سهیل داغ04

سهیل
پدر: کرنگ ملک زاده. کرد
مادر: چشمه( روی اسم شک دارم) عرب
روانشاد خانم قره گوزلو اومدن این اسب دیدن خیلی خوششون اومد و مدام از مادرش که مادیان اصیلی بوده تعریف میکردن
همزمان با این اسب کوهستان کرد هم پیش ما بود کوهستان رفت اصفهان. سهیل هم سر کشش مادیان بهش لگد میزنه و تلف میشه

پیوست ها

• Untitled-6.jpg
    Untitled-6.jpg
    121.8 کیلوبایت · بازدیدها: 55

علی اصفهانی

Active member
سهیل
پدر: کرنگ ملک زاده. کرد
مادر: چشمه( روی اسم شک دارم) عرب
روانشاد خانم قره گوزلو اومدن این اسب دیدن خیلی خوششون اومد و مدام از مادرش که مادیان اصیلی بوده تعریف میکردن
همزمان با این اسب کوهستان کرد هم پیش ما بود کوهستان رفت اصفهان. سهیل هم سر کشش مادیان بهش لگد میزنه و تلف میشه

این همون اسبه که در مزرعه جناب سرهنگ افاضاتی در سیرجان تلف شد ؟

نه فکر نکنم . حدود 20 سال پیش این اتفاق افتاد و اگه اشتباه نکنم اسم اون اسب توسن بود که بعد از مرگش آذرخش رو که اون موقع کره بود بجاش بردند .

این همون اسبه که در مزرعه جناب سرهنگ افاضاتی در سیرجان تلف شد ؟
دقیقا همونه جناب اصفهانی مادیون ترکمن یا دوخون بوده گویا که زده و اون اسب فوق العاده تلف شده.
خانم فرزانه شما آذرخش میشناختین؟ پرشی بود پس باید آشنا باشیم و هم استانی

پس اگه همون اسب بوده که مرگش اونقدر مشکوک بود که ما فقط به مار گزیدگی فکر کردیم . بله اذرخش رو خیلی خوب میشناسم . اتفاقی منم افاضاتی هستم :winksmiley02:

ما شنیدیم لگد بوده حالا بیخیال بعد از 20 سال دعوای بزرگترارو ادامه بدیم فایده نداره. علائم مار گزیدگی چیه؟ ما یه اسب داشتیم کشش هم در کار نبود کولیک هم نکرد صبح اومدیم دیدم دراز افتاده مار گزیدگی علامت خاصی داره؟
آقای فرامرز افاضاتی عموتون میشن یا برادرتون؟ باهاشون رفت و آمد خانوادگی داشتیم و داریم

بله حق با شماست بعد از گذشت این همه سال فقط باید به خاطرات و یا به شنیده ها مراجعه کنیم که اون هم به مرور مخدوش شده . ضمنا فرامرز برادرمه

بالا