سوقان Soughaan

نام : سوقان
پدر : ریور من
مادر : BEACONAIRE
نژاد : تروبرد
متولد : 1983 ایالات متحده

یکی از بهترین سیلمی های وارداتی به ایران.

عارف

Member
واقعا یکی از تاثیرگذارترین سیلمی ها بود . برای دیدن pedigree کامل سوقان به لینک ذیل مراجعه نمایید
Soughaan Horse Pedigree
من مدتها دنبال یک مادیان تروبرد خالص از سوقان بودم تا اینکه مادیانی بنام یادگار سوقان (سوقی ) را تونستم بخرم .
این هم شجره سوقی
Sogi Horse Pedigree
اغلب کره های سوقان شباهت زیادی به این سیلمی دارند

واقعا یکی از تاثیرگذارترین سیلمی ها بود . برای دیدن pedigree کامل سوقان به لینک ذیل مراجعه نمایید
Soughaan Horse Pedigree
من مدتها دنبال یک مادیان تروبرد خالص از سوقان بودم تا اینکه مادیانی بنام یادگار سوقان (سوقی ) را تونستم بخرم .
این هم شجره سوقی
Sogi Horse Pedigree
اغلب کره های سوقان شباهت زیادی به این سیلمی دارند
معرفی میکنید....؟ عکس..؟؟؟؟؟؟

عارف

Member
سلام آقای بهزادی
در حال حاضر عکس خوبی از سوقی ندارم. برای خالی نبودن عریضه فعلا دو تا عکس زیر را ملاحظه بفرمایید. سعی می کنم عکس های بهتری بگذارم .
IMG_4977.JPGIMG_6405.JPG

عارف

Member
با عرض سلام به دوستان محترم
آقای بهزادی عزیز اسب های بنده در مزرعه آزاد هستند و فقط شب ها در اصطبل نگهداری می شوند . تولیدات یادگار سوقان (سوقی ) نسبتا خوب می باشند . اگر چه در انتخاب سیلمی ها می شد بهتر عمل کرد .
اقای اصفهانی گرامی حق با جنابعالی است . البته این سیم خاردارها در گوشه ای از مزرعه کار گذاشته شده و اسب ها کاملا متوجه وجود آن هستند با این حال بزودی جمع آوری خواهند شد. ممنون از توجه شما .
daz عزیز به لینک ذیل مراجعه نمایید. روی نام هریک از کره ها کلیک کنید شجره آن را می توانید ببینید .
Sogi Offspring
از بین کره های معرفی شده سوقی در این لینک متاسفانه گرجس تلف شده .Lady agog متعلق به بنده می باشد و سایر کره هاش توسط مالک قبلی به فروش رسیده . این هم عکسی از لیدی آگوگ. موفق باشیدIMG_0056.JPGIMG_0058.JPG

عارف

Member
دوست عزیز احتمالا منظور شما یادگار سوقان بوده . سوقان سالهاست که تلف شده. این کره ای که عکسش را گذاشتم ( لیدی آگوگ ) بهار سه ساله می شه . در حال آماده سازی برای کورس هست .

daz

New member
دیروز کورس داشت. اسب را دیدم استیل خوبی داشت اما بر خلاف انتظار امادگی خوبی نداشت و متاسفانه مقامی هم بدست نیاورد. ایشا... در مراحل بعدی

بالا