سیلمی کاسپین بهداد (محبت)

بالاخره بعد از کلی پیگیری و تلاش سیلمی کاسپین با فنوتیپ مناسب جهت کشش مادیانهای کاسپین به برنامه حمایت از اسب کاسپین پیوست . این سیلمی از سیلمیهای ثبت جهانی وتایید شده توسط وزارت جهاد و دارای اسپرم منجمد میباشد. بر خلاف دیگر سیلمیهای موجود این سیلمی بدون هیچ محدودیتی آماده استفاده است ....

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
با برنامه پیاده شده توسط معدود تولید کننده های کاسپین و عدم کشش و گسترش این نژاد ورود این سیلمی که بعد از مدتها بررسی به چرخه تولید وارد شده نوید آینده بهتری برای کاسپین خواهد بود.

عزیزان اخیرا متوجه شدیم یکی از دلالهای اسب سعی در آلوده کردن فضای کاسپین داره..... متاسفانه از اینکه سیلمی بهداد به مالکیت من درومده و در زمانی کم مورد استقبال دوستان قرار گرفته بسیار ناراحته .... از همینجا به ایشون که در این سایت فعالیت میکنه هشدار میدم که این فضا جای بچه بازیهای ایشون نیست .... در ضمن اسم ایشون در لیست سیاه افرادیه که اسب از ایران به عراق اونم به صورت قاچاقی فرستاده .... به زودی اسمشون به اداره جهاد جهت پیگیری اعلام خواهد شد.....
عزیزان و دوستان علاقه مند به اسب اصیل کاسپین در مورد سیلمی بهداد اگه اطلاعاتی خواستین میتونین با من یا مدیریت سایت دوست عزیز جناب آقای قاسمی تماس بگیرین.....

rahmati

Member
عزیزان اخیرا متوجه شدیم یکی از دلالهای اسب سعی در آلوده کردن فضای کاسپین داره..... متاسفانه از اینکه سیلمی بهداد به مالکیت من درومده و در زمانی کم مورد استقبال دوستان قرار گرفته بسیار ناراحته .... از همینجا به ایشون که در این سایت فعالیت میکنه هشدار میدم که این فضا جای بچه بازیهای ایشون نیست .... در ضمن اسم ایشون در لیست سیاه افرادیه که اسب از ایران به عراق اونم به صورت قاچاقی فرستاده .... به زودی اسمشون به اداره جهاد جهت پیگیری اعلام خواهد شد.....
عزیزان و دوستان علاقه مند به اسب اصیل کاسپین در مورد سیلمی بهداد اگه اطلاعاتی خواستین میتونین با من یا مدیریت سایت دوست عزیز جناب آقای قاسمی تماس بگیرین.....
این شخص را معرفی کنید

sa-shojaei

New member
سلام دوستان.به نظربنده حقیربهتره که بجای این تهمت زدنهاوالوده کردن اذهان دنبال نجات نسل کاسپین وحمایت بیشترازتولیدکنندگان کاسپین باشیم وهمین جاداره به نوبه خودم ازاین عزیزان وخصوصااقای چکشی تشکرکنم اگرمیشه عکسهای بیشتری ازبهدادبذارید

سلام دوستان.به نظربنده حقیربهتره که بجای این تهمت زدنهاوالوده کردن اذهان دنبال نجات نسل کاسپین وحمایت بیشترازتولیدکنندگان کاسپین باشیم وهمین جاداره به نوبه خودم ازاین عزیزان وخصوصااقای چکشی تشکرکنم اگرمیشه عکسهای بیشتری ازبهدادبذارید
سلام.تشکر از حمایت گرم شما.متاسفانه چندین نفر هستند که فکر میکنن با این حرف و حدیث ها میتونن جلوی برنامه حمایت از اسب کاسپین رو بگیرن....بارها گفتم و باز هم میگم برنامه حمایت از اسب کاسپین چند سال پیش توسط ما آغاز شد و همچنان با قوت خود به جلو پیش میره..... تهیه سیلمی با مشکلات زیادی که پیش رو بود انجام شد و خوشبختانه این حرکت آنقدر بزرگ بوده که تاثیرات بسزایی در بین تولید کننده های کاسپین به همراه داشته....

اینم عکس کامل بهداد... البته این عکس مال وقتیه که هنوز دست من نیومده بود ... چون دوستان عکس کل بدن رو خواستن و الان شهر ما وضعیت آب و هوای مناسب نداره این عکسو گذاشتم....

behdad new.jpg

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
استیل بسیار قوی و محکمی داره
انشالاه با مادیانهای درجه یک شما کره های عالی بده

بالا