سومین جشنواره زیبایی اسب اصیل در کرمان

Soheil Sanati

Active member
من امروز شنیدم ۱۶۰ اسب شده ۰فکر کنم واسه دو روز زیاده ۰یعنی روی داورها و کادر اجرایی خیلی فشار میاد۰ای کاش ۴شنبه رو هم اضافه میکردند

علی خان ما ۴شنبه کرمانیم ۰ هر کمکی هست روی ما هم حساب کنید

من برای مسابقه میام
.
حركتي مثبت و خبري اميدوار كننده در مورد همكاري و پيوستگي بيشتر بين هيات و گروههاي استانهاي مختلف با يكديگر در جهت ارتقا و پيشرفت مسابقات زيبايي

سر کلانتر میدان: دوست عزیزم حسین دربهانیها

تبریک به کرمان برای انتخاب حسین دربهانیها و تبریک به حسین دربهانیها برای سرکلانتری در کرمان

تبریک به دوست خوبم حسین دربهانیها عزیز برای سرکلانتری در کرمان امیدوارم مثل همیشه شاد و پیروز باشی.

.
اي كاش براي ساير انتخابها هم همين گونه بنويسيم
البته شخص بنده تا به اينجا از كار حسين عزيز و پهلوان خيرخواه در زمينه سركلانتري خيلي بيشتر از سايرين خوشم اومده

من امروز شنیدم ۱۶۰ اسب شده ۰فکر کنم واسه دو روز زیاده ۰یعنی روی داورها و کادر اجرایی خیلی فشار میاد۰ای کاش ۴شنبه رو هم اضافه میکردند

جناب صنعتی فکر نمیکنین اگه کمی سرعت برگزاری مسابقات رو بالا ببرن و زمانبندی رو درست اجرا کنن بشه این کارو کرد.
شما جزو برگزار کننده هایمسابقات زیادی بودین که خیلیاش سر وقت شروع نشدن و یا با وقفه های زیاد مواجه بوده.
فکر کنم اگه کمی نظم رو چاشنی کار کنن بشه اینکار رو کرد.

این کار شدنی هست ولی روز پنجشنبه سبک تر هست تا جمعه .
جمعه بسیار فشرده برگذار میشه اگه اشتباه نکنم تو گروه ایندگان 26 کره فقط تو این گروه هستند باید زودتر منظم و فشرده انجام بدن

Soheil Sanati

Active member
مسابقه بسیار خوبی بود ۰دست برگزار کننده و کادر اجرایی درد نکنه.مسابقه با نظمی خوب و در محیطی زیبا برگزار شد

s.parizimanesh

Active member
من متاسفانه نتونستم بیام اما به گفته دوست بسیار عزیزم ایمان شیزبندی خیلی عالی بوده
دست همه دردنکنه
لطفآ دوستانی که بودند اسامی اسبها بعلاوه وقامهارا لطف کنن بزارن

علی اصفهانی

Active member
.
حركتي مثبت و خبري اميدوار كننده در مورد همكاري و پيوستگي بيشتر بين هيات و گروههاي استانهاي مختلف با يكديگر در جهت ارتقا و پيشرفت مسابقات زيبايي

بله . ما همیشه مورد لطف و محبت همه هیاتهای استانهای فعال از جمله تهران و اصفهان و یزد بودیم .
در این جشنواره هم دوست عزیزمون جناب آقای مهندس صنعتی از روزقبل از مسابقه تا پایان روز آخر در کرمان تشریف داشتند و بسیارباعث خوشالی و افتخار مابود.

علی اصفهانی

Active member
من متاسفانه نتونستم بیام اما به گفته دوست بسیار عزیزم ایمان شیزبندی خیلی عالی بوده
دست همه دردنکنه
لطفآ دوستانی که بودند اسامی اسبها بعلاوه وقامهارا لطف کنن بزارن

واقعا جای شما و همه دوستانی که تشریف نداشتند خالی بود .
دوست خوبمون ایمان شیربندی هم لطف کرد و دعوت ماراپذیرفت و درجشنواره حضور داشت.
ازطرف همه دست اندرکاران از شما تشکر میکنم .
فقط بعضی مقامهایی را که یادم مونده خدمتتون عرض میکنم :
مقام اول گوینا و قهرمانی گوینا
مقام اول و قهرمانی شقران
مقام اول و قهرمانی آفرودیتا
مقام اول وقهرمانی زاگرس ارغوان
مقام اول وقهرمانی رعنا(مادیان خون ایرانی)
مقام اول وقهرمانی نورا (کره دبی پاشا ) مادیان جوان
مقام اول وقهرمانی لوپنز(دبی پاشا/افغان بلبل)
مقام اول و نایب قهرمانی جولیوس
مقام دوم اصیل عبد
مقام سوم جزیره
مقام اول مادام کوکو - مقام دوم کارون شریف-مقام سوم ای جی مهرلین
مقام اول شریف(جاستیس/شاسادا) مقام دوم فیصل شاه (وصف/ذولیخا) مقام سوم فرمانروا(برفین/سور)

لطفا دوستان اگر اشتباهی دیدند اصلاح کنند .
درضمن منتظر لیست کامل مقامها ازطرف آقای مولایی هستیم .

بالا