صنم (دورقوش * ممتاز) م

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
والا فعلا جهاد داره 750 دلار ! دریافت میکنه برای همون تستی که وجود خارجیم نداره از نظر شما که معلومم نیست کی هستی.

جهاد از پس 4 تا کاسپین نتونست بر بیاد. دیده نون توشه داره شناسنامه میده فعلن.
خوبی فدراسیون اینه با 2 نفر سر و کار داری.
جهاد یه تعدادی ادم که اسب از نزدیک ندیدن هنوز !

فعلن فدراسیون داره میده شناسنامه رو.
شمام حرفات رنگ و بوی آشنایی میده !

akbar470

Member
این اطلاعات را من نمیدونستم چند روز پیش مهمان آقای کیومرث عظیمی بودیم چندتا این برگه های تگزاس را داشت و گفت که قانونا باید از جهاد باشه و خودش هم ترکمن های خوبی داشت و به قول خودش بهترین تولید کننده ترکمن در یموت هست و میگفت بهترین کره گل آهور را داره.

دیگه ترکمن خالص و غیرخالص و بقیه قصه ها را شما دوستداران اسب ترکمن ایران باید حل کنید.
البته همتون میگید که اسبهای ما بهترین و بقیه بدترین هستند خدا داند!!!

akbar470

Member
حتما شما هم اون را قبول ندارید درسته؟؟
اون هم همین نظر را برای سایت و غیره داشت.
دیگه من ازش در رابطه با بهترین از لحاظ کورس و پرش نپرسیدم فقط گفت بهترین را داره و بقیه شجره ها ساختگی هستند و خلاصه خیلی صحبت کرد که داره متولی صدور شناسنامه توی ترکمن میشه و با مقامات عالی رتبه جلسه داشته و خیلی نفوذ داره و ...................

توی اسب نمیدونم چرا هر کی ساز خودش را میزنه.

♘امیرحسین♞

نه من نمیگم قبول دارم یا ندارم.
کدوم کره گل آهو بهترینه ؟
فعالیت سایت هم چه ارتباط به تولید داره؟

akbar470

Member
یه نریون نیله نچندان خوش اخلاق داشت میگفت بهترین های یموت هست.

تا حرف از سایت شما شد ترش کرد و ............ مسول سایت ایشون و یکی از کمیته های فنی ایشون آقای دهقان بود.
حرف هایی هم که از آزمایش تگزاس میزد از خودش نبود و استناد به حرف یکی از دکترهای یا آگاهان ژنتیک می کرد.
ولی حرفهاش در مورد آزمایشگاه تگزاس و غیره به نظرم منطقی بود.
خلاصه خیلی صحبت کرد!!
به نظر شما حرف ایشون در رابطه با آزمایشگاه تگزاش و قضیه ترکمن خالص و ناخالص اشنباه هست؟؟ از چه لحاظ؟

♘امیرحسین♞

تا حرف از سایت شما شد ترش کرد و ............ مسول سایت ایشون و یکی از کمیته های فنی ایشون آقای دهقان بود.
حرف هایی هم که از آزمایش تگزاس میزد از خودش نبود و استناد به حرف یکی از دکترهای یا آگاهان ژنتیک می کرد.
خلاصه خیلی صحبت کرد!!
به نظر شما حرف ایشون در رابطه با آزمایشگاه تگزاش و قضیه ترکمن خالص و ناخالص اشنباه هست؟؟ از چه لحاظ؟

میشه ارتباط ایشون و این بحثی که داشتیم میکردیم درباره دی ان ای ترکمن و شما که هیچ اطلاعاتی از ترکمن ندارید را بدونم؟!
تا ادامه بدیم

خلاصه خیلی صحبت کرد!!
من با شخص خاصی کار ندارم و نسبت به آقای عظیمی و امیرحسین هردو ارادت دارم ولی با وجود اختلاف نظرهایی که با امیرحسین دارم ولی نقشی که با اداره صعب و وقت گیر سایت داشته نقش بزرگی در حیطه اسب داشته.ولی آقای عظیمی که تلاش وافری برای انجمن اسب ترکمن دارند حاضر نشده اند حتی در یکی از جلساتشان ما را که بیشترین فعالیت را در اسب ترکمن داریم دعوت کنند
یا حتی دکترخلخالی،مهندس طبرزدی ،کریمیان و شاید دکتر غیادی نیز از این مجموعه دورمانده باشند!

بالا