شناسایی مادیان دره شوری

از آقای قاسمی پرسیدم اطلاع کاملی نداشتن. یه سری اطلاعات ابتدایی میخاستم. مثلا کره چی هست. و ...

یعنی این همه افراد با تجربه تو انجمن. هیچکس از این اسب اطلاعی نداشته؟؟ دارم شک میکنم از مریخ نیومده باشه که هیچکس تا بحال ندیدش؟؟؟؟ بازم مرسی

منم به همین خاطر از دوستان پرسیدم. اگه شماره داغشو ببرم فدراسیون میتونم اطلاعاتی ازش پیدا کنم؟؟؟؟ شما سیرجانی هستین؟؟؟

مادرش کره سالار1 از سیلمی های آقای مسکوب هستش و فکر کنم الان دست یکی از بچه های نورآباد باشه.
البته شکدارم بایذ بپرسم ازش

مادرش کره سالار1 از سیلمی های آقای مسکوب هستش و فکر کنم الان دست یکی از بچه های نورآباد باشه.
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آقا دقیق بپرس.....الان رفسنجانه البته متعلق به همین آقای بحرینی است که رو می کنند...

تو باشگاه آقای حسینی. البته اگه خاستین ببینین با آقای حجت یادگاری هماهنگ کنید. چون این مادیون زیر نظر ایشون هست.

پویا جان اگه لطف کنین بپرسین ممنونتون میشم. در ضمن الان تهرون هستم اگه میدونین اینجا هم میتونم اطلاعاتی ازش پیدا کنم راهنایی فرمایید. با تشکر فراوان.

پویا جان اگه لطف کنین بپرسین ممنونتون میشم. در ضمن الان تهرون هستم اگه میدونین اینجا هم میتونم اطلاعاتی ازش پیدا کنم راهنایی فرمایید. با تشکر فراوان.
میدونم (احتمالا)مالک قبلیش امیر حسین بوده و آقای بحرینی خرید.
رفتم نورآباد میپرسم

بالا