سهراب (نیله)

khosro.a

Member
hونی که تو مجله زده این اسب نباید باشه ، چون تا اونجایی که من میدونم سهراب(صبا*بوران) الان تبریز نیست و این عکسها اگه اشتباه نکنم باشگاه سهند تبریز هست
ایمان اسبی که شما میگین من لینکش رو بالا زدم ، قبلا معرفی شده

نه این همون سهرابه. سهراب(صبا*بوران) که چند وقت پیش آقای تقی زاده خریدن بردن هادیشهر. هادیشهر نزدیک تبریزه و حدود 1.5 ساعت فاصله داره. یکی دیگه از اسبهای آقای تقی زاده یه مادیون عرب به اسم "دردانه" هستش که کورس عالی داره وتو کورس شهرستان خواجه با فاصله 100 متر از بقیه 2 بار اول شد و همه کره های ناصر و مبارکو زد.

vahid_m63

Member
خسرو جان میدونم سهراب الان کجاست ، هادیشهر ، روستای زاویه . ولی سهرابی که الان هادیشهر هست قبلا دست ما بوده (ما سهراب رو از زنجان به تبریز اوردیم) و من هم شباهت زیادی بین اون سهراب و این عکسها نمی بینم ، البته احتمال اشتباه بنده هم وجود داره ، بالاخره چند سالی از اون روزها میگذره و ...
مالک سهراب عضو هستند ، ایشون بهتر میتونند اطلاعات بدند

خسرو جان میدونم سهراب الان کجاست ، هادیشهر ، روستای زاویه . ولی سهرابی که الان هادیشهر هست قبلا دست ما بوده (ما سهراب رو از زنجان به تبریز اوردیم) و من هم شباهت زیادی بین اون سهراب و این عکسها نمی بینم ، البته احتمال اشتباه بنده هم وجود داره ، بالاخره چند سالی از اون روزها میگذره و ...

سلام میتونم بپرسم تو کدوم باشگاه زنجان بود یا در صورت امکان مالک اسب تو زنجان رو اسمش رو بگین

khosro.a

Member

وحید جان اون سهرابی که الان هادیشهره همین سهرابه که الان عکساش هستش.

vahid_m63

Member
سلام میتونم بپرسم تو کدوم باشگاه زنجان بود یا در صورت امکان مالک اسب تو زنجان رو اسمش رو بگین

دوست عزیز متاسفانه نه اسم باشگاه خاطرم مونده نه اسم مالک ، تقریبا 7 یا 8 سال پیش بود ، فکر کنم باشگاه خارج از زنجان تو مسیر کردستان(بیجار) بود البته تا جایی که یادمه

s.parizimanesh

Active member
اسبی که تو مجاه هست اینه فکر نکنم داغ داشته باشه.

پیوست ها

• so2.jpg
    so2.jpg
    53.9 کیلوبایت · بازدیدها: 66

m.r.shafipour

New member
با سلام ازدوستان اگر کسی خواست داغ و سواری سهراب رو از نزدیک ببینه الان تبریز باشگاه اذر اسب

adel.saga

Member
اینم سهراب همراه صاحبش آقای تقی زاده علمداری

پیوست ها

• 393247_237319343003735_100001770133746_598505_364553025_n.jpg
    393247_237319343003735_100001770133746_598505_364553025_n.jpg
    123.2 کیلوبایت · بازدیدها: 42
بالا