گرفتم همین
با این سوالا نه از روی تعصب بلکه با منطق فکر کنید
دوست من
قبل ازقضاوت بهتره یه نگاهی به رکورد مسابقات پویسانس وCross country بیاندازید.
این معنیش شجاعت اسب وسواره.!
مرز بین شجاعت واشتباه به باریکی اطلاغات وشناخت واعتماد به نفس سوار وآمادگی اسب است.

mahsima

Member
این مسابقات همین خطری که شما میگید رو داره
اگر به مانه برخورد کنه مانه ریخته نمیشه من عکس سطح بالا ازش نداشتم .
این نشانهء شجاعت اسب و سواره
مسابقات جهانیشو دیدم که از رو ماشین میپریدند حالا اون خطر ناک تره یا بشکه؟
sezar1972 گفت:
شما متوجه اصل موضوع نیستید

من پریدن از روی بشگه را رد میکنم

این کار صحیح نیست

چه ربطی به اقای رضازاده داره این موضوع؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ???

پیوست ها

• 81669.jpg
    81669.jpg
    112.1 کیلوبایت · بازدیدها: 95

sezar1972

Member
سلام من نمیدانم چرا این همه تعصب
بجای دفاع از اقای.......برو فکر خودت باش
که افتخار افرین بشی عزیز دل برادر

parmida

New member
bale en akso man ghablanam didam aghaye rezaei hastan ba asbe sizdebedar k marbot mishe b salha pish k vaghti en asb mord ono vsate manege bashgahe afshin k nemidonam hanoz b en esm hast ya na b khak sepord , har sale b yade in asb jame sizdebedar dar hamon bashgah dar roze 13 farvardine bargozar shod.

parmida گفت:
bale en akso man ghablanam didam aghaye rezaei hastan ba asbe sizdebedar k marbot mishe b salha pish k vaghti en asb mord ono vsate manege bashgahe afshin k nemidonam hanoz b en esm hast ya na b khak sepord , har sale b yade in asb jame sizdebedar dar hamon bashgah dar roze 13 farvardine bargozar shod.
بله باشگاه افشین هنوز هم هست.
نظر شما به عنوان یک مربی درباره این پرش چیه؟!

parmida

New member
b nazare man en ye akse jaleb , va hata inja ham bekhay in akso b kasi ham neshon bedid shayad barash jaleb bashe , man khodam vaghti in akso didam chizi k b zehnam resid in bod k in asb cheghadr b savaresh etminan dare k bedone in k on tarafe manaro bebine etminan karde va dare mipare ba tavajoh b in k asbe dorosht heykali ham nist.khob shayad kare khatarnaki ham bode ama hadeaghal marbot mishe b dar hodode 25 sal pish, ya shayadam kamtar ya bishtar mosalaman nemishe ba alan moghayese kard k elme savari cheghadr pishraft karde b khatere haminam nemishe irade chandani gereft. :)

متشکرم ,نظر بسیار هوشمندانه ای به اسب وسوارکار بود ,البته نمی دانم چقدر در مورد آقای علی رضایی سوارکار اطلاعات دارید,مطمئنا" با اطلاعاتی که ارائه کردید(درباره سیزده بدر) وفضای سوارکاری قبل از انقلاب کمتر از من نیست.
درباره خطرکاملا" حق با شماست. ولی کدام قسمت سواری در صورت نداشتن اطلاعات کم خطر است,حتی پاک کردن سم یک اسب!
امکان داره نظر دوستان سوارکارتون رو هم در اونجا درباره این عکس با ما در میان بگذارید؟

parmida

New member
darzemn agar man b en k khatarnak bode eshare kardam ba tavajoh b tamami mavaredi bode k momken bode pish biyad baraye asb va savar va in ye nazare koli bode chon man b en aks b onvane ye mozoei k bekham beshinam va dar moredesh ba kasi bahs konam ya bekham nazaramo b kasi tahmil konam negah nemikonam va agar gharar bashe baresi konim k en asb momkene badaz en mosabeghe che balaei saresh biyad k haroze mavarede ziyadi mishe to iran peyda kard k kheili ham mitone jadid taro jazab tar bashe .

s.parizimanesh

Active member
اخه قربون شکل ماهت برم اون زبون بسته ها همیشه مطیع من و شما سوارن بعدشم اگه با اون مهمیزی که اونا می خوردن به منم بزنن 2.10 که هیچ از دیوار چین هم میپرم . اون اسمش اطاعت اسب و حم.... اصلا همون شجاعت سوار
اخه چرا این زبون بسته ها باید این همه فشار رو تحمل کنن ؟
که من و شما میخوایم رو کم کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kamyab

Member
علیرغم احترامی که به آقای رضائی که از پیشکسوتا و مفاخر ایران هستن دارم،ولی یکم دقیق بشیم کاره درستی نیست که این حیون نجیب اینطوری اذیت بشه