شهاب

vatan

Member
حسام گفت:
vatan جان از همه ایراد میگیری
والا من قصد هیچگونه ایراد گرفتن از اسب را ندارم چون خودم این اسب را معرفی کردم و خودم دیده ام و خودم میشناسمش معرفیش کردم.
همین چرا فکر میکنید که من قصد ایراد گرفتن دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به کدام اسب درست و حسابی من ایراد گرفتم تا حالا؟؟؟؟؟

vatan

Member
بنیامین گفت:
]چون خودتون فقط و فقط اسبه کرد دوست دارید به هر اسبی به جز نژاد کرد یه نمه ایرادی میگیرید.
والا من همیشه از اسبی که تو دهنه خوب باشه و به اصطلاح اسب باشه تعریف میکنم و خوشم میاد در رابطه با اینکه چون اصفهان اسب کرد داره و فقط از اسب کرد من خوشم میاد این را بگم که اسب عربی که بتونه پا به پای اسب کرد بیاد تا حالا من ندیدم چون اگه بود اصفهانی ها اولین اشخاصی بودند که میخریدند به طور مثال یکی از عرب های پر خون و شاید بشه گفت پرخون ترین این عرب ها کهکشان کره حداد که خالص ایرانی هست اینجا بود ولی هیچ چیز این اسب به کردهای آن زمان اصفهان نمیرسید و از اصفهان بیرون رفت.
در رابطه با این شهاب هم باید بگم از جمله عرب های عراقی خیلی پر خون هست که واقعا اسبیت داره و من تعریف کردم از این اسب در تایپیک های دیگه و با مدیر سایت رفتیم که ازش عکس بگیریم ولی مالکش نبود و نتونشتیم ازش عکس بگیریم.
اسبیت این اسب از تمامی اسب های عرب خالص ایرانی و خون وارداتی و خون مصری بیشتر هست.

من هم گفته وطن را تایید می کنم شهاب عراقی هست و صاحب اولش برادر آقای ترابی اصفهان بود و توسط بهروز نامی در خمینی شهر خریداری شد اما کره های بسیار خوبی می ده یکی از کره هاش پیش آقای ترابی اصفهانه

ایمان

Active member
من هم گفته وطن را تایید می کنم شهاب عراقی هست و صاحب اولش برادر آقای ترابی اصفهان بود و توسط بهروز نامی در خمینی شهر خریداری شد اما کره های بسیار خوبی می ده یکی از کره هاش پیش آقای ترابی اصفهانه
پیش حاج اصغر یا مصطفی اخویش ؟
آهو ترابی منظورته ؟

s.parizimanesh

Active member
شهاب دو یا سه ماه پیش در حالی که شبیه امان حسین روش سوار بود مرد فیلمش را هم دارم
این همونه؟؟؟

نه شهاب اسبیه که پیش مصطفی بود من حدود چهار سال پیش یه کره قره کهر پیشش دیدم خیلی خوشکل و بلند بود از مصطفی میتونی پیگیریش کنی من متاسفانه اصفهان نیستم که اطلاعات بیشتری به شما بدم .اگه زحمت کشیدید رفتید پیش اون یه کره سیاه مادیان از نسل اسبهای شیخ عثمان هم داشت اون را هم پیگیری کن ببین کجاست .ممنون از پیگیری شما

بالا