سناتور

vatan

Member
خیلی خوشحالم که کسی پیدا شد که از لحاظ زیبایی هم به اسب کرد نگاه کنه.
البته بگم نظر خودم این هست که اسب کرد باید قضاوتش با عرب متفاوت باشه واین طور باشه که قسمت اعظم نمره دهی به این نژاد مربوط بشود به طرز و نوع سواری اسب کرد تا مشخص بشه غیر از اصلوب بدنی این اسب پرخون هست یا چیزی در چنته داره یاخیر!!! البته این نظر من هست وبه نظرات دوستان احترام میگذارم

ali_hashemi

New member
مرسی به بچه های خمینی شهر. حالشا ببرید کی برا اسب خرج می کنه؟البته این اسب هم آیا مال آقا محسن که انسیاتورا داره یا کس دیگه؟البته ما در سطح استان سوار کارای زیادی داریم بهتر از محمد رضا این از خصلت بچه های اصفهان.

vatan

Member
نه مالک سناتور با مالک انسیاتور فرق داره ولی اون هم مالکش خمینی شهری هستند.
بله من هم اشاره کردم که از لحاظ سواری محمدرضا جزء یکی از بهترین سوارکاران استان اصفهان هستند ولی ما سوارکاری و اسبداری بچه های گز را هم قبول داریم.

omid hajhashemi

New member
به زودي نسلي استثنائي با نادرترين رنگها از نژاد كرد كلهر (سناتور و ...) پا به عرصه وجود خواهد گذاشت.....

(از طرف مالك)

vatan

Member
یه مادیون ازش آبستن بود نمیدونم زایده یا نه ولی امسال احتمالا خودشون مادیون بگیرند .

امید زمانی

Active member
این کرد کرده ... ماشالله آخرته کردیت !

پیوست ها

• senator.jpg
    senator.jpg
    67.4 کیلوبایت · بازدیدها: 141
  • senator.jpg
    senator.jpg
    67.4 کیلوبایت · بازدیدها: 153

vatan

Member
moein212 گفت:
اقا اميد اين عكس آخري همون سناتور لطفا معرفيش كنيد
صفحات اول این تایپیک را ببنید این اسب معرفی شده.
اسمش که سناتور هست و برادر انسیاتور هست اسم پدرش سیاه قیماق و مادرش هم به نام مالکش میشناختند مادرش هم یه مادیون سیاه بود.

سامان حسینی

Active member
بالا رفتن زیاد قیمت اسب باعث نابودی اسب در ایران میشود. وقتی کسانی که واقعا هدف خدمت به اسب رودارن وحاظرن برای اسب کارکنند نمیتونن اسب خوب بخرن اسب دست دلال ها ودر نهایت کسانی که پول دارن ولی سررشته ندارن میفته وهمین میشه که...

سامان حسینی

Active member
همین طور که مطلع هستید قیمت اسب چندسالی بیش نیست که زیادشده واسب ارزش پیدا کرده(عرب) نمیدونم این اسبدارای جدید که انقدر ادعا دارن اون موقع که نگهداری اسب ضرر داشت کجا بودن؟!!! اسبدار هم بودن اسبدارای قدیم! که بدون هیچ چشم داشت مالی به
پرورش پرداختن.

بالا