علی بخشی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
میشناسید؟

29233d1258225840-ki1.jpg

پیوست ها

• ki1.jpg
    ki1.jpg
    9.8 کیلوبایت · بازدیدها: 120

امید زمانی

Active member
سهراب باید بشناسه ! یه بار باهاش کلی داشت صحبت می کرد ! نظرات ایشون فوق العاده بود در مورد اسب عرب ! به خصوص خط خونی حداد ! البته اگه من درست شناخته باشم ایشون رو !

امید زمانی

Active member
من فقط 2 3 تا جمله از ایشون یادمه گفتند من با تحقیقاتی که انجام دادم و علمی که به دست آوردم از مادیونهام طی 2 3 نسل حداد رو دوباره میگیرم !!!!!!!!!!

sohrab

Active member
ایشان از سینه چاکان اسب عرب خالص ایرانی هستند و شیوه ی تبلیغاتی خاص خودشان را دارند که با پشتکار عجیبی در میادین اسب عرب فریاد میزند و تشکیل شده است از مقادیر فراوانی فحش و ناسزا به یابوهای وارداتی و مالکین محترمشون و کلی به به و چه چه و سلام و صلوات بر راس الفخر اصیلان خوزستان ایران! "حداد" (ارواحنا فداه) و اجدادش ( که ای کاش از این صد ها اسم و شجره و تیره که درست و غلط به خاطر سپرده اند، یکی را دیده بودند)

و از آنجا که مادیانی که قرار است بزودی "حداد ثانی" از بطنش بیرون بیاید، از بد حادثه اندکی خون وارداتی دارد، همیشه یک نسخه از فرمول خالص سازی اسب دارای خون وارداتی را که در جشنواره زیبایی اصفهان کشف شد به عنوان سند همراه دارند.

البته خدمتشون عرض کردم که :
گر تو قرآن بدین نمط خوانی........... ببری رونق مسلمانی

اما :
با سيه دل چه سود گفتن وعظ .........نرود ميخ آهنين در سنگ

کلا پدیده ی جالبی هستند!

علی اصفهانی

Active member
و از آنجا که مادیانی که قرار است بزودی "حداد ثانی" از بطنش بیرون بیاید، از بد حادثه اندکی خون وارداتی دارد،

چه بدشانسی بزرگی !

بابا اینا رو ولش یارو رو معرفی کنید ببینیم کیه اینقدر تو میادین زیبایی در مورد هر اسبی صاحب نظره
منم یه بار اصفهان دیدمش

ایمان

Active member
alibakhshi

دوست عزیز alibakhshi به سایت خوش آمدین
معلومه آشنایی و اطلاعات زیادی درباره اسب اصیل عرب دارین
درزمینه اسب عرب چه فعالیتی دارین ؟
تولید کننده ؟
لطفا خودتونو بیشتر معرفی کنید
باتشکر

bakhshi

Member
والا آنچه که می توانم خدمت شما عرض کنم اینست که بنده با دیدن مستند اسبهای ایرانی که در شبکه 4 سیما هشت سال پیش پخش می شد با اسب اصیل آشنا شدم صحبتهای شیرین خانم قره گزلو در آن برنامه مرا مجذوب صفات اسبان ایرانی که در تاریخ از آنها هرودوت یونانی بسیار تعریف کرده بود کرد تیپهای منحصر بفردی که در ایران وجود دارد مانند تیپ جلفه جرجری مرا به عمق تاریخ این مرز و بوم برد حقیقتا دنیای اسب عرب در آن زمان برای من دنیایی اسرار آمیز می نمود . اولین باری که مسابقات زیبایی رفتم سال 86 اف ئی آی تهران بود خسرو را پسندیدم که کره فرخ لقا و الهلال بود . شاید خود حداد زنده شده بود تا با زیبایی مثال زدنی اش مرا به دنیای اسب عرب بکشاند . به هر صورت آن مسابقه شوری در من ایجاد کرد که تا آخر عمر مطمئنم از یادم نرود و بعد به فکر احیای این اسبان افتادم و با تهیه یک جلد کتاب انساب یک و بررسی خاندان اسب دار ایرانی تحقیقاتی کردم که در صورت پیدا شدن فردی آنها را بازگو خواهم کرد و اینک پس از چهار سال من مادیانی خریدم از خرم به رنگ سیاه که انشاءاله تولیدات ارزنده ای تقدیم اسب داران آینده کند که به اصلاح نژاد اسبان آینده و حتی اصلاح سر آنها بیانجامد . انشاءاله . تا تماس بعدی شما را به خداوند یکتا می سپارم .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
ایشون همون اعجوبه ای هستند که اطلاعاتشون رو بدون مضایقه در اختیار ما میگذارند

bakhshi

Member
من فقط 2 3 تا جمله از ایشون یادمه گفتند من با تحقیقاتی که انجام دادم و علمی که به دست آوردم از مادیونهام طی 2 3 نسل حداد رو دوباره میگیرم !!!!!!!!!!

ممنون امید جان از محبتت بنده نگفتم با مادیون هام!!!!! گفتم این خط خونی هنوز هست میشه دوباره حداد تولید کرد ، هنوز هم اعتقاد دارم به گفته ام . لطفا صحبت های بنده رو سانسور نکنید!!!! ممنون .

بالا