سحر

سحر

New member
سلام من تازه عضو شدم شما باید اطلاعات زیادی در مورد اسب داشته باشید من دوست دارم از اطلاعات شما استفاده کنم ???

سلام خوش آمدی به انجمن
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
سوالاتتو تو بخش مورد نظر بنویس تا دوستان به شما جواب بدن

M

mrezap

Guest
سحر گفت:
سلام صبح به خیر اگه کتاب در زمینه اسب می شناسید به من معرفی کنید
سلام
خوش آمدید
لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ابتدا از صفحه اول انجمن مورد نظر را انتخاب بفرمایید و هر موضوع را توی قسمت مربوطه به خودش بنویسد

مثلا برای موضوع مورد نظر شما " کتاب , مجلات" از صفحه اول انجمن و از قسمت آموزش وارد کتاب , مجلات Books & Mags شوید و اگر موضوعی که مد نظر شما بود وجود نداشت با استفاده از کلید ایجاد موضوع جدید خودتان موضوعی را شروع کنید
در صورت راهنمایی بیشتر از گزینه راهنمایی از بالای تمام صفحات استفاده کنید یا روی این لینک کلیک کنید http://horse.ir/forum/index.php?action=help

علی واحدی

Active member
سلام دوست عزیز:
منهم به نوبه خودم ورودت به سایتو تبریک میگم و امیدوارم که از این سایت کامل و جامع حداکثر استفاده را بنمایی.

mahsima

Member
سحر جان خوب چیزی رو دوست داری امیدوارم در این زمینه علاقت باقی بمونه و ادامه بدی...

سلام سحر جان!
خوش اومدی!
امیدوارم که این سایت برات مفید باشه واسه من که خیلی بود!! ;)

s.parizimanesh

Active member
سلام خوش اومدی
به قول ایناز خوب چیزی رو انتخاب کردی و در عین حال بزرگترین اشتباه زندگیت رو کردی ببخشید قصد جسارت ندارم فقط میخوام یکم روشنت کنم که در جریان اوضاع قرار بگیری
اگه وضع مالی خوبی داری حرفی نیست ولی اگه وضعت خوب نیست از همین الان بیخیال شو چون وقتی نتونی اسب دلخواهت رو بخری و هی بری اسب این و اون رو نگاه کنی و سوار بشی آخرش زده میشی و میخوای ولش کنی ( اینجا بد ترین قسمتشه) اما نمیشه......
( دوستان ببخشید ولی این تجربه ی همه ما هست)
منم گرفتار این موجود سحر انگیز شدم تا حدی که هر کار میکنم که طرف اسب و باشگاههای اسب سواری نرم نمیشه
مامانم میگه من تورو فقط وقتی میبنم که خوابی.... یا سر کاری یا پیش اسبا... میگه اگه با این وضعیت پیش بری جرات نمیکنم واست زن بگیرم( اخ جون حالا کی زن خواست) ;D ;D ;) ;)

kamyab

Member
سلام
خوش اومدی
منم عضو جدیدم،انجمن با حالیه و حرفه ای زیاده،حتما" استفاده کن،مامان پرواز راست میگن و به خاطر همین موضوع من دنبال اسب رفتم ;D :D :D

fatima

Member
سلام سحر جون. به انجمن و دنیای اسب خوش اومدی. من هم تقریبا عضو جدیدی هستم.

shabdiz

Member
سلام خوش اومدی دوست من .
سحر گفت:
سلام صبح به خیر اگه کتاب در زمینه اسب می شناسید به من معرفی کنید

این انجمن خودش یه کتابه قطوره و هر آدمی خودش یه کتابه جدا. :)

بالا