سپند(اورال*تارا)ن

سپند
پدر:اورال
مادر:تارا(سمند)
متولد سال:....؟
تولیدکننده:مهندس سينا ظهير
مالک:مهندس سينا ظهير
sepand(oral).jpgsepand(oral.).jpg

hooshmand

Member
سپند

جنس :نريان

متولد 1390

مادر:تارا(سمند...گل شبرنگ)

تولیدکننده: جناب اقاي مهندس سينا ظهير..............كردان

مالک: جناب اقاي مهندس سينا ظهير

ramezany

Member
یکسری عکس از این نریان زیبا دارم که اگه آقای ظهیر اجازه بدند روی سایت میذارم.

navid-mafi

New member
چند هفته پیش در کنارش رفتم گشت خیلی عالی بود جناب ظهیر عاشق سپند و از این ذخیره بسیار عالی نگهداری می کنه.

با سلام
جناب اقاي چكشي
بنده مسحور كارشناسيهاي جنابعالي شده ام،قطعا كسي كه در محضر بزرگان اجازه اين درجه از كارشناسي را به خود مي دهد دستاوردهاي ارزشمندي در اسب تركمن دارد،متشكر ميشوم كه چند مورد از توليدات ارزشمندتان و دستاوردهايتان را در اسب تركمن براي ما بيان كنيد،پيشاپيش سپاسگذارم
يوسف پور

جناب اقاي چكشي شما از تغذيه أصولي دام چيزي ميدونيد كه اين حرفو ميزنيد در مورد اين اسب هنر پرورش مهندس ظهير حرف اول و ميزنه البته من نميگم پدر مادر بي تأثير هستن
مهندس ظهير پرورش دهنده هستند نه مثل بعضيها نگهدارنده ..............

ramezany

Member
قطعا این صحبتها می تونه نشانه بی آگاهی در مورد شخصیت بزرگ و تحصیل کرده ی مهندس ظهیر باشه

یه سری فقط نشستن که تولید کننده اسبشو معرفی کنه تا بیان عیب بزارن
حالا خون شبرنگ داره یا نداره کسی شمارو مجاب به کشش با این سیلمی کرده جناب چکشی؟
تا جناب هوشمند لطف نمیکردن و اطلاعاتی در باب مادیان تارا نمیدادن شما از کجاش میخواستی بگی :blushsmiley:؟
شایدم از مادر یا پدر اورال عیب میگرفتین !
من کره 5ساله ی شبرنگ دارم که قدش 1.50 با زور میشه و یه شکم هم زاییده
پس رسیدگی خیلی شرطه
ما به جای عیب گیری باید دیدمونو تغییر بدیم
یه پسر 19 سالم من که چند سالیه وارد اسب شدم اما فقط دوزو کلکو خراب کردن اسب دیگری دیدم تو این عرصه
ما نمیخوایم شمارو مورد توهین قرار بگیریم چون نه مالک سپند هستیم و نه کره ای ازش داریم اما این صحبت شما در بلند مدت واسه افرادی که تازه عضو میشن تاثیر منفی میزاره
انشاالله در تولید اسب های کاسپین و ترکمن اصیل موفق باشید

با سلام
جناب اقاي چكشي
بنده مسحور كارشناسيهاي جنابعالي شده ام،قطعا كسي كه در محضر بزرگان اجازه اين درجه از كارشناسي را به خود مي دهد دستاوردهاي ارزشمندي در اسب تركمن دارد،متشكر ميشوم كه چند مورد از توليدات ارزشمندتان و دستاوردهايتان را در اسب تركمن براي ما بيان كنيد،پيشاپيش سپاسگذارم
يوسف پور
1.این تاپیک برای معرفی اسبهای من ایجاد نشده...
2.دلیلی نیست تولیدات و اسبهای من به گفته شما اینجا معرفی شوند.تشخیص معرفی با صلاحدید اینجانب انجام میشود
3.اسبهای من بیان شدنی نیست .دیدنیه تشریف بیارید لرستان نشونتون بدیم....

جناب اقاي چكشي شما از تغذيه أصولي دام چيزي ميدونيد كه اين حرفو ميزنيد در مورد اين اسب هنر پرورش مهندس ظهير حرف اول و ميزنه البته من نميگم پدر مادر بي تأثير هستن
مهندس ظهير پرورش دهنده هستند نه مثل بعضيها نگهدارنده ..............
مسلما تولیدات شما نشان دهنده اطلاعات کافی شما از اصول تغذیه اسب هستش کمی تعصب رو کنار بذارین میبینین حق با منه یا..... بقیه تولیدات مهندس ظهیر را به لحاظ قد و قامت دیده ایم احتیاجی به تذکر شما نیست...

یه سری فقط نشستن که تولید کننده اسبشو معرفی کنه تا بیان عیب بزارن
حالا خون شبرنگ داره یا نداره کسی شمارو مجاب به کشش با این سیلمی کرده جناب چکشی؟
تا جناب هوشمند لطف نمیکردن و اطلاعاتی در باب مادیان تارا نمیدادن شما از کجاش میخواستی بگی :blushsmiley:؟
شایدم از مادر یا پدر اورال عیب میگرفتین !
من کره 5ساله ی شبرنگ دارم که قدش 1.50 با زور میشه و یه شکم هم زاییده
پس رسیدگی خیلی شرطه
ما به جای عیب گیری باید دیدمونو تغییر بدیم
یه پسر 19 سالم من که چند سالیه وارد اسب شدم اما فقط دوزو کلکو خراب کردن اسب دیگری دیدم تو این عرصه
ما نمیخوایم شمارو مورد توهین قرار بگیریم چون نه مالک سپند هستیم و نه کره ای ازش داریم اما این صحبت شما در بلند مدت واسه افرادی که تازه عضو میشن تاثیر منفی میزاره
انشاالله در تولید اسب های کاسپین و ترکمن اصیل موفق باشید
1.این سیلمی به هیچ عنوان در حد مادیانهای من نیست که فکر کشش ازش به سرم بزنه....
2.زحمات جناب هوشمند قابل تقدیره ولی شجره مشخص بود و شاید شما کمی نا آگاه.....
3.مادر اورال اگه عیب داره یا نداره باز به شما ربطی نداره مورد مشکوکی بود که بحمد ا... جناب هوشمند بهترین شجره رو واسه مادیون عنوان کردن...
4.جناب پسر 19 ساله که کلی از وقتمو واسه نوشتن تلف کردی مراقب حرف زدنت باش (دوز و کلک عنوان مناسبی نیست.این بار نادیده میگیرم)
5.انشاا... شما هم با کره شبرنگ 150 کره تولید کنی 170....

والا من دیشب جوابشونو با احترامی که در شانشونه دادم اما صبح خبری از کامنت من نبود!آقای قاسمی لطفا قانونو واسه همه یک سان کنید

بالا