سر به سر

اون برگته بعید می دونم معرفی شده باشه .
همدانه جام خلیج اومده بود اگه اشتباه نکنم .
ریزه ولی پرشش غوغاست

بله برگوت تو شهر ماست...چندان ریز هم نیست...یعنی نسبت به یموتا ریز نیست...اون عکس هم تو یاشگاه فتحی مهر تو همدانه...سوارش هم محمدرضا طراحیان.

3تا کره سربسر و یه کره آرش دیگه رو یکی از دوستان نزذیک من با بن لادن عوض کردند و آوردند همدان...از همشونم خبر دارم بجز یکی از کره سربسرا...اسم
یکیشون شده رافائل(که زد یه اسب عراقی رو کشت و احتمالا خودش هم دو خونه)،یکیشون هم که توی یه باغ میوه تو سنگستان همدان نگهداری میشه.کره آرش هم دست محمدرضا طراحیان

در ضمن من عرض کردم 20تا از کره های سربسر رو دیدم نه اینکه از 20تا از کره ها سربسر عکس دارم...من اصولا از اسب کسی عکس نمیگیرم اون مادیون هم چون
خیلی به دلم نشسته بود عکسشو گرفتم...

اون موقع که سربسر رو کسی نمیشناخت حاج کریم ایشان ازش میکشید...الانم که مال شماست حداقل سالی دو سه تا مادیون باهاش پر میکنه...

من هم از تولیداتش دیدم که به نظر من بهترین تولیدات رو هر ساله همین حاج کریم ایشان داره

تو تاپیک مادیان کره سربسر گفتم دوباره هم میگم هدفم تخریب سیلمی نیست بالعکس میپسندمش...اما فقط راجع به اون گفتم خصوصیات خودش رو بیشتر از مادرش داره تا پدرش....

امید زمانی

Active member
بنده هم نگفتم هدفتون تخریبه . بنده گفتم زیر مادیون خیلی قویه و کره های سر به سر هم زیر خیلی خوبی دارند . مادیان نیله ای که عکس گذاشتم با کره اش رو ببینید... حیف عکس خوب از این مادیان ندارم . فوق العاده است
بله قپان تولیدات بسیارخوبی هم از سر به سر هم از جرگلان داشتند . امسال هم چند ماه مارشال و چند ماه هم سر به سر را فرستادیم پیش کریم ایشان واسه کشش

کره های مارشال با مادیونای تاج محمد خوجه تکرار نشدنی میشن...

انشااله زنده باشیم و ببینیم این تولیدات بکر رو

امید زمانی

Active member
ان شاالله .
به نظر خود من هم مارشال با یموت ها مخصوصا مادیان های روستای کریم ایشان فوق العاده کره میده

به نظر من مارشال و تکه و اسپرانتو بهترین کره های آرش اند که شدند سیلمی...بالصاید و شهاب هم جز خوبها اند...

چند نفری که به پیشنهاد امید مادیان پای مارشال آوردند بهترینهای منطقه را در اختیار داشتند،بخصوص دو تا مادیان که یکی مادر سونادور ایشانیه باید کره خوبی بده

ramezany

Member
این سیلمی در حال حاضر در علی آباد کتول در باشگاه آقای وفایی نگهداری میشه
سربه سر.jpg

پیوست ها

• سربه سر.jpg
    سربه سر.jpg
    360.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7
به دليل فرسوده بودن و يا از دست دادن دندانها در اسبهای مسن مثل سربه سر به ندرت اسبي را ميتوان يافت كه بتواند بدرستي عمل جويدن را بر روي خوراكها اعمال نمايد
ممكن است نياز به خوراكهايي خرد شده و يا بصورت كامل پلت شده داشته باشند
تاكيد ويژه روي پروتئين ، فسفر و فيبر استفاده شود
اسبهای پیر معمولا به خوردن چوب ، آخورهاي خود ، يا مواد بافته شده روي مياورندو دليل آن ساده است نبایدبراي مدت طولاني بيكار بمانند وگرفتار کولیک میشوند وهمین امر باعث جلو انداختن مرگشان میشود.

بالا