شناسایی نژاد جوونا و پیش کسوتا بیان وسط

قابل توجه این کره حدود 3 سال داره که همش 3 سال رو توی تویله بوده وگرنه باید بلند تر باشه

DSC_0197.jpgDSC_0200.jpgDSC_0216.jpgDSC_0228.jpgDSC_0241.jpgDSC_0247.jpgDSC_0316.jpgDSC_0310.jpgDSC_0303.jpgDSC_0258.jpg

از رسیدگی زیاد کم پوشتیش اون زمان هنوز برس و غشو به خودش ندیده بود البته الانم که غشو رو فهمیده چیه هنوز بدن اب ندیده !!!! تا حالا شسته نشده !!! گردنش خیلی الان پهن تر شده

آقا همین چیزهایی که آقای اصفهانی گفتند ورژن خییلی پایین ترش در باره من صدق میکنه.. سرو گردن و کمر عرب هست اون کپل افتاده اختلاطش رو با نژاد های بومی و قر و قاطی نشون میده. در کل به عرب های بومی بیشتر میخوره

shool

Member
بااجازه از اساتيد بزرگ :اگه اشتباه نكنم ازديد بنده اين اسب ازطرف پدر دره شوره واز طرف مادر به عرب يا عرب كرد ميخوره .

جناب اصفهانی شما نه جوونین نه پیشکسوت شما سرورین :happysmiley: نظرتون در مورد کپلش چیه ؟

جناب feysali تا حدودی حرفتون رو هم قبول دارم هم نه اما مثلا برای زاماس که کره مبارکه هم این افتادگی کپل هست ایا وا قعا میشه به فرم کپل کامل اکتفا کرد !!!

من کاری ندارم که چی هست هرچی هست خوب هست ....بایک رسیدگی خوب عالی میشه اسبی محکم وزیبا
عرب درشوری یا مخلوطی از عرب و اسب بومی .... نژاد بیخیال... اسب دریاب ....

همون طور که اقای سرتیپی کاملا دقیق زدن تو هدف اونم با این دقت این اسب از مادر عرب درشوره عرب خرسان و کمی هم خون درشور و از پدر به عقاب میرسه (نوه عقاب ) البته نمی دونم این عقابی که اقای عباس رضایی گفتن کدوم عقاب( ولی کره عقاب عامری نیست ) از طرف پدر شجره بی نقصی داره به خصوص از پر خونی

این عکس قدیمیه حالا بدن به شکل عجیبی داره استخون می ترکونه از پهنا البته قفل و بند زانو ها و ارنج دست عجیب و خطر ناک داره پهن می شه چون خرکش بهتر شده کمی رسیدگه به قول اقای پور بهزاد چیز خفنی می سازه ازش

بالا