ساخت کتاب الکترونیک انساب (تبارنامه)

tabarnaameh

New member
سلام دوستان من کتاب تبارنامه اسب ها رو دارم به صورت نرم افزار برای کامپیوتر و به شکل کتاب الکترونیک میسازم , تا اسب های ثبت شده و این کتاب برای همه در دسترس باشه لذا قیمت کتاب هم که فعلا به طور قطعی مشخص نشده ولی به زودی تصمیم گرفته میشه , حالا میخواستم بدونم اینجا کسی هست که این نرم افزار رو بخواد؟؟

سامان حسینی

Active member
سلام دوست عزیز کتاب 1و2و3تبارنامه در سایتwaho.irوجود داره ومجانی قابل استفاده هست یک سایت دیگه هم برای تبارنامه هست که برای کانون حمایت ازاسب ایرانیست اگر میخواید کاره مفید بکنید که تا حالا نشده اسبهای بعد از کتاب3رو اونایی که تایید شدن رو ازفدراسیون بگیرید ونرم افزارو بسازید

سلام دوستان من کتاب تبارنامه اسب ها رو دارم به صورت نرم افزار برای کامپیوتر و به شکل کتاب الکترونیک میسازم , تا اسب های ثبت شده و این کتاب برای همه در دسترس باشه لذا قیمت کتاب هم که فعلا به طور قطعی مشخص نشده ولی به زودی تصمیم گرفته میشه , حالا میخواستم بدونم اینجا کسی هست که این نرم افزار رو بخواد؟؟
با سلام بله دوست عزیز فکر کنم خیلی از دوستان بخوان

tabarnaameh

New member
جناب حسینی همون طور که اطلاع دارید سایت واهو 5 سال هستش که آپدیت نمیشه و اطلاعاتش خیلی ناقص هستش !!!!!

سامان حسینی

Active member
دوست عزیز من سایت waho.irرو گفتم فکرنکنم 5سال قدمت داشته باشه!!!به هرحال سایت تبارنامه کانون هم هست هرجور میدونید ولی فکرکنم جمع اوری اسبهای بعد ازکتاب3مفیدتر باشه

tabarnaameh

New member
خب یه چیز دیگه , به نظر شما اگه نرم افزار خرید و فروش و هماهنگی کشش درست بشه استقبالش بیشتر هستش یا نه؟؟ به این صورت که اسبداران ایران میتونند اسب های خودشون رو برای فروش یا کشش در نرم افزار معرفی کنند و بقیه اسبداران ایران اون ها رو ببینند.

بالا