عقاب مهربان

امید زمانی

Active member
مـــحــمــد رضــــا گفت:
امید خان رقبت را فقط توی زیبایی نبین
آیتم های دیگری هم برای رقابت هستند که خون خالص ایران توی اونها حرف اول را میزنه خصوصا" استقامت
نه محمد رضا خان . زیبایی جدا استقامت جدا کورس جدا . چند تا اسب خوب خالص ایرانی استقامتی داریم ؟ که کار تخصصی استقامت روشون شده ؟ همین بغل تو امارات بهترین های استقامت و کورس و زیبایی هست که ما در مقابل هیچکدوم حرفی واسه گفتن نداریم .

امید زمانی گفت:
نه محمد رضا خان . زیبایی جدا استقامت جدا کورس جدا . چند تا اسب خوب خالص ایرانی استقامتی داریم ؟ که کار تخصصی استقامت روشون شده ؟ همین بغل تو امارات بهترین های استقامت و کورس و زیبایی هست که ما در مقابل هیچکدوم حرفی واسه گفتن نداریم .
امید عزیز دزسته که ما الان اسبی که کار تخصصی انجام بده نداریم،ولی فراموش نباید بکنیم که اسبای خالص ما تواناییش رو دارن حالا اگه مطرح نیستن تقصیر اسبا نیست
اونا خودشون رو به ما ثابت کردن ولی این ما هستیم که استعداد اونا رو بالقوه نگه داشتیم

APADANA

Member
ما باید همه تلاشمون رو بکنیم تا این استعداد های بالقوه به استعداد های با الفعل تبدیل شوند ، البته با راه کار های صحیح و اصولی.

Shabdiz گفت:
این اسبه مرده؟ چون نه عکسی میزارید و نه هیچ چیز دیگه و شما میگید کره ی این اسب خیلی پیره پس خودش احتمالا باید مرده باشه . ;D
عقاب مهربان مرده ، قضیه ی عقاب مهربان مربوط به خیلی سال پیشه
من که عکسی ندارم و فکر نکنمم عکسی ازش باشه

DADAR

Member
منظورتون همون عقاب تولیدی آقای عربی کرمانشاه هست؟

اگر همون باشه و لطف کنید رنگش رو بگید فکر میکنم من ازش عکس داشته باشم ;)

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
DADAR گفت:
منظورتون همون عقاب تولیدی آقای عربی کرمانشاه هست؟

اگر همون باشه و لطف کنید رنگش رو بگید فکر میکنم من ازش عکس داشته باشم ;)
خودشه

فکر کنم تو آلبوم عکسای خوبی داشته باشیا
رو کن

m1411720

Member
از زبان خود اقای عربی شنیدم وسوال کردم چرا اسم اسب را عقاب مهربان گذاشتی در جواب گفت از بس مهربان بود اخه اقای عربی از دیدگاه خودش وشخصی که با اسبان بوده وخصلتهای خوب وبد اسب را مداند صحبت کرد ودر چند کلمه جواب داد اما در این چند کلمه خیلی از خصائص خوب اسب میتواند باشد که به مهربان تشبیه شده است .

s.parizimanesh

Active member
فکر نکنم اسبی را در عمرش مثل عقاب مهربان دوست داشته چون اولآ مجسمه اش را در سر در اصطبلش زده
واصطبلش هم از اون وقتی که مرده همینطوری نگه داشته.
رنگش هم نیله یا مگسی بوده همه کرورسها را هم میترکانده.

ahoora_n

New member
من یه عکسی از عقاب مهربان که سوارش اقای عربی است دارم البته در سفری که به کرمانشاه خواهم داشت از اقای عربی خواهش می کنم عکسهای بیشتری در اختیار من قرار دهند.البته از ایشان شنیدم در حال راه اندازی یک سایت ازمرکزشان هستند.
pic.jpg

جهانشاه

New member
من یه عکسی از عقاب مهربان که سوارش اقای عربی است دارم البته در سفری که به کرمانشاه خواهم داشت از اقای عربی خواهش می کنم عکسهای بیشتری در اختیار من قرار دهند.البته از ایشان شنیدم در حال راه اندازی یک سایت ازمرکزشان هستند.
مشاهده پیوست 41328

اره همین عکس عقاب مهربونه من هم این عکسو دارم
عقاب مهربان چند سال پیش مُرد اما کره های جالب و خوبی ازش مانده
خدا حفظشون کنه

بالا