*سوال مسابقه حقوقی*

با سلام

دوستان گرامی خواهشمندم به هیچ عنوان پاسخی در تاپیک ارسال نشود و فقط از طریق پیام خصوصی اقدام فرمایید.
سپاسگزارم

پرسش:

دو نکته مهم و اساسی در خصوص "آموزش متناسب" توسط مربیان وجود دارد، توضیح مختصر داده و بفرمایید عدم رعایت آنها چه عواقبی در پی خواهد داشت؟

دوستان گرامی با توجه به اتمام مهلت ارسال های شما در خصوص پرسش مسابقه حقوقی، به عرض میرساند؛

بررسی پاسخها انجام و به قید قرعه از میان ارسالهای صحیح یکنفر انتخاب و جایزه ای تقدیم میگردد.اعلام نام کاربری و نحوه دریافت جایزه متعاقبا" اعلام میگردد.

از بذل عنایت شما سپاسگزارم.

دوستان گرامی ضمن عذر خواهی از اینکه بایددرتاریخ 13/12/88 برنده مسابقه حقوقی اعلام میشد اما بعلت مشغله زیاد من و همچنین آقای مدیر در این دو روز ،نتوانستیم در موعد مذکور برنده را اعلام کنیم.

ضمن تشکر از کلیه دوستان شرکت کننده، همه کسانی که پاسخ صحیح دادند و یا مطالب رو copy paste کردند، یا با توجیه علمی خود پاسخ دادند ، یا اصلا" پاسخ ندادند و یا.........!

در این قرعه کشی دوست گرامی با نام کاربری لادن برنده اعلام می شوند.

لادن گرامی ضمن تشکر از تلاش شما جهت شرکت در مسابقه فوق، جایزه جنابعالی انتخاب کالایی از فروشگاه آن لاین انجمن تا سقف ریالی 500،000 ریال می باشد، لطفا" پس از انتخاب در پیام خصوصی اعلام فرمایید.

فربود

Active member
دوستان گرامی ضمن عذر خواهی از اینکه بایددرتاریخ 13/12/88 برنده مسابقه حقوقی اعلام میشد اما بعلت مشغله زیاد من و همچنین آقای مدیر در این دو روز ،نتوانستیم در موعد مذکور برنده را اعلام کنیم.

ضمن تشکر از کلیه دوستان شرکت کننده، همه کسانی که پاسخ صحیح دادند و یا مطالب رو copy paste کردند، یا با توجیه علمی خود پاسخ دادند ، یا اصلا" پاسخ ندادند و یا.........!

در این قرعه کشی دوست گرامی با نام کاربری لادن برنده اعلام می شوند.

لادن گرامی ضمن تشکر از تلاش شما جهت شرکت در مسابقه فوق، جایزه جنابعالی انتخاب کالایی از فروشگاه آن لاین انجمن تا سقف ریالی 500،000 ریال می باشد، لطفا" پس از انتخاب در پیام خصوصی اعلام فرمایید.
:biggrin:مبارکه شیرینی ما رو یادتون نره :biggrin:​

علی واحدی

Active member
دوستان گرامی با توجه به اتمام مهلت ارسال های شما در خصوص پرسش مسابقه حقوقی، به عرض میرساند؛

بررسی پاسخها انجام و به قید قرعه از میان ارسالهای صحیح یکنفر انتخاب و جایزه ای تقدیم میگردد.اعلام نام کاربری و نحوه دریافت جایزه متعاقبا" اعلام میگردد.

از بذل عنایت شما سپاسگزارم.

فروغ خانم خدا شاهده ما تمام مطالب حقوقی رو از ب بسم الله تا .... خوندیم ولی سوالو ندیدیم که احتمالا از خنگی ماست. ولی واقعا خیلی عجیبه که من اصلا سوالرو ندیدم.
در هر حال از مسابقه جذاب شما و مدیریت محترم سایت کمال تشکر را مینمایم.

علی واحدی

Active member
فروغ خانم خدا شاهده ما تمام مطالب حقوقی رو از ب بسم الله تا .... خوندیم ولی سوالو ندیدیم که احتمالا از خنگی ماست. ولی واقعا خیلی عجیبه که من اصلا سوالرو ندیدم.
در هر حال از مسابقه جذاب شما و مدیریت محترم سایت کمال تشکر را مینمایم.

آقا خدا شاهده(استغفرالله) فکر میکنم که یه دستکاریهایی توی کانکت من شده چون من هنوز هم نتونستم این سوالو پیدا کنم. جل الخالق. فکرمیکنم جن نشسته روش.:laughingsmiley::eek:hno-smiley02::laughingsmiley: