شهاب حیدری

عكس مال زيبايي يزد 87 هست مقام هم گرفت؟؟؟
عکس سمت راستی که توی میدون هستش اشتباه گذاشتم و طلوع نیست.
شناره هستش که توی میدون 87 اصفهاه هستش که اونجا چامپیون شد.
ولی متاسفانه از پدر رد شد که به عنوان اسب ردی فروختیمش.

s.parizimanesh

Active member
عكس شناره تو مسابقه زيبايي يزد هست كه تو سالن بود من خودم هم اونجا بودم كه شهربانو اول شد. دركل خيلي زيبا بود و خيلي شباهت زيادي به مادرش داشت.

asilasil

Member
من دیروز اونجا بودم و با مهمان نوازی اقای حیدری و مدیر باشگاه اقا پویا مواجه شدم , دو مرد عزیز و خیز خواه دنیای اسب و متعهد و کار کشته و با تجربه در رشته خودشون
تو باشگاه سیلمی های فوق العاده زیبا و بی عیب و نقصی دیدم و کره هاای که به نظر اینده دار بودند و این طور که معلوم بود در اینده این کره ها نام این باشگاه رو از اینی که هست درخشان تر میکنند
کره ها مصداق واقعی اصلاح نزاد و بهتر شدن نسل ها بودند که نشانه ی کار بلد بودن این عزیزانه دلسوز و زحمت کش هستند
سیلمی ها فوق العاده با انرژی و پر خون بودن که تبریک میگم به صاحب باشگاه به خاطر این اسب های واقعا خوب و زیبا و پشتکار و کار هدفمندشون
انشا الله که هر روز موفق تر باشند و شاهده درخشش بیشتر این مزرعه در اینده باشیم و انشا الله خداوند به اینچنین افراد دلسوز و زحمت کشی عمر پر خیر و برکت عطا کنه تا بیشتر بتونند به جامعه اسب ایران خدمت کنند

عكس شناره تو مسابقه زيبايي يزد هست كه تو سالن بود من خودم هم اونجا بودم كه شهربانو اول شد. دركل خيلي زيبا بود و خيلي شباهت زيادي به مادرش داشت.
من یادم نیست هیچ وقت شناره رو توی مسابقه یزد شرکت داده باشیم!:winksmiley02:
این عکس ماله اصفهان هستش حالا هی به من گیر بده!:dodgy:

s.parizimanesh

Active member
چرا من خوب يادمه اون سالي كه تو رضوانشهر تو سالن برگزار شد خدايار سوم شد شناره مقام نگرفت تازه همونجا بابت خريد شناره با اقاي حيدري صحبت كرديم اسباش هم تو باشگاه اقاي رفيعي بودن

شناره و رعنا همراه با چندتا کره که تولید داشتیم ازش به خاطر اعتماد به حرف یه مرد اسب باز و اسمی ردی اعلام شد و همرو فروختیم.

آقا پویا شما شریک آقای حیدری هستین ؟ چند وقت هست که با هم فعالیت میکنید ؟
شراکت مالی نداریم من مدیر مزرعه آفای حیدری هستم و کشش ها و آموزش اسب و آموزش سواری و ورود و خروج ... من انجام میدم وبا اجازه من انحام میشه

شراکت مالی نداریم من مدیر مزرعه آفای حیدری هستم و کشش ها و آموزش اسب و آموزش سواری و ورود و خروج ... من انجام میدم وبا اجازه من انحام میشه
اقای پویا یزدان پور چه خبر از باشگاه اقای شهاب حیدری ؟ در سایت کمرنگ شده اید

اقای پویا یزدان پور چه خبر از باشگاه اقای شهاب حیدری ؟ در سایت کمرنگ شده اید
سلام آقای میری
باشگاه همچنان به تولید و پرورش داره ادامه میده و الان زمان رسیدگی و تربیت تولیدات امسال شده و با حضور آقای صادقی داخل مجموعه کارها به صورت مداوم و کامل زیر نظر دقیق شهاب خان انجام میشه.
منم به دلیل اینکه دارم واسه آزمون دکتری آماده میشم متاسفانه کمتر مزرعه میرم با این وجود اگر امری باشه ما در خدمتیم.
کمرنگی منم توی انجمن ببخشید

مزرعه شهاب خان با سیلمی های: یابر بختیاری(غران * چلچله) ............... خدایار بختیاری(پاسارگاد * جیران) ............. جاوید بختیاری(حکیم * مینو)
با مدیریت پویا یزدان پور و مربی: رضا صادقی تحت نظر دقیق ریاست باشگاه شهاب خان حیدری آماده استقبال از دوستان و جهت کشش همکاری با مالکین عزیز میکند.
برای کشش پیغام خصوصی تماس یا ایمیل بزنید.
با تشکر

مزرعه شهاب خان با سیلمی های: یابر بختیاری(غران * چلچله) ............... خدایار بختیاری(پاسارگاد * جیران) ............. جاوید بختیاری(حکیم * مینو)
با مدیریت پویا یزدان پور و مربی: رضا صادقی تحت نظر دقیق ریاست باشگاه شهاب خان حیدری آماده استقبال از دوستان و جهت کشش همکاری با مالکین عزیز میکند.
برای کشش پیغام خصوصی تماس یا ایمیل بزنید.
با تشکر
5 -4مادیان تولیدی فروختند.تا جایی که من میدونم خدایار و یابر هم فروشیه البته اگه تا حالا نفروخته باشن....

5 -4مادیان تولیدی فروختند.تا جایی که من میدونم خدایار و یابر هم فروشیه البته اگه تا حالا نفروخته باشن....
درسته محسن جان تعدادی از مادیان های مزرعه و کره های تولیدی فروخنه شدند و نسل جدیدی از تولیدات باشگاه که اصلاح شده هستند جایگزین قدیمی ترها شدند.

R.sadeghi

Member
اینم عکسی از شهاب خان حیدری سوار بر اسب ملکتاج تیره عبیان شراک:
عکس مربوط به 15سال پیش:
Photo-0011.jpg
سوار بر جاوید:
dsc00425 (1).jpg

بالا