شهپر(شاهرخ2&اهو)

ببینم داشتن خط یابویی چرت و پرت اگه شما نمی دونین بهتر اطلا عاتتون رو زیاد کنین جناب خط تیره کمر یابویی یه اصطلا حه که اسبایی که این فرم رنگی رو داشته باشن گفته می شه نه عیب !! نه حسن !! زیاد جوش نزنین دوست عزیز و در ضمن چیز یه که کمتر دیده میشه و مخاطب خودش رو داره دوست عزیززز....

سامان حسینی

Active member
لطفا تاپیکهارو شلوغ نکنید وزحمت مدیرو بیشتر نکنید این اصطلاحات به درده اسبای خودتون ومجالس خودتون میخوره

aman_tsr

Member
درسته صحیحش خط قاطریه من بیشتر توی درهشوریها و کردهای تیره افشار دیدم توی عربها تا حالا ندیدم

دوستمون اقای حسینی که از ما قبول نمی کنن فک می کنن داریم بی خودی می گیم شا ید از شما دوستان قبول کنن وا قعا خط قاری یا یابویی هست اصلا هم چیزی نیست که بد باشه یه جورایی هم کمه و کم بودن یه چیزی گاهی ارزشش رو هم زیاد تر می کنه و واقعا بعضی ها هم خیلی دوست دارند امید وارم به فال نیک بگیرین اقا سامان

سامان حسینی

Active member
اولا خط یابویی نداریم وخط قاطری داریم دوما چون من این تاپیکو زدم مسولم.دوست ندارم این اصطلاحات تو این تاپیک باشه اینارو تو مجالس واسبای خودتون استفاده کنین اگر اسبه خودم بود مشکلی نبود ولی خوب اسب ماله شخصه دیگریست.

؟؟؟؟ چی بگم والا ؟؟؟؟؟؟؟

فک کنم قبل از کامنت گذاشتن باید یه نگاه به سنتون می نداختم اقا سامان اقتضای سنت هست!!!!!

طبیعتا خوب اسب خودتون نیست احساس مسئولیت م کنین و این چیز خوب و پسندیده ایه اما ادبیات گفتن هم ارزش خودش رو داره و اینکه در بربر چه چیزی هم دفاع کنیم خوب مهمه اینکه یکی داره بی جهت چیزی رو می کوبه یا اینکه یه صفتی رو میگه که چیزی از اسب کم نمی کنه یا شاید اضافه هم بکنه به هر حال .... تمومش کنیم زحمت کشیدین برای معرفی ....

سامان حسینی

Active member
من با کسی مشکل ندارم نظرات شما هم قابل احترام ولی ما اصطلاح خط یابویی نداریم شما درمورد اسبای خودت به کارببر ممنون میشم دیگه تو این تاپیک پست نذاری.مدیر شرمنده اگر میشه این تاپیک ویرایش بشه

فربود

Active member
کهر
موهاي پوششي بدن همانند رنگ کرنگ مي باشد، فقط يال، دم، دست و پا سياه است. بعضا" در پشت و شانه خطوط قاطري يا گورخري ديده مي شود. انواع آن بر اساس واريته هاي رنگي موهاي قرمز پششي عبارتند از، کهر روشن، کهر تيره، کهر گيلاسي، کهر شاه بلوطي و کهر سوخته.

بالا