سلطان قره کهر

srafil

Member
به نظرمن سهراب خیلی خوش تیپ تروخوش استیل تره تازه اون یکدست مشکیه واین قره کهر.الان ازسهراب کشش میشه؟
دوست عزیز ملاک انتخاب شما برای سیلمی اینجوریه؟:laughingsmiley:برای همینه که ما هنوز از کشورای دیگه 1000000000000000000 عقبیم سلطان در طول مدتی که سیلمی بوده ثابت کرده که از سهراب خیلی بهتر کره میده البته بنده سهراب رو هم قبول دارم ولی وقتی پای مقایسه وسته سلطان(تو کره دهی)سرتره قصد مفایسه نبود برام جالب بود شما نظرتون رو بخاطر 2 پارامتری رو سهراب بود که جسارتا در مفایسه با بقیه موارد اصلا به حساب نمیاد بازم معذرت اگه فضولی کردیم

دوست عزیز ملاک انتخاب شما برای سیلمی اینجوریه؟:laughingsmiley:برای همینه که ما هنوز از کشورای دیگه 1000000000000000000 عقبیم سلطان در طول مدتی که سیلمی بوده ثابت کرده که از سهراب خیلی بهتر کره میده البته بنده سهراب رو هم قبول دارم ولی وقتی پای مقایسه وسته سلطان(تو کره دهی)سرتره قصد مفایسه نبود برام جالب بود شما نظرتون رو بخاطر 2 پارامتری رو سهراب بود که جسارتا در مفایسه با بقیه موارد اصلا به حساب نمیاد بازم معذرت اگه فضولی کردیم
داداش بحث من خوب یا بدبودن نبود این دوسیلمی ازبهترینهای کرد هستن کسی هم منکرنشده بحث من زیبایی ظاهری بود که گفتم رنگ مشکی پرطرفدارتره

salimi

Member
فروختنش حقيقت داره سلطان 200ميليون به رفسنجان فروخته شده مالك جديدش آقاي حسيني كه قصد داره روي اسب اصيل كرد سرمايه گذاري كنه ايشان بجز سلطان 2 تا ماديون هم از آقاي عربي خريده يكيش كره افسون هست قصد داشته اول افسون رو بخره همين قيمت ها آقاي عربي نداده و جديدا 2 تا هم ماديون كره شبديز خريده

salimi

Member
اميد وارم صاحب جديدش برنامه خوبي برااي سلطان داشته باشه و يك وقت بايگانيش نكنه

mehdihor

Member
آقاالتماسا این فیلمه طوطیو زحمتشوبکشید جوونابایدبدونن قدیم چه اسبایی بودن مچکر.

بالا