سیلمی:کولاک(عقاب.شیرین)

vorojak

New member
اره من اين اسبو ميشناسم.اين اسب چن سال پيش از تبريز اوردنش اصفهان.چن سالي دولت اباد بود بعد رفت دليگون.ميگفتن از اسباي استوار عربه.خيلي مغرور و دلاور بود سواري ازادش قيامت بود خدابركتش بده.چن تا كره خوبم ازش ديدم.ايشالا ك خيرشو ببينيد

vorojak

New member
ماشالا به اين اسب زيبا و درود بيكران بر دوست عزيزم جناب طاهري.واقعأ ديگه واجب شد بريم از نزديك اين اسب زيبا رو ببينيم.

خیرشو ببینی اقای طاهری انچه مسلمه بابت دست این اسب زحمت وهزینه زیادی شده .زمانی که خریده بودید من اصفهان پیش اقای شاهسوندی دیدمش بفرمایید کشش چنده؟

چه ربطی داره عزیز من؟؟؟ بعدشم این دلیل نمیشه که چون شما کرد پسند نمیکنی بگی چرا سیلمیش زیاده الان سیلمی سراغ دارم ۴ تومن و ۵ تومن میکشن اگه هم هم وزن اسبشون طلا بهشون بدی حاضر به فروش اسبشون نیستن ... آقای طاهری هم مطمئنا زیاد به کولاک میرسن و هزینه زیادی صرف میکنن و شاید قسمتی از هزینه هارو همینجوری جبران میکنن

KIAA

Member
دوست عزیز من کرد را دوست دارم و الان هم در بین اسب هام اسب سواریم کرده. منظور من این هست که طرف میره یه وارداتی باقیمت کلان میاره قیمت کشش میزنه 4تومن براش درامد زایی که نداره سود پولش هم نمیشه ولی اسب کرد که هنوز سندی برای کرد بودن این اسب وجود نداره سه تومن زیاده

اسب های وارداتی هم هستند که سیلمیشون ۱۵ تومنه اگه اشتباه نکنم جی آر آمارتو هست و اما این اسب از اسب های استوار عربی هستند و داغ کرد هم دارند اینم سندش

KIAA

Member
من کار ندار خوتون حساب کنید سه تومن کشش بدی بعد در سال کم کم 5تومن پول علوفش مادیان بعد کره 10ملیون در میاد برات اگه نر باشه شانست سه چهارتومن بخرنش

درسته که هزینه بالاست اگه سیلمی ها هم بالا باشه چند برابر میشه ولی اکثر اسبدارای ما عاشقن و این هزینه ها به چشمشون نمیاد کسی هم که بخواد با یه کره نر از اسبداری و اسبازی بکشه کنار به نظر من نیاد بهتره

باسلام خدمت عزيزانم اره همون جوري كه علي اقاگفتن كولاك واسه اقاي طاهري خيلي ارزش دارن

KIAA

Member
ما نگفتیم بی ارزش گفتیم اسب باد به نسبت خودش قیمت بخوره نه بیشتر .اسب 20 تومنی قیمت کشش 3 تومن-اسب یک میلیاری قیمت کشش 4 تومن .انصاف هم خوبه به خدا.

KIAA

Member
من بهترین اسب کورسی چندین سال پیش اسب شهاب 21 بود که داغش را از رور اسب کرد لشکر کپی کردند باباش رگ تروبرد داشت .اینم سند کردی اسب عرب -تروبرد

بالا