سیلمیهای تروبرد ایران

m.a

New member
یکی از سیلمی هایی که فراموش کردید اگزیرانه همونطور که میدونید اگزیران و وات سکرت هر دو کره های اگزی هستند از کره های اگزیران پوریا خان،اکیان ترکمن،کهکشان وپلوتون خوب بودن

سلام
ببینید منظور از بیان انحنای دست کره های آگوگ این نیست که این کره ها مشکل عمده دارند منظور اشکال در ساختار آناتومی و اسکلت بندی است که از قضا به نسلهای بعد هم منتقل شده.اما اکثر کره های آگوگ خوب دویده اند.
نمیدانم شما در تهران هستید یا ترکمن صحرا.امسال آگوگ در گنبد اسپیشیال باند و راک ست در بندرترکمن هستند(سیلمیهای آقای خراسانی).
ولی کینگ آو دسان در تهران است.بنده به شخصه این سیلمی را بیشتر میپسندم.البته من مادیان شما را نمیشناسم اگر اسم و شجره اش را بفرمایید میتوانم به شما در انتخاب سیلمی خوب کمک کنم.

اگزیران که سیلمی مهندس پیروزان میباشد چندان عملکرد خوبی نداشته و در مورد پدرش مطمئن نیستم اگزی بیشنر باشه(شاید هم باشه) ولی از خود پیروزان شنیدم که نسل امریکاییه

m.a

New member
من با اطلاعات کمی که دارم وکورسایی که دیدم اسبایی که نام بردم خوب بودن

مادیانی بنام هما که کره داشته باشه یادم نیست.ولی شما بفرمایید مادیان شما از کدام سیلمی است؟

m.a

New member
سلام اطلاعات دقیق از آسیا تیک بوی میخوام تعداد کورساش امتیازاتش و شجره نامش لطفا اگر میدونید خودتون بگید یا بگید کجا باید دنبالش بگردم ممنون

m.a

New member
هما از مادیونای اصیلو قدیمی ایران بوده چندتایی کورس داده که همرو یک شده من از هر مربی ای پرسیدم میشناختتش

اسیا تیک بوی زاده وات سکرت-اسکناس
74 امتیاز کشوری داره
7 اولی
3 دومی
3 سومی
بهترین کره اسکناس بوده و تقریبا استاد مسافتهای زیاد است.نریان بسیار قوی و نیرومندی است.ابتدا متعلق به آقای باستان در گنبد بود که پس از چند مقام به آقای کمال قربانی فروخته شد.
-
من مادیان شما (هما) را یادم نیست.اما به نظرم اگر با سیلمیهای زیر کشش کنید جواب خوبی میگیرید.
1:وات سکرت
2:رجینگ کریک
3:سلتیک سایلنس
4:المرام

در مورد شجره خود سهراب دقیق نمیدانم ولی به احتمال زیاد از سیلمی شاهین باشد. قطعا آقای حسنی مالک این سیلمی بهتر میدانند.ولی در کل تولیدات خوبی نداشته.فقط یولیا(سهراب-اودیسه) توانست در گروه 1 بدود و 82 امتیاز آورد.یولیا مادیان بسیار خوبیه که یک کره از هیل دچیف داره و امسال از المرام پر میشه.

علی واحدی

Active member
در مورد شجره خود سهراب دقیق نمیدانم ولی به احتمال زیاد از سیلمی شاهین باشد. قطعا آقای حسنی مالک این سیلمی بهتر میدانند.ولی در کل تولیدات خوبی نداشته.فقط یولیا(سهراب-اودیسه) توانست در گروه 1 بدود و 82 امتیاز آورد.یولیا مادیان بسیار خوبیه که یک کره از هیل دچیف داره و امسال از المرام پر میشه.

ممنون.

m.a

New member
سلام ما ماديونمونو با آگوك كشش كرديم ماديونمونمون خيلي تيزه اميدوارم كرش هم مناسب براي سرعت بشه هم قدرت نظر شما راجع به آگوگ چيه؟

آگوگ سیلمی خیلی خوبیه.اکثر کره هاش جواب دادن.کره هایی بسیار قوی تولید میکنه که قابلیت کورس ایران را دارند.کورس ایران از 1000 متر شروع میشه و ماکسیمم 2200 متره و با قدرتیکه کره های اگوگ دارن جواب میده.اما تنها مشکل کره هاش شکل سمها مخصوصا سم دستهاست که کمی عمودی در میاد.و این شکل سم آسیب پذیره.انشاالله که کره شما اولا مادیان باشه ودوما این مشکلو نداشته باشه.

the lord (southern halo -lourdes
سیلمی متولد آرژانتین.دونده و پر سرعت.از بهترین سیلمیهایی است که وارد ایران شده.24 بار استارت کرده که 6 بار اول 6 بار دوم و 4 بار سوم شده.به نظر من از تمامی لحاظ سیلمی خوبی است.البته کره هاش در میدان باید جواب بدهند.امسال کره دو ساله ریحانا (دلرد-سلیقه) متعلق به آقای بابازاده از این سیلمی خواهد دوید.

بالا