شهرام امین زاده در مرکز زمانپور

در تاریخ ۲۸/۲/۸۹ (سه شنبه) در مرکز آموزش کشاورزی شهید زمانپور تهران جلسه ی پرسش و پاسخ و بحث آزاد پیرامون اسب و سوارکاری و در اختیار گذاشتن اطلاعات و تجربیات آقای شهرام امین زاده( dadar)که در کشور امریکا اقامت و در زمینه اسب فعالیت دارند و از دانشجویان اسبق رشته پرورش اسب همین مرکز هم بودند, از تمامی سروران,‌ دوستان و علاقمندان دعوت به عمل می آید

نشانی: تهران، خیابان حافظ، انتهای پل دوم حافظ، بعداز ساختمان بورس اوراق بهادار، بن بست ایرانیان، مرکز آموزش عالی‌ شهید زمانپور
در ضمن متذکر میشوم که طبق قوانین مرکز آموزش عالی‌ شهید زمانپور پوشش مناسب دانشگاهی برای خانمها الزامی و برای آقایان پوشیدن لباس آستین کوتاه ممنون می‌باشد.

چرا وسط هفته . ما شهرستانیا نمیتونیم وسط هفته بیایم پایتخت :sadsmiley::sadsmiley:

آره یذره وقتش زیاد جالب نیست ۳شنبه وسط هفته، و از این طرف تا ۲شنبه تهران تعطیله، من خودم که همیشه هستم، این هفته نیستم، اما ظاهراً شهرام جان باید برن شیراز،

امين وشهرام عزيز
لطفا" طبق هماهنگي هاتون با دانشكده ساعت ,نحوه ورود ومكان كنفرانس( اگه رمز عبور هم لازمه ,بگيد:blinksmiley:) رو باماهم درميان بگذاريد.

امروز ساعتش مشخص میشه دیگه، فردا که تعطیله،حداقل بشه برنامه ریزی کرد.

DADAR

Member
درود بر تمامی دوستان ,

آخرین برنامه اعلام شده به من برای ساعت 2 بوده ..

درود بر تمامی دوستان ,

وهمچنین سلام به شما جناب دادار ، ضمن خوش آمد گویی، خوشحال هستیم از اینکه این برنامه مفید تدارک دیده شده و مستفیذ خواهیم شد( من که اینجا محل کارم همسایه است با مرکز و اون ساعت می تونم خدمت برسم) امیدوارم بقیه دوستان هم شرکت کنند که هم مجالی برای دیدار دوستان انجمن باشه و هم استفاده از بیانات جنابعالی
icon7.gif

درود بر تمامی دوستان ,

آره درسته دکتر به منم همین ساعت رو گفت، هنوز تغییر نکرده بود، ببخشید من زودتر اعلام نکردم چون گفتم شاید تغییرش داده باشن، نه که زمان کلا اینجا ارزش داره از اون لحاظ:dodgy::winksmiley02:

DADAR

Member
salam be tamami doostan,
moteasefaneh shans kheyli yar naboodeh
parvaze man az USA be khatere moshkelat javi be jaye amsterdam be Dusseldorf alman montaghel shodeh va jaye hich kodoometoon khali nabasheh alan hodod 20 saat inja montazere parvaz hastam be yeki az keshvarhaye digeh uropa,

be har hal va ba arze poozesh az tak tak shoma majboorim barnameyeh zamanpour ra kansel konim,
ta forsate badi

Amin jan agar lotf konid va be doostan montaghel konid mamnoon misham

sohrab

Active member
دادار جان خیلی حیف شد! حالا که اینطور شد یک جلسه با بچه های انجمن میگذاریم. (با پیراهن آستین کوتاه :dodgy:)
امیدوارم بقیه سفر خوش بگذره

salam be tamami doostan,
parvaze man az USA be khatere moshkelat javi be jaye amsterdam be Dusseldorf alman montaghel shodeh va jaye hich kodoometoon khali nabasheh alan hodod 20 saat inja montazere parvaz hastam be yeki az keshvarhaye digeh uropa,

be har hal va ba arze poozesh az tak tak shoma majboorim barnameyeh zamanpour ra kansel konim,
ta forsate badi

20 ساعت توفرودگاه.
Wow
یه لنگه پا.
هی گفتم آمستردام شهرخوبی نیست هواش بارونیه.

salam be tamami doostan,

ta forsate badi

مرسی‌ خبر دادی شهرام جان، اتفاق دیگه میفته، چشم به بچه‌هایی که خبر ندارن میگم حتما، ایشالا به زودی و بسلامتی میای و میبینیمت:smilingsmiley: