علت ناكام ماندن سواركاري در قزوين چيست؟

Farib

Member
علت اینه که تو قزوین چیزی که خیلی بیشتر از همکاری اهمیت داره رقایت منفیه . از طرفی هم. همه واسه خودشون کارشناس و استادن پس جایی واسه مشورت و پیشرفت نیست. اونایی هم که میخوان پیشرفت کنن بدبختانه مشاورشون آدمایی میشن که......

آدمها به اندازه محیط و فرهنگشون تفکر ,نتیجه گیری واقدام می کنند و به اندازه ظرفیتشون سرمست.
انسانهایی که بی دلیل زود قانع میشوند انسانهای کوچکی هستند.
انسانهایی که خود را جدا از جامعه می بینند زود کوچک می شوند.
همه چیز پیش همه کس نهفته است و دستیابی به آن...
فردیت های خود شیفته ,دنیا رو به اندازه آبگیر خودشون مبینند و خودشون رو کامل ترین تفکر خلقت.

Shabdeez

Member
اقا اصلا کی گفته که سوارکاری در قزوین ناکام هست
اتفاقا از نظر من از بین استانهای در سطح خودمون خیلی هم عقب نیافتادیم و مسابقه ی امروز(28/1/88) هم تا حدی گواه حرف من بود

البته درسته که یه نواقصی داریم اما باید امیدوارم باشیم و تلاش داشته باشیم تا بهترین باشیم.

من میدونم که ما در آستانه انتخاب هیئتی جدید (حدود سه ماه )میباشیم.
وفکر می کنم ما تنها با اتحاد بیشتر میتوانیم داشته های قدیم را حفظ و در تشکیل هیئتی قویتر کوشا باشیم, باید بخواهیم,بارها وبارها...
وگرنه تمام هزینه های تاکنون از بین رفته وتجربه ای مکرر اتفاق خواهد افتاد.
وزمان برای افسوس خوردن دیر.!

Farib

Member
خوب خداروشکر. در مورد قزوین: باید ببینیم اصلا دنبال چی هستیم . با این همه سابقه و بزرگتر که داریم چند مرده حلاجیم؟ همین بس که هر چند وقت یه بار یه تهرانی میاد به اسم کلاس یه سریو میزاره سر کار و میره پی کارش! آخرش هم یکی از همینایی که اند اسب سداریو کارشناسمونن میرن تو یه مسابقه آبرو ریزی می کنن و میان . اوناییم که می بینین موفق عمل میکنن اصلا از اول کارشون رو جدا کردن . از نمونه های دیگه هم میتونی خریدهای این 2 سال اخیر دوستامونو از باشگاه قریشی ببینی . 1 ماه پیش با کارگر عاصم صحبت میکردم. خیلی بهم برخورد وقتی گفت قزوینیا خرجشون یه چاییه بعد اسب می خرن عین هلو .

خیلی موضوع رو بزرگ میکنی, تمام کسایی که از عاصم خرید کردن ,از کره کورس تا مادیان5 ساله بیشتر از 5/3-3 میلیون پول ندادن ,آیا این قیمت زیادی برای اسبهای تروبرد آقای قریشی است؟! آیا نظر یه کارگر پاکستانی مهمتر از رضایت مالکان اسبهاست؟
این به معنی خوب بودن خرید های آنها نیست؟ ولی برای هر خوبی باید پول خوب داد, تازه با پول خوب هم به نسبت جویندگان دست اول
دلیلی بر خرید خوب نیست.خرید یک اسب خوب وسالم انقدر پیچیده و علمی است که هیچ تضمین صددرصدی برای آن نباشد. !
ساده انگاری وقناعت خودمون رو به پای تحمیق! و زرنگی عرضه کننده نگذاریم.
اونها میدونند چه چیزی رو دارند میفروشند,ما نمی دونیم چه چیزی رو داریم ,می خریم!!!
ما به اندازه نیاز وهزینه کردن هایمان رشدمیکنیم.!

Farib

Member
اونها میدونند چه چیزی رو دارند میفروشند,ما نمی دونیم چه چیزی رو داریم ,می خریم!!!
منم همینو گفتم عزیز. بدشم در مورد کیفیت هم میتونی از عا قبت همون اسبا جویا شی!

Farib گفت:
منم همینو گفتم عزیز. بدشم در مورد کیفیت هم میتونی از عا قبت همون اسبا جویا شی!
محترم
تو کل ایران کیفیت کجاست؟ چند سال اسبهای خوبمون؟! رو تو مقام حفظ میکنیم؟!
همه اینها فقط به انتخاب خوب!(که در بالا اشاره شد!) بستگی نداره! سواد و شرایط کار,نگهداری,امکانات وشناخت ودرک قابلیت ها وتوانایی اسب وسوار هم مطرحه.!
با پول پراید نمی تونی BMW سوار شی و100-0 رو تو 5 ثانیه پر کنی.

alborz

New member
علت اینه که تو قزوین چیزی که خیلی بیشتر از همکاری اهمیت داره رقایت منفیه . از طرفی هم. همه واسه خودشون کارشناس و استادن پس جایی واسه مشورت و پیشرفت نیست

mehdi63

New member
میدونی آخه همه فقط میخوان هیآت رو بکوبند چرا چون ار دست خودشان کاری بر نمیاد اگه خودشان جای زحمتکشان هیأت بودن اینجوری قضاوتهای چشم و هم چشم نمیکردند تا از پیشرفتهای هیأت جلوگیری کنند ما ممنونیم که تا اینجا هم که رسیدیم از صدقه سر هیأت و بچه های قدیمی هستیم .............بچه های قدیمی دستتون رو میبوسم