شيرين سالار تاش

شیرین خانم با اینکه با هم دوست هم هستیم ولی کسی که شکم مادیانش را اجاره می دهد تولید کننده نیست و لی قبلا بودن می گم که دیگه این کار را نکنند و خودشان تولید کنند.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
مسابقه زیبائی کردان به همت خانم سالارتاش برگزار شد.
واقعا برگزاری مسابقه کار سختیه چون خودم پیگیری کردم و در فکرش بودم.
همه افرادی هم که دور نشستن ایراد میگیرن اگر خیلی ادعا دارن خودشون برگزار کنند

behzad

Member
سلام دوستان
به نظر من هم ایشون بیشتر فروشنده هستن تا تولید کننده.

نخیر شما تا حالا شده که اسبتاتون ینجه نداشته باشند...... جو نداشته باشند..... پول کار گر تون مونده باشه.... ؟؟؟؟؟؟ اونوقت چی کار می کنید؟ الان هم چریس هم وسوسه از یلتکین و اسد پر هستند . بعضی ها مثل بعضی ها توی این دنیا اسب نیستند که از آسمون براشون آذوقه بیاد

شیرین خانم با اینکه با هم دوست هم هستیم ولی کسی که شکم مادیانش را اجاره می دهد تولید کننده نیست و لی قبلا بودن می گم که دیگه این کار را نکنند و خودشان تولید کنند.

علی آقا دفعه دیگه که اومدی تهرون بیا کردان بعدش می فهمی چرا آدم مجبور میشه کارهایی را بکنه که دوست نداره

علی اصفهانی

Active member
ایشان یکی از کسانیست که واقعا دلسوز اسب ایرانی خالص خوزستان هستند.
برگزاری مسابقه زیبایی در چند سال اخیر به مناسبت سالگرد خانم قره گوزلو به همت بلند ایشان انجام شده است.
شناخت هرکس با بررسی اعمال او امکانپذیر است.

شیرین خانم خوب هستن و دلسوز ولی بعضی جاها با اینکه شاید حق هم با ایشان باشد بهتر است خودشان را کنترل کنند .برای رسیدن به هدف اصلی یعنی حفظ ته مانده اسبان خالص ایرانی باید از هر فرد برای رسیدن به هدف استفاده کرد و جلو رفت.

ایشان یکی از کسانیست که واقعا دلسوز اسب ایرانی خالص خوزستان هستند.
برگزاری مسابقه زیبایی در چند سال اخیر به مناسبت سالگرد خانم قره گوزلو به همت بلند ایشان انجام شده است.
شناخت هرکس با بررسی اعمال او امکانپذیر است.
موافقم يكي از كساني كه واقعا براي اسب ايراني دل ميسوزنه شيرين خانوم هستن
ديده ايم كساني را كه با عنوانهاي مختلف خود را دلسوز اسب ايراني معرفي ميكنند ولي آن روي سكه چيز ديگريست

بالا