طوفان عربی

s.parizimanesh

Active member
طوفان
پدر افسون عربی کره طوفان و مهتاب
سن8سال
رنگ:قره کهر
تولید کننده ومالک:کرمانشاه اقای محبعلی عربی
بسیار زیبا و پرخون

پیوست ها

• t1.jpg
    t1.jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 54
  • t2.jpg
    t2.jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 59
  • t3.jpg
    t3.jpg
    48.9 کیلوبایت · بازدیدها: 69

s.parizimanesh

Active member
در حال حاض بهترین تولید افسون این نریان میباشد البته شاید کره های جدید بهتر از این هم باشند
دوستان لطفآ درمورد این اسب نظر بدهند.

salimi

Member
پرواز جان خودت از نزدیک دیدیش بهتر می تونی نظر بدی چون عکس خیلی مشخص نمی کنه به نظر من اسب کرد زیبایی هست ولی اگر بخواهیم با دیگر کره های طوفان مقایسه کنیم باید بهتر از این ها باشه البته اسب کرد را باید از نزدیک و سواریشو ببینی تا بفهمی چیه

s.parizimanesh

Active member
پرواز جان خودت از نزدیک دیدیش بهتر می تونی نظر بدی چون عکس خیلی مشخص نمی کنه به نظر من اسب کرد زیبایی هست ولی اگر بخواهیم با دیگر کره های طوفان مقایسه کنیم باید بهتر از این ها باشه البته اسب کرد را باید از نزدیک و سواریشو ببینی تا بفهمی چیه
من ازنزدیک دیدمش خیلی عالیه هم تیپش هم خونش مثال زدنی نیست سواریش هم میگن خیلی عالیه
البته عکسهاراازروی فیلم گرفتم خوب نشده نتونستم واقعی جلوه بدم.

sparizimanesh

New member
شما این اسبو از نزدیک دیدید؟اگه دیدید از سواریش هم عکس دارید؟
خیر چون سواری اسبهای عربی را کسی ندیده فقط یک سی دی فیلم از سواری کل اسبهاش را به یکی از دوستان داده من هم هنوز ندیدمش ولی میگن خیلی خوبه.

SALIM

Member
خیر چون سواری اسبهای عربی را کسی ندیده فقط یک سی دی فیلم از سواری کل اسبهاش را به یکی از دوستان داده من هم هنوز ندیدمش ولی میگن خیلی خوبه.

چرا این اقای عربی نمیذاره کسی به اسباش نگاه کنه؟

s.parizimanesh

Active member
چرا این اقای عربی نمیذاره کسی به اسباش نگاه کنه؟
نمیدونم تاثب خاصی رواسبهاش داره
البته اگه شماهمپای صحبتهاش بشینی شاید بهش حق بدی
دلش ازهمه کرمانشاهی های کردباز خون بود ومیگفت اگه یک مکان دیگه تویک شهردیگه داشتم میرفتم
قضیه اش مفصله....

s.parizimanesh

Active member
عکس

پیوست ها

• k (7).jpg
    k (7).jpg
    18.8 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • k (8).jpg
    k (8).jpg
    23.8 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • k (10).jpg
    k (10).jpg
    26 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • k (36).jpg
    k (36).jpg
    53.6 کیلوبایت · بازدیدها: 26

جهانشاه

New member
نوه طوفان بزرگ همشون خوبن.

نه همشون اینطور نیست طوفان (پدر بزرگ) را در سایت اولین مرکز پرورش اسب اصیل ایرانی دیدم اصلا قابل مقایسه نیست بلکه افسون (پدرش) خیلی عالیه که طوفان (نوه) خوب شده
از نژاد طوفان (پدر بزرگ)کره های واقعی و غیر واقعی زیاده سهراب هم سواریشو در کلیپ دیدم خیلی جالب نیست.

naser_sh

New member
نمیدونم تاثب خاصی رواسبهاش داره
البته اگه شماهمپای صحبتهاش بشینی شاید بهش حق بدی
دلش ازهمه کرمانشاهی های کردباز خون بود ومیگفت اگه یک مکان دیگه تویک شهردیگه داشتم میرفتم
قضیه اش مفصله....

جناب اقای پاریزی
بنده مدت طولانی است که افتخار اشنایی با ایشان و خانواده محترمشان را دارم مدت ۶۰ سال است در استان کرمانشاه در زمینه پرورش اسب فعالیت دارند
بر خلاف صحبتهای جنابعالی ایشان نسبت به قوم کرد و تشویق مردم به نگهداری این نژاد
تعصب خاصی دارند.
اگر ایشان اسب کرد خالص را نگه نمی داشت مطمئن باشید باقی علاقمندان اسب کرد دنبال اسبهای عرب وانگلیسی می رفتند
خبر دارم که در کرج و استان مرکزی ملک پدری دارند و در شرایط سخت جنگ تحمیلی بیشتر ما کرمانشاهی ها از کرمانشاه خارج شدیم اما ایشان بخاطر علاقه به اسبهاش حتی خانه اقوام و پدریش هم نرفتند
البته با گوشه ای از صحبتای شما موافقم چون عده ای اسبدار دلال صفت حرمت شکنی می کنن و سعی در کمرنگ کردند کار ایشان دارند شاید از دست این تعداد دلخور باشد.
تازه شما هم با بعضی از نوشته هایتان حرمت کسوت و سن ایشان را نگه نداشته اید

بالا