شهاب شهابی

ایمان

Active member
آقای شهاب شهابی یکی ازبهترین وتولیدکنندگان اسب خالص ایرانی درمنطقه عقیلی شوشتر هستند
تمام تولیدات ایشان خالص ایرانی هستند وفکرنمیکنم بجز عرب خالص ایرانی اسب دیگه ای هم داشته باشند
برخی تولیدات:
ریشارد(یل پهلوان*الماس)
دیبارخ(کهکشان*الماس)
شرور(منار*الماس)
وچندین کره خالص دیگر .......
اطلاعات تکمیلی ترروبذارید؟

pirzadi

Member
سلام دوستان
شهاب شهابی پسر شاپور خان شهابی از فامیلای من میشه(پسر داییم دامادشونه) و علاوه بر تولید کننده ای موفق یک هندلر بسیار ماهر نیز هست.
دوستان مد نظر داشته باشن که تمام تولیدات خانواده شهابی به این صورت هستن:
کلیه نریانها آخرشون عقیلی اضافه میشه.
کلیه مادیانها آخرشون شهابی اضافه میشه.
برای نمونه: ریچارد عقیلی درسته.
با تشکر

sohrab

Active member
خان ایمان گفت:
آقای شهاب شهابی یکی ازبهترین وتولیدکنندگان اسب خالص ایرانی درمنطقه عقیلی شوشتر هستند
تمام تولیدات ایشان خالص ایرانی هستند وفکرنمیکنم بجز عرب خالص ایرانی اسب دیگه ای هم داشته باشند

"شهاب پور" صحیح است.
اگر داشتن اسب غیر خالص ایرانی جرم و گناه نیست، چند تایی خون مبارک و ایجنروز هم دارند

Dr_Ghaffari

Active member
افرین به تولیدات آقای شهاب پور ... آفرین ...
من از خریدی که داشتم بسیار راضی هستم و ما بقی گله را هم که دیده ام فوق العاده اند ...
راستی تصمیم دارند ریچارد عقیلی را نیز بفروشند ... بشتابید ... سهراب جان کاش شما عکس مناسبی از ریچارد عقیلی داشته باشید که ارسال کنید ...

Dr_Ghaffari

Active member
سهراب گفت:
دکتر جان خیر مقدم. خوش آمدید
عکس ریچارد را اهواز دارم. میگذارم
ممنونم سهراب خان ! راستی چه وقت اهواز تشریف می برید که بیایم و زحمت شما و خانواده بدهم ...

با سلام خدمت دوستان اگر کسی اطلاعات کاملی از تولیدات خانواده ی شهاب پور تا سال 94 داره لطفا بزاره ایشان یکی از بهترین و قدیمیترن تولید کنندگان اسب عرب در خوزستان هستند لطفا عکس هم اضافه کنید .

بله ایشون داماد کی خانم هستند و الان در خرم آباد ساکنند و خانواده شهابپور در واقع اکثر تولیداتشون از دو مادیون ابر و هجری انشعاب یافته و سیلمی های منار و پاسارگاد

از تولیدات جدیدشون مگه مادیونها کره نمیارن دیگه همون تولیدات قبلی همون طور موندن دایییییییییییییی:blushsmiley:

بالا