زیبا سوار ترین

به نظر شما بین سواران قزوین کدامیک زیبا تر سوار می شن؟

• علی کریمیان

رای: 0 0.0%
  • حسین بحرینی

• سید عطا خوانساری

• مجموع رای دهندگان
    6

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
khan-baba گفت:
جناب امیرحسین خان تو تقسیم بندی سایت شما (البته سایت خودمون) تو قسمتی که بر اساس شهرها تفکیک شده اگه به شهرهای مختلف سر بزنی با یک دید اجمالی میتونی استقبال ایرانی های عزیز رو از انجمن اسب ببینی به عنوان نمونه مجمع کل پاسخهای داده شده به پستها که اکثرآ توسط جنابعالی نوشته شده اینطوریه:
تهران: صفر
همدان:22
خراسان بزرگ:12
گلستان:2
اصفهان:42
خوزستان:45
لرستان: 4
کرمانشاه:36
زنجان:5
در حالیکه پاسخ های بچه های قزوین هستش 784 تا که میشه گفت چند برابر مجموع پاسخهای همه ی شهرهای دیگه است.
به قول لسان الغیب حافظ
آنچه زر می شود از پرتو آن قلب سیاه---کیمیایست که در صحبت درویشان است
بخوبی معلومه که مشارکت بچه های قزوینی رونق و رنگ و بویی به این انجمن داده حال تو این میان همه چی پیدا میشه اعم از بحث علمی ،کل کل، دعوا مرافه ،قرار مدار حتی من شنیدم دو تا از بچه ها اینجا تو بحث با هم صمیمی شدن میخوان ازدواج کنن... همه ی این چیزا رو گفتم که بگم شما نبایدبا یک حرف کلی همه چیز رو زیر سوال ببری یا حق
جناب خان بابا
بیشتر حجم مطالب سایت روی نزادهاست
نقش قزوینها در آن حدود 2% هم نیست, و مطالب قسمت قزوین بیشترش به مباحث کل کل گذشته

احسان

Active member
پاسخ : زیبا سوار ترین

چند تا ايدی که جرم نيست هرکی هر چند تا ايدی دلش ميخواد ميتوانه داشته باشه

به اندازه انسان های روی زمين ايدی هست و راه رسيدن به ايدی

اين اسم بدبخت بيچاره هم که بد نيست :eek:

حالا يه دوتا حرف کلفت هم بزنی مشکلی نيست حرفه
مهم اين هست که ما ايرانی ها به هم که ميرسيم هوای هم ديگر رو داريم کلی هم هندوانه زير بغل طرف ميزاريم
پشت سر هم حرف که ميزنيم زياد مهم نيست ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

بخشش از بزرگان هست دوستان عزيز شما هم که هرکدام يک ستون از ورزش سوارکاری و اسب کشور هستيد پس به نظر ما ببخشيدش ;D
البته من کوچکتر همه شما هستم

احسان

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
جناب خان بابا
بیشتر حجم مطالب سایت روی نزادهاست
نقش قزوینها در آن حدود 2% هم نیست, و مطالب قسمت قزوین بیشترش به مباحث کل کل گذشته
قزوينی ها که بچه های خوبی هستند خيلی هم همديگر رو دوست دارند
کل کل نيست اينا که
اينا دوست داشتند زياد از حده
البته چيزای ديگه هم دوست دارند
:eek: ;D منظورم اسب هست و سوار کاری و پرش و اينا ديگه...

دوستان فکر میکنم تو این تاپیک نیاز به اینقدر تندروی نبود که البته استارت کار توسط خود امیر حسین خان زده شده.
شاید با یک راهنمایی ساده کار به اینجا نمی رسید که غیر قزوینیها ها نظر بدن، یکی از آن سر ایران وساطت کنه و ....

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Masud گفت:
دوستان فکر میکنم تو این تاپیک نیاز به اینقدر تندروی نبود که البته استارت کار توسط خود امیر حسین خان زده شده.
شاید با یک راهنمایی ساده کار به اینجا نمی رسید که غیر قزوینیها ها نظر بدن، یکی از آن سر ایران وساطت کنه و ....
خوب شما که بعد از حذف تعدادی از پستهای توهین آمیز تشریف آوردید نظزتان اینست

Wild Stallion گفت:
چند تا ايدی که جرم نيست هرکی هر چند تا ايدی دلش ميخواد ميتوانه داشته باشه

به اندازه انسان های روی زمين ايدی هست و راه رسيدن به ايدی

اين اسم بدبخت بيچاره هم که بد نيست :eek:

حالا يه دوتا حرف کلفت هم بزنی مشکلی نيست حرفه
مهم اين هست که ما ايرانی ها به هم که ميرسيم هوای هم ديگر رو داريم کلی هم هندوانه زير بغل طرف ميزاريم
پشت سر هم حرف که ميزنيم زياد مهم نيست ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

بخشش از بزرگان هست دوستان عزيز شما هم که هرکدام يک ستون از ورزش سوارکاری و اسب کشور هستيد پس به نظر ما ببخشيدش ;D
البته من کوچکتر همه شما هستم
شما سرور مایی احسان جان اما :
بله طبق قانون تمام فروم ها چند تا ایدی داشتن که نه حتی دو تا هم جرمه و دلیلش هم معلومه ولی برای کنترل آی دی ها هم راههایی هست که قابل تشخیصه( آی پی- میزبان-ایمیل و ...)
چند تا حرف کلفت هم گاهی وقتها غیر قابل تحمله ، خصوصا" اگر به خاطر هیچی دو نفر قرار باشه به جون هم بیفتند .
بعضی حرفها را نمیشه همه جا زد و بعضی ارسالها این قدر دور از ادب هستند که فقط باید پاکشون کرد ، من از این آدمهایی که اعای عشق بازی و مرام و معرفت دارن بعید میدونم

منم با نظر شما موافقم اگر بقیه هم همین نظر را داشته باشند .

Masud گفت:
شما بهتره ندونسته نظر ندهید
این مطلبی که من ویرایش کردم و یا اون ارسالهای درو از ادب ایشان را که ما مجبور به حذف آنها شدیم را شما دیدید که میفرمایید با یک راهنمایی ساده ....؟

مدیران عزیز اصلا نبایستی کار به بی ادبی کشیده می شد. منظورم راهنمایی در ابتدای کار بود (سوال چند مجهوله است؟).

Masud گفت:
مدیران عزیز اصلا نبایستی کار به بی ادبی کشیده می شد. منظورم راهنمایی در ابتدای کار بود (سوال چند مجهوله است؟).
من در ابتدای امر بهش گفتم و مطلبش را هم با اخطار ویرایش کردم اما انگار با هم مشکل داشتند و الا همشهری که این حرفها را به همشهریش نمیزنه

فربود

Active member
پاسخ : زیبا سوار ترین

♘ امیرحسین ♞ گفت:
یک بار نشد تو این قزوین یکی تاپیک بزنه به دعوا و فحاشی نرسه

چرا؟
غیر قزوینیها نظر بدهند
والا من دوست ندارم تو این بحث ها شرکت کنم ولی چون امیر حسین گفته من هم به عنوان برادر کوچک شما بد نیست یک نکته رو بگم:
ببینید دوستان ما همه اینجا دوست هستیم و خوب نیست که اینطور با هم کل کل کنیم و من نمیدونم هدف از تشکیل این تاپیک ها چیه ؟ جز دردسر هیچی توش نیست
عزیزان بیایید و با هم بهتر باشیم و به فکر ارتقاء این ورزش
ببخشید اگه بد صحبت کردم
امیر حسین جان بهتره که این تاپیک هم قفل بشه تا دیگه بحثی روش نشه

منم سواری آقای میر رحیمی رو میپسندم ولی باید آقایان میزبان و مسعود مافی هم به نظر سنجی اضافه بشن

Mehrdad.M

New member
قهرمان گفت:
منم سواری آقای میر رحیمی رو میپسندم ولی باید آقایان میزبان و مسعود مافی هم به نظر سنجی اضافه بشن
پس اگه میخواید نظر سنجیتون تکمیل بشه لطف کنید اقای علیرضا خدابنده لو و جناب محمداقای یزبری هم به لیستتون اضافه کنید.

Mehrdad.M گفت:
پس اگه میخواید نظر سنجیتون تکمیل بشه لطف کنید اقای علیرضا خدابنده لو و جناب محمداقای یزبری هم به لیستتون اضافه کنید.
جناب خدابنده لو و آقای یزبری هر دو از سوارکارهای خوب و حتی میشه گفت عالی هستند ولی به علت اینکه این عزیزان معمولا یا سواری نمیکنند و یا در قزوین سواری نمیکنند خیلی از دوستان قزوینی سواری این عزیزان رو ندیدن حتی در اسامی بالا هم هستند کسانی که سواریهاشونو همه ندیدن!

re_qods

Member
من از همه دوستان واقعا عذر خواهی میکنم و امیدوارم که از من خرده نگیرید نمی دونستم یه همچون مشکلاتی پیش می آد.

بالا