زیبا سوار ترین

به نظر شما بین سواران قزوین کدامیک زیبا تر سوار می شن؟

• علی کریمیان

رای: 0 0.0%
  • حسین بحرینی

• سید عطا خوانساری

• مجموع رای دهندگان
    6
boragh گفت:
آقای حاج کاظمی نیز فعلا با هر اسبی در مسابقات درساژ شرکت می کنند بین 1 تا3 هستند و پرامتیاز ترین سوار قزوین محسوب میشوند. دیگه خود من هر روز توی باشگاه ژاله دارم ریز بررسی میکنم. هیچ تعصبی هم به هم باشگاهی هام ندارم چون خودم به شخصه سواری آقای میزبان رو خیلی بیشتر قبول دارم.
هر اسبی مثلا کدوم اسبها ؟
تویه کدوم مسابقه درساژ با کدوم حریفا ؟
امتیاز بندی رو از کدوم منبع میفرمایید ؟
لطفا آقایان مسود مافی و میزبان رو به نظر سنجی اضافه بفرمائید!
اگر بلد نیستید امیر حسین میتونه زحمتشو بکشه !

re_qods

Member
2 دوره مسابقات درساژ با اسبهای کاملیا و مادیکا 2 تا اولی و 1 سومی گرفتند.بفرمایید اضافه کنید.

پاسخ : زیبا سوار ترین

اولا که من بی احترامی به شما نکردم جنبتونو ببرید بالا
دوما شما تاپیکو تشکیل دادید خودتون باید اضافه بفرمایید
سوما نگفتید با این 2 اسب نه هر اسبی با کدوم رقبا رقابت کردن؟
چهارم شما هنوز سوالات پستهای قبلی منو جواب ندادید!

re_qods

Member
اگر تشریف می آوردید مسابقه درساژ باشگاه سروش که روز جمعه برگزار شد آقایان حاج کاظمی با کاملیا اول حامد کریمیان با اسب فکر کنم سناتور دوم و مهدی حاج کاظمی با کاملیا سوم شدند.مسابقه ی قبلی درساژ رو هم نبودم و لی ایشون با کاملیا در باشگاه البرز اول شدند.یکبار از شهر قزوین درآید بیرون می فهمید اصلا سواری یعنی چی .یه اسب خارجی غول می دن سوار میشی که توی یورتمه ی کوتاهش هر کی بشینه شوت میشه توی آسمون.نظرت رو دادی دیگه بس کن الکی هم نرو توی حاشیه .شماها عادتتونه همیشه همشهری هاتون رو خراب کنید . وگرنه وضعیتمون این نبود.ضمنا مگنه نفرمودید آقای امیرحسین زحمتشو میکشه چرا پس زدی زیرش.

پاسخ : زیبا سوار ترین

بنده هم مسابقات درساژو بودم(به عنوان تماشاچی) هم اون اسبهایی که شما میگید شوت میکنن رو سوار شدم هم اسبهایی سوار شدم که حتی شما شاید اجازه نوازش کردنشون رو هم نداشته باشید در ضمن شوت شدنتون هم به خاطر مبتدی بودنتونه در ضمن اگر جوابی نداری بدی عصبی نشو آب بخور, صلوات بفرست آروم میشی.نکته بعد این که موضوع این تاپیک حاشیه دار هست و بنده هیچ حرف بدی راجع به همشهریان عزیزم نزدم و شما از حرفهای من سوء برداشت کردید و این روهم به حساب کم سن وسالیه شما میگذارم
در آخر برای اضافه کردن اسامی که خدمتتون عرض کردم به امیر حسین جان پیغام خصوصی بدید ایشون زحمتشو میکشه و بنده قولی ندادم که بزنم زیرش !
به آقایان ژاله و حاج کاظمی سلام برسونید

re_qods

Member
اخطار اخطار: زیبا سوار ترین

اخطار اخطار:

لطفا" رعایت ادب را در ارسالهایتان بفرمایید .

به دلیل توهین به دیگران و بر هم زدن نظم انجمن ویرایش شد .

در صورت تکرار تاپیک قفل میشود .

khan-baba

Member
قدیدمیها ضرب المثل های خوبی دارن می گن تب تند زود عرق میکنه! جناب براق تند نرو! براق نشو! بزار یه دو روز بگذره اومدی تو اسب بعد آسمان ریسمونو به هم پیوند بده! میخواستم بشینم اشتباهات فاحشی که تو حرفات هست برات یکی یکی شرح بدم ولی به گفتن این جمله بسنده می کنم که حرفات بیش از حد بوی نپختگی میده! و یک چیز دیگه: این اصلاحیه اخطار اخطاری که جلوی اخرین ارسالت اومده از صدتا توهین واست بدتره! چون نشونگر کم حوصلگی و بی ادبی تو هستش!(البته مسلما اینطوری نیست ولی این خطوط با رنگ قرمز واسه کسی که تو رو نشناسه چیزی که من گفتم تداعی می کنه)
حالا باید کلی زحمت بکشی خلافشو ثابت کنی . سعی کن با بقیه از راه دوستی حرفاتو بزنی ...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
boragh گفت:
خانم بابا حسینی به علت اینکه در تمامی مسابقات کشوری اگر شرکت بکنند مقام دار هستند و اگر در فیلم پخش زنده یکی از مسابقات کشوری نگاه کنیم می بینیم که مجری گفت:سواری زیبای خانم باباحسینی رو مشاهده کردیم که برای کسی دیگه جملاتی این چنین رو بیان نکرد.آقایان ژاله و حاج کاظمی رو به این خاطر میگم که شاگردانی این چنین دارن که به این زیبایی در مسابقات مقام دار هستند و از شاگردان ارشد آقای حبیبی هستند که ویژگی شاگردان ایشون زیبا سواری می باشد.
مجری کی بوده؟
همونیکه شنا و بسکتبال و چوگان و پرش و چیز دیگه ایم اگه بود گزارش میکنه؟و ادعای علمش تو همه هم میشه؟

♘امیرحسین♞

یک بار نشد تو این قزوین یکی تاپیک بزنه به دعوا و فحاشی نرسه

چرا؟
غیر قزوینیها نظر بدهند

♘ امیرحسین ♞ گفت:

چرا؟
غیر قزوینیها نظر بدهند
ببین امیرجان
توهین نکن. :p
تاپیک زدیم به این خوبی ,80 تاارسال هم داشتیم,آخرش هم به نتیجه نرسیدیم. ;D
http://www.horse.ir/fa/index.php/topic,4820.0.html
دیگه چی میخوای.

re_qods

Member
با توجه به لطف هایی که دوستان به من داشتند اسمم رو عوض میکنم.ولی خدایی یه نفر کل کار شما و هرچی مربی ببره زیر سوال چی کار میکنید؟

♘امیرحسین♞

جناب بدبخت بیچاره اخطار بعدی رو من دادم

تکرار دوباره منجر به حذف شما خواهد شد

♘امیرحسین♞

بدبخت بیچاره گفت:
با توجه به لطف هایی که دوستان به من داشتند اسمم رو عوض میکنم.ولی خدایی یه نفر کل کار شما و هرچی مربی ببره زیر سوال چی کار میکنید؟
شما این بحث رو آغاز کردید
کسی نمیخواست شما رو زیر سوال ببره, خودتان خواستید

♘امیرحسین♞

این کاربر چند مورد قوانین رو زیر پا گذاشتند
1:انتخاب نام کاربری توهین امیز
2:ایجاد مباحث توهین امیز
3:ایجاد دو نام کاربری noormaohammad

پیشنهاد شما چیست؟

kamyab

Member
اومديم از بدبختيامون فاصله بگيريم،‌با نجابت اسب روحمونو جلا بديم،اين چه اسميه؟ دعوا برا چي؟همه عزيزاني كه اينجا هستن يه سري اطلاعات دارن،يه عده زياد ميدونن يه عده مثل من اطلاعاتشون كمه و اومدن ياد بگيرن، اگر هم قراره بحث بشه بايد با حفظ حرمت بقيه چه بزرگ چه كوچيك انجام بشه و اگه ديگران تحمل اظهارات مارو ندارن و يا نميخان تغييراتي در دونسته هاشون بدن اطلاعات خودمدنو بهشون تحميل نكنيم بهتره
كوچيك همه شما
محمد

امیرجان
من درباره مبحث تو هین آمیزچیزی نمیدانم.
میدونم که یه بار برای یه همچین مسئله ای کاربری رو حذف کردید.
ولی یه فرصت دیگه بهش بده.
بذاریه بار دیگه با خودش فکر کنه.
اینجوری فکرمیکنه که این سایت نمی تونه اونووگفته هاش روهضم بکنه,وواقعا"هم نمی تونه.

ولی برادرم با سه ماه آشنایی بااسب(نه حتی سواری!) باور کن نمی شه درباره سواری زیبای کسی نظرداد.چون زیباسوارکسی است که اصول سواری رابه بهترین نحوارائه می دهدوبهترین تناسب اندام را برای سواری داردوبرای قضاوت بایداصول سواری وتناسب سوار را شناخت.
فقط میشه گفت من سواری این آقایان رادوست دارم.
بیشتر نمی خوام توضیح بدم که شما حتی سواری کردن نصف این افرادی رو که نام بردی,ندیدی.
زیاده عرضی نیست .در زندگیت موفق باشی,
ما تواین سایت اومدیم از همدیگه چیز های خوبی یادبگیریم نه دوست ورفیق ومربی واسب و..نداشته هامون رو به هم نشون بدیم.
بهترین هایمان رابه هم بدهیم نه تعصباتمان...

reihaneh

Member
این نام کاربریشون (بدبخت بیچاره) رو حذف کنید و با noormaohammad ادامه بدن،و در صورت تکرار کلا اجازه ورود نداشته باشن

ولی جناب noormaohammad ببخشید که این طور میگم و شما هم اولین مورد نیستین حرف ما شخصیت ما هست ،جای تاسفه که اینجا مدیرای سایت مجبورن تمام بحثا رو حتما چک کنن و یکی در میون ارسالا رو حذف و ویرایش کنن ،در صورتی که اکثریت آدمای عاقل و بالغی هستن،لطفا اگه اینجا موندگار شدین نه به خاطر قانون و ... فقط به خاطر حرمت شخصیت خودتون درست ادامه بدین

مرضیه

Member
با صحبت های دوستان کاملا موافقم.
برای بقای یک اجتماع اعضای اون اجتماع باید بدونن که چطور صحبت کنند.
حتی انتقاد و اعتراض رو هم میشه با لحن خوب و بیان زیبا اعلام کرد.
ضمن اینکه زیبایی یک امر سلیقه ای هست و اختلاف سلیقه درش بسیار.

khan-baba

Member

چرا؟
غیر قزوینیها نظر بدهند

جناب امیرحسین خان تو تقسیم بندی سایت شما (البته سایت خودمون) تو قسمتی که بر اساس شهرها تفکیک شده اگه به شهرهای مختلف سر بزنی با یک دید اجمالی میتونی استقبال ایرانی های عزیز رو از انجمن اسب ببینی به عنوان نمونه مجمع کل پاسخهای داده شده به پستها که اکثرآ توسط جنابعالی نوشته شده اینطوریه:
تهران: صفر
همدان:22
خراسان بزرگ:12
گلستان:2
اصفهان:42
خوزستان:45
لرستان: 4
کرمانشاه:36
زنجان:5
در حالیکه پاسخ های بچه های قزوین هستش 784 تا که میشه گفت چند برابر مجموع پاسخهای همه ی شهرهای دیگه است.
به قول لسان الغیب حافظ
آنچه زر می شود از پرتو آن قلب سیاه---کیمیایست که در صحبت درویشان است
بخوبی معلومه که مشارکت بچه های قزوینی رونق و رنگ و بویی به این انجمن داده حال تو این میان همه چی پیدا میشه اعم از بحث علمی ،کل کل، دعوا مرافه ،قرار مدار حتی من شنیدم دو تا از بچه ها اینجا تو بحث با هم صمیمی شدن میخوان ازدواج کنن... همه ی این چیزا رو گفتم که بگم شما نبایدبا یک حرف کلی همه چیز رو زیر سوال ببری یا حق