عبدالله خان ابراهیمی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
یکی از بزرگان اسب عرب در استان ما که حق پدری به گردن اسب عرب دارد جناب عبدالله خان ابراهیمی می باشند .
ایشان با تولید اسبهای عرب در رده بهترین تولید کنندگان و گردآورندگان اسب عرب بودند و پر امتیاز ترین اسبهای کورس ایران هم متعلق به ایشان میباشند . حتی برای مشخص بودن اسبهایشان اقدام به زدن داغی به نام abd که مخفف نام ایشان بود بر روی گردن اسبهای عرب(کنار داغ اسب) کرده بودند که پس از آگاهی فدراسیون شدیدا" با این موضوع مخالفت شد و از ادامه کار جلوگیری به عمل آمد.

از اسبهای ایشان نریان های بن فربد و اصیل و مادیان های لیله، اصایل و دشتی را میتوان نام برد

متاسفانه ایشان دچار سکته شدند و در حال حاضر از شرایط جسمی خوبی برخوردار نمیباشند

که امیدوارم هر چه زودتر سلامتی حاصل شود

عکسی از داغهایی که ایشان میزدند

پیوست ها

• persian-horse-show20.jpg
    persian-horse-show20.jpg
    13 کیلوبایت · بازدیدها: 66
اینهم عکسهایی از قدیم وجدید ایشان . البومهای ایشان را دیدم عکس گرفتم وهمه را به انجمن منتقل میکنم البته با رضایت قلبی ایشان

پیوست ها

• راز.JPG
    راز.JPG
    127.1 کیلوبایت · بازدیدها: 162
عکسهای عبد الله خان

پیوست ها

• Jadid.jpg
    Jadid.jpg
    136.6 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • Nasra.JPG
    Nasra.JPG
    120.8 کیلوبایت · بازدیدها: 88
  • Vaho.jpg
    Vaho.jpg
    146.7 کیلوبایت · بازدیدها: 83
  • Taghdir.jpg
    Taghdir.jpg
    127.2 کیلوبایت · بازدیدها: 88

vatan

Member
از این 10 اسبی که دارند ایشان چند تا مادیان چند تا نریان؟؟
چه قدر اسب خالص ایرانی چه قدر دارای خون وارداتی؟؟؟
الان مسول رسیدگی به اسب های ایشان شما هستید؟؟
قصد دارید به سمت خالص ایرانی حرکت کنید؟؟؟
آیا شما سایت را بهشون نشون دادید؟؟

ما به هر دو سو میریم چون از هر دو/خالص ووارداتی/ داریم.4 نریان و2 کره نریان و 4 مادیان.من افتخار مسعولیت این اسبها رادارم. غیر از لی لی عبد که دیروز فروخته شد در یزد

♘امیرحسین♞

A.y.p گفت:
ما به هر دو سو میریم چون از هر دو/خالص ووارداتی/ داریم.4 نریان و2 کره نریان و 4 مادیان.من افتخار مسعولیت این اسبها رادارم. غیر از لی لی عبد که دیروز فروخته شد در یزد
به چه قیمت؟
عکسش را هم بگذارید

پسوند (عبد) به دنبال اسبهای ایشان در اول عبدالله بود و بعدا به عبد تغییر یافت

پیوست ها

• Picture (2).jpg
    Picture (2).jpg
    160 کیلوبایت · بازدیدها: 120

♘امیرحسین♞

عبدالله خان را از نزدیک دیدم.
اسبهاشون
عکسها
فیلم
زین ها !

حیف که از این میراث استفاده نمیشود و در حال نابودیست. از تجربیات ایشات استفاده نمیشود. هر چند که ایشام اخلاق خاص خودشون رو دارند ولی واقعا حیف که تولیدات بسیار کمی از اسبهاشون انجام میشود.
کسی که عمر و زندگی خودش را روی اسب گذاشته خیلی چیزا رو تجربه کرده که برای تازه کارها هزینه های زیادی داره تجربه دوباره.
بقول خودشون من یک قطره از دریای اسب رو هم نخوردم.

Soheil Sanati

Active member
اولين بار كه در كورس شرط بندي كردم عبدا.. خان منو راهنمايي كردند و گفتند روي اصيل شرط ببندم.من هم برنده شدم.

Soheil Sanati

Active member
شهرزاد سهيل كره اصيل عبد و سروانه امسال در كورس نام صيل را زنده نگه ميدارد.سروانه خواهر تني برفين است.كره مبارك و جم

علی اصفهانی

Active member
زیبایی هایت سال 1374

زیبایی هایت سال 1374
فربد در هایت مرد و عبدالله خان (علیرغم اول شدن نصراعبدالله در ریبایی ) برای فربد خیلی ناراحت بودن.

پیوست ها

• 19.jpg
    19.jpg
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 48

علی اصفهانی

Active member
اصیل و اصایل

اصیل عبد و اصایل عبد 2 قهرمان بلا منازع کورس ایران هر 2 از تولیدات عبدالله خان هستند.
یکی نر و یکی ماده

پیوست ها

• as[1].as.JPG
    as[1].as.JPG
    102.3 کیلوبایت · بازدیدها: 44

علی اصفهانی

Active member
این عکس در مزرعه عبدالله خان در روستای "ساقی" برذاشته شد .

از سمت چپ :
عبدالله خان - علی اصفهانی- زنده یاد مری خانم- محمدرضافلاح-زنده یاد زیتا کیوانی -کتی خانم قلاوند - عمه کتی خانم - شوهر عمه کتی خانم که شبیه ارنست همینگوی هم بودن !
آرش قلاوند هم کوچولو بود و همون دور و برا داشت شیطونی میکرد .

عکاس آقای علیرضا مصطفی زاده بودند .

برای شام عبدالله خان یه فیله کباب حسابی توی باربیکیو درست کردن . جاتون خالی .
شوهر عمه کتی خانم در اثر خوردن همون فیله کباب دلدرد شدن ! عبدالله خان بعنوان دارو بهشون عرق پونه دادند و گفتند از این بخور . این "ایرانین شامپاین " است !
بنده خدا خورد و خوب هم شد !!

محمد رضا فلاح از یزد آمد ساقی و 5 تا و نصفی مهمون را برد یزد . فکر کنم از اونجا با هواپیمل رفتند تهران .
من وعبدالله خان هم برگشتیم کرمان .

عکس

پیوست ها

• abdollahkhan.jpg
    abdollahkhan.jpg
    551.7 کیلوبایت · بازدیدها: 102

♘امیرحسین♞

خاطره جالبیه.
دیگه اینجور دوستیا و عکسها تکرار نمیشن.
افرادی مثل مری خانم
عبداله خان